От нищо .. НЕЩО !

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Толкова много се обърках , че не мога да си сформирам декларацията.
Ако искам да е свързана с вината трябва да разбера къде точно я чувствам вината в тялото ми нали така ?
А за неудовлетвореността би била нещо от сорта на "Въпреки че изпитвам леко стягане в стомаха и гърлото когато седя и нищо не правя за развитието си ,.. Нещо такова става ли ?
Mind Power !
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Отпусни се и свободно си направи декларациите така както ги чувстваш :) Дори и да сбъркаш някоя думичка, после ще ти се изясни, а и не можеш да си навредиш по никакъв начин.
Нормално е да се чувстваш объркан, защото вероятно нямаш идея откъде да подхванеш нещата и ми се струва, че изобщо не си наясно с това какво искаш. Това, което ни споделяш са общи приказки, а те няма да ти свършат работа за ТЕС.
Прекалено много пишеш тук, вместо да се вслушаш в себе си.
Можеш да започнеш с вината, ако я чувстваш...Може със стягането в стомаха и гърлото...Просто тесай:) И успех!
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Сетих се преди време как работих на 2 работи и ходих на у-ще едновременно.Сетих се как бачках 5 месеца от 8 сутринта до 12 вечерта.С един ден почивка в седмицата.Сетих се как на около 3 работи как шефовете ме лъгаха с парите, а аз бях честен с тях.Сетих се колко са долни всички шефове по черноморието. Дали от тогава не са се запечатали само негативни случки в подсъзнанието ми свързани с работата и от там да идва проблема ? Дали не ме е страх , че пак ще се случат ?
Дааа. Тесай тези негативи.
А за неудовлетвореността би била нещо от сорта на "Въпреки че изпитвам леко стягане в стомаха и гърлото когато седя и нищо не правя за развитието си ,.. Нещо такова става ли ?
Да.
Не се панирай! Полека -лека всичко ще направиш. Не бързай, да правиш всичко на веднъж. Може би те заляхме с внимание и ти дойде в повече, но...ще станат нещата!
Когато съставяш декларациите, се води най-вече от емоциите, ако имаш и придружаващо физическо усещане, включваш и него. Това е така, и защото повечето хора могат да премерят по скалата от 0 до 10 физичесата промяна, докато емоционалната не.
- в прозорчето над полето за писане е за да маркираш цитатите. :)
Споко! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
дани75
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Юли 2011 00:13

Мнение от дани75 »

Positive написа:
дани75 написа:Според мен:
Това, че си стоиш в къщи ти харесва,
а нещото, което чувстваш е вина,
Успех!
Само не знам как може нещо да ти харесва като не се чувстваш добре от него :) 2ро за вината още онзи ден мислех да стрелям.

сега..., само да поясня защо си мисля, че ти "харесва" да си стоиш вкъщи :D
та...така мисля, защото когато не си ангажиран с някаква работа,
то цялото време си е твое и така си си господар на времето... :D

И...вината според мен е там някъде, защото си наясно,
че все пак ти трябва някаква работа и то...на всяка цена,
а...в същото време не искаш каква да е работа, защото си огорчаван
както прочетох не веднъж от работодатели,

та...нещо като омагьосан кръг...абе не знам, стрелям и аз...
така си мисля...

Просто съм в доста сходна ситуация и...казвам какво чувствам аз;
и.....си позволих да го коментирам,
защото откакто чета тук, безумно много мои състояния открих в напълно непознати за мен хора...
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Вече тотално се обърках.
Днес направих 5 ТЕСВАНИЯ върху "Въпреки че изпитвам леко стягане в стомаха и гърлото когато седя и нищо не правя за развитието си ..
Първата цифра която ми дойде на ум беше 7.След като свърших беше 4.Но чувствам , че нещо не е както трябва.Никаква емоция , почти никакво прозяване , даже ми беше леко безинтересно защото си мислех , че не ми идва от там проблема.Тука чета хората чак започват да реват при мен такова нещо не е имало никога.Сега отивам да направя 5 км бягане на стадиона и като се прибера мисля да легна да си затворя очите и да започна да мисля върху проблема.По-скоро да не мисля, а да оставя подсъзнанието ми само да ме насочи със някоя случка или някакво изживяване. Каквото ми посочи то от там тръгвам.
Mind Power !
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Докато правиш, което си намислил, се потупквай по точките и си направи обща декларация. Примерно: Въпреки, че не знам как да работя с ТЕС...
Насока
чувствам , че нещо не е както трябва
леко безинтересно
тотално се обърках.
Раздели основния проблем на 2 части 1. за стомаха и 2. за гърлото.
Бягай! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Здравейте ! Тези дни се отдадох сериозно на размисли като тесвах доста малко. Мисля да започна нещо като мое си предизвикателство. Много вода , морска сол и да тесвам каквото ми дойде на акъла и това около месец. Стигнах до това решение , защото някой по - горе беше писал , че пиша много , а не си обръщам внимание на себе си. И като се замислих наистина е прав. Започвам да тесвам каквото ми падне , а пък то само ще покаже на къде трябва да вървя.
Ще ъпдейтвам от време на време :)
Поздрави :)
Mind Power !
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Прочети отново книгата, май бъркаш доста моменти. Например идеята за сол е дадена към предизвикателството, а не при обичайния ТЕС!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Нямам думи ! Скоро ще има ъпдейт !
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

И така след около 1 месец отсъствие ето ме пак тук :) Реших доста рядко да си ъпдейтвам темата. Няма смисъл по цял ден да седя и да пиша тук , като през това време мога да работя върху себе си. Месеца мина доста добре , даже невероятно. Много бягане на стадиона , много ТЕСване , много радост и усмивки , много депресии , много анализи върху всички аспекти на живота и т.н .Така вече официално работя.Всъщност работата ще е само за около 2 месеца , но и това пак е прекрасно. Даже мисля ,че няма нещо , което да не е прекрасно !
Започнах в една фирма , която се занимава с изолации. Годината , която бях завършил и нищо не правих за развитието си , пак бачках точно това.Но нещата са коренно различни сега.Искам да ви дам пример за мислите ми тогава и сега :
Преди - Ааа пак гадния и гнусен строеж ; аа заобиколен съм само от ниско интелигентни хора , които слушат чалга ;ааа не мога да я гледам тази работа повръща ми се само като знам , че утре съм на работа.
СЕГА
- ехх какъв прекрасен ден и колко много възможности пред мен крие той ; днес ще се запозная с много нови хора ; колко е прекрасно да работиш и да помагаш на хората ; колко е прекрасно всеки ден да научаваш нови работи и т.н

И така в общи линии.Не мисля цял живот да работя това , нито пък не мисля , че ще го работя дори и след 6 месеца.Но каквото и да работя ще ми доставя удоволствие и ще откривам +овете , които ми носи ! Гледах и четах за доста преуспели хора и видях , че всички са почнали от 0та. Всички са имали великаа цел пред тях и нищо и никой не е могъл да ги спре към целта. Мисля че с много желание , много воля , много труд и много ВЯРВАНЕ абсолютно всичко се постига .. Абсолютно всичкоооо , което можем да си представим !

Един ден "случайно" (няма случайни работи на този свят) се натъкнах на новата книга на Кехоу и точно след около 10 секунди си я бях купил. Започнах да чета и разбрах колко много съм се самозабравил и колко много съм се изгубил ..
Започнах всичко на ново , на чисто с по бистър ум.
И така най-накрая открих най-добрата формула. Тес + упражненията на Кехоу.
Чувствам се прекрасно ! Чувствам се толкова уверенннн , толковаа силенннн и нищо и никой не може да ме сломи. По цял ден , по цял ден благодаря за всичко около мен. За цялото изобилие , за цялата красота.Мисля си за всички успели хора и анализирам живота им.

И така закрепихме положението с тази работа , което е прекрасно. Също така открих една работа , която ще ми прави голям кеф да я бачкам.Даже съм пуснал CV и мисля , че скоро ще ми звъннат.
Също така разбрах , че за 1 година от както се занимавам с покер , трябваше да съм постигнал много , много повече. Но както и да е , разбрах защо не съм го направил.

Целите ми за момента са да продължавам в същия дух с ТЕС и с Kehoe Education. Да не падам духом. Винаги да откривам + във всичко , което ми се случва. Да анализирам всяка една ситуация.Да не критикувам хората. Да спортувам. Да събера пари за едни покер програми без които не мога да се занимавам професионално.Да продължавам да чета и да се уча и да се свържа с треньори.

Това е за сега. 100 % съм изтървал да ви кажа много работи , но и това е прекрасно , защото ще има повече за другия път :D
Извинявам се за всички граматически и пунктуационни грешки , но не ме интересува , защото живота е прекрасен ! :) :)
Mind Power !
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Поздравления!Буквално ме изкефи поста ти и само така! :wink:
Дано повече такива постове да четем от тук нататък във форума.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

И така след около 1 месец отсъствие ето ме пак тук :) Реших доста рядко да си ъпдейтвам темата. Няма смисъл по цял ден да седя и да пиша тук , като през това време мога да работя върху себе си
.
Много правилно за мен, и аз така направих.
Месеца мина доста добре , даже невероятно. Много бягане на стадиона , много ТЕСване , много радост и усмивки , много депресии , много анализи върху всички аспекти на живота и т.н .Така вече официално работя.Всъщност работата ще е само за около 2 месеца , но и това пак е прекрасно. Даже мисля ,че няма нещо , което да не е прекрасно !
Поздравления
Преди - Ааа пак гадния и гнусен строеж ; аа заобиколен съм само от ниско интелигентни хора , които слушат чалга ;ааа не мога да я гледам тази работа повръща ми се само като знам , че утре съм на работа.
СЕГА
- ехх какъв прекрасен ден и колко много възможности пред мен крие той ; днес ще се запозная с много нови хора ; колко е прекрасно да работиш и да помагаш на хората ; колко е прекрасно всеки ден да научаваш нови работи и т.н
Браво, това как го постигна точно?
И така в общи линии.Не мисля цял живот да работя това , нито пък не мисля , че ще го работя дори и след 6 месеца.Но каквото и да работя ще ми доставя удоволствие и ще откривам +овете , които ми носи ! Гледах и четах за доста преуспели хора и видях , че всички са почнали от 0та. Всички са имали великаа цел пред тях и нищо и никой не е могъл да ги спре към целта. Мисля че с много желание , много воля , много труд и много ВЯРВАНЕ абсолютно всичко се постига .. Абсолютно всичкоооо , което можем да си представим !
А чувал ли си че има и положително настоени неуспели хора? Настройката е едната страна, работата, дисциплината и упоритостта е друга.
И така най-накрая открих най-добрата формула. Тес + упражненията на Кехоу.
Забрави да допълниш че това е за теб и според теб. Защото за мен е Лари "Питбула" и Тес, за друг други и т.нат.
Също така разбрах , че за 1 година от както се занимавам с покер , трябваше да съм постигнал много , много повече. Но както и да е , разбрах защо не съм го направил
.
Много добре, на мен ми идва идеята да комбинираш Кехоу теорията и покер. Настройваш се и предизвикваш "съдбата" да ти доставя печелившите ръце и да печелиш в изоболие. Най-вероятно покера е един от секторите с неограничени печалби, т.е. ти на теория може да "обереш" доста хора, склонен ли си да опиташ?
Като цяло поздрави за поста ти и успех :)
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Преди - Ааа пак гадния и гнусен строеж ; аа заобиколен съм само от ниско интелигентни хора , които слушат чалга ;ааа не мога да я гледам тази работа повръща ми се само като знам , че утре съм на работа.
СЕГА
- ехх какъв прекрасен ден и колко много възможности пред мен крие той ; днес ще се запозная с много нови хора ; колко е прекрасно да работиш и да помагаш на хората ; колко е прекрасно всеки ден да научаваш нови работи и т.н
Браво, това как го постигна точно?

Яко работа върху убежденията .. най-малкото като знам , че "вайкането" и "самосъжъляването" до никъде няма да ме доведе съм склонен да променя погледа ми към нещата.А то точно от малките работи идват и големите.В момента съм в супер форма.Всеки един ден ставам толкова свеж .. с амбиция за работа , с желание .. последните 5 дена не съм си ползвал обедната почивка ..
И така в общи линии.Не мисля цял живот да работя това , нито пък не мисля , че ще го работя дори и след 6 месеца.Но каквото и да работя ще ми доставя удоволствие и ще откривам +овете , които ми носи ! Гледах и четах за доста преуспели хора и видях , че всички са почнали от 0та. Всички са имали великаа цел пред тях и нищо и никой не е могъл да ги спре към целта. Мисля че с много желание , много воля , много труд и много ВЯРВАНЕ абсолютно всичко се постига .. Абсолютно всичкоооо , което можем да си представим !
А чувал ли си че има и положително настоени неуспели хора? Настройката е едната страна, работата, дисциплината и упоритостта е друга.

Тука ме накара да се замисля .. но все пак освен , че съм супер мотивиран и положителен мисля , че давам всичко от себе си като работя ..Знам че не е в насоката , която искам , но като знам , че съм си поставил определени цели и гледам на всичко , което върша като път към целта.
И така най-накрая открих най-добрата формула. Тес + упражненията на Кехоу.
Забрави да допълниш че това е за теб и според теб. Защото за мен е Лари "Питбула" и Тес, за друг други и т.нат.

Тука мисля беше ясно , че става въпрос за моите си убеждения :)
Също така разбрах , че за 1 година от както се занимавам с покер , трябваше да съм постигнал много , много повече. Но както и да е , разбрах защо не съм го направил
.
Много добре, на мен ми идва идеята да комбинираш Кехоу теорията и покер. Настройваш се и предизвикваш "съдбата" да ти доставя печелившите ръце и да печелиш в изоболие. Най-вероятно покера е един от секторите с неограничени печалби, т.е. ти на теория може да "обереш" доста хора, склонен ли си да опиташ?

ХЕхе ако става въпрос за бързи и големи печалби то това е хазарт , а не покер.Строго управление на банката и малко по малко качване на лимитите и мисля , че ще стане работата.Естествено , че съм си мислил да работя върху това .. по скоро върху някои страхове свързани с покера

Поздрави :)
Mind Power !
Публикувай отговор