ТЕС ми помогна при хроничен колит

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Емо
Участник

Re: ТЕС ми помогна при хроничен колит

Мнение от Емо »

Споделям неочаквани добри ефекти в области, към които не съм "насочвал" ТЕС. Тесам главно здравословния проблем и чат пат емоции, за които внимателно следя. От 2-3 седмици постоянен мощен фон от "късмет" и вървеж във всичко. Ново работно място, несравнимо по-добро от предишното плюс безброй подобрения в работата. От нищото се сипе върху мен добро, вървеж, правилни хора, възможностк, решения. Пари отвсякъде, постоянно. Скъпи, но качествени покупки, носещи нови подобрения и усещане за подем. Увереност и оптимизъм извират от нищото и струят през мен като дълбоко знание, без да разбирам какво е. Силна интуиция както никога досега, постоянно, с лекота. Изведнъж се сещам за важни неща, имам решителност да ги задвижвам и те се случват правилно, освен че съм вътрешно спокоен и т.н. Постоянно подсещане, сякаш втори мозък ми е поникнал. Чак е плашещо. Например. В работата ми трябва спешно работеща компютърна мрежа, завися от техници, чакам с дни да се оправи и т.н. Междувременно мрежата успешно е изградена без да знам за това, техниците забравили да ми кажат. Нещо много силно ме накара да включа компа и да пробвам, въпреки че няма логика. Докато правя това, умът ми казва-ти си луд, освен невежа и езотеричен куку. Но компа тръгва правилно, мрежата работи и аз съм настръхнал от усещане за чудо. Откъде знам че вече има мрежа? Имам някаква нова смелост и креативност, напълно неприсъщи за мен. Появиха ми се пророчески сънища, не е особено приятно, защото имат сложно тълкуване. И въобще си е необичайно и плашещо да получаваш такива клипове от Свише. Открих за себе си например "моя авангардна техника" за ТЕС, при това насън. Нещо ми каза че мога да казвам втората фраза (освобождавам се от ... сега) без да се почуквам физически. С намерение активирам енергийно всички точки на почукване. И работи. Усещам го енергийно. Правя го докато шофирам или съм сред хора. Или на заспиване, когато истински ТЕС би ме разсънил. Ще продължа да споделям впечатления от страната на чудесата, където съм на екскурзия напоследък.
ivangp
Site Admin

Мнение от ivangp »

Ха така! Споделяй!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

И въобще си е необичайно и плашещо да получаваш такива клипове от Свише.
Това го изтупай.

За теб си е откритие, но при доста хора ефектът е такъв, какъвто го описваш.
ТЕС, не забравяй, обхваща работа едновременно на всички нива - ментално, емоционално, физическо и т.н. заради това откъдето и да подхванеш плетката и дръпнеш конеца, ще ги разплетеш и трите едновременно.
Приятно е да откриваш ефектите, честито!Радвай се и продължавай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор