От нищо .. НЕЩО !

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Все още не си отговорил на въпросите ми. Прочети ги внимателно, дума по дума.
Засега съм се насочил към покера не е отговор на въпросите ми. А е точно това, което те предупредих да не правиш като ми отговаряш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

ivangp написа:Все още не си отговорил на въпросите ми. Прочети ги внимателно, дума по дума.
Засега съм се насочил към покера не е отговор на въпросите ми. А е точно това, което те предупредих да не правиш като ми отговаряш.
По средата на 2рата сесия съм и ще ми се пръсне главата ..
И защо се насочи точно към този спорт?
Какво те мотивира да се насочиш към него?

1-Чувствам удоволствие от играта
2-Харесва ми , че е нетрадиционна професия
3-Харесва ми това , че си господар на себе си
4-Харесва ми това , че бих станал много по дисциплиниран от колкото да върша нещо , което не ми е интересно
5-Харесва ми , че ще имам повече време за самоусъвършенстване (каране на колело, бягане , фитнес , здравословно хранене , езици )
6- Харесва ми , че ще имам повече време за вникване вътре в себе си
7-Мога да отделям повече време на близките си
8-Харесва ми , че ще съм независим
9- Няма да съм длъжен да правя нещо на сила години на ред
10- Харесва ми , че мога да създам кариера точно както във всяка друга работа

Не ме бърка да започна друга работа. Работил съм много.Мразя да се сравнявам ,но смело мога да заявя ,че съм работил повече от по-голям процент от моите връстници. Просто като сравня плюсовете и минусите ... И не съм казал , че да играеш покер е лесно .. напротив четеш по няколко часа на ден, анализираш ръце, съветваш се с треньори и т.н
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Ъпдейт !

Така тъкмо свърших 2ра сесия.
5 ТЕСАНИЯ "Въпреки , че не се чувствам удовлетворен от това , че седя в къщи и нищо не правя ..
На около 3тото ме заболя главата адски много .. и обичайното прозяване
Като цяло мисля , че почти го изчистих.Мисля , че паднах на около 1,5
5 ТЕСАНИЯ "Въпреки ,че като по малък критикувах всички , които нищо не правят и лентяйсват ...
Като през цялото време визуализирах случките.
Мисля че свалих от 6 на 5.

Въпроса ми е как да формулирам декларацията за боленето на глава ?
Въпреки , че изпитах остра болка в главата по време на 2рата сесия ? или как ?
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

И за протокола не си седя само в къщи , просто се опитвам да намеря причината поради която не ми звънят за работа от никъде вече 5ти месец.Защото като гледам коментарите излезнах някакъв херпес :D Просто през тези 5 месеца наистина съм си лентяй без работа.
Mind Power !
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Продължи да ТЕсаш проблема, от който те боли глава до 0 после почивка и сън и ще ти мине! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

О, това с главоболието отминава. И аз се шашнах в началото като почнах, но след 3-4 дни вече не се получаваше.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Я да си перефразирам въпросите:

Ако парите не бяха проблем, какво би правил с удоволствие всеки ден без да ти плащат?
Каква е твоята страст. Какво обичаш да правиш?


А относно това:
Positive написа:И за протокола не си седя само в къщи , просто се опитвам да намеря причината поради която не ми звънят за работа от никъде вече 5ти месец.
Не чакай да ти звънят. Бъди активен. Звъни им ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Ако парите не бяха проблем, какво би правил с удоволствие всеки ден без да ти плащат?
Каква е твоята страст. Какво обичаш да правиш?


Иване , чесно казано е много странно да се чуе от устата на толкова млад човек , но бих се отдал на духовното. Бих изчистил всяка една негативна частица в моето тяло.Това ми е страст номер 1.
Другото , което ми направи впечатление е , че имах оферта за горското.Моя човек ми каза , че чакат някакво друго момче да звънне и ако то не се появи ще ме вземат мен.Естествено момчето се появи. Парите не са много , даже са нищожни бих казал.Но аз се радвах супер много , че ще работя в гората. Адски много обичам природата.И чесно казано даже и не гледах парите.

Така днеска станах към 9 4аса като до сега съм обикалял по задачи.Даже не ми остана време да закуся. Като станах се чувствах адски зле. Станах депресиран и ми се връщаше малко. А това не ми се случва често. Може ли да се дължи на вчерашните 3 сесси ТЕС ?
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Positive написа:
И за протокола не си седя само в къщи , просто се опитвам да намеря причината поради която не ми звънят за работа от никъде вече 5ти месец.

Не чакай да ти звънят. Бъди активен. Звъни им ти.

Иване звъня постоянно.Вчера даже звънях на една куриерска фирма.Казаха ми , че ще разгледат документите и ще звъннат на одобрените.И на доста други места съм си пуснал документите , но уви.
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Ъпдейт !

Така преди малко продължих да ТЕСАМ в/у "Въпреки , че не се чувствам удовлетворен от това , че седя в къщи и нищо не правя ..
Като направих няколко ТЕСА и след това включих остатъчното чувство и вече е на 0
След това започнах със "Въпреки , че изпитвам мързел да работя и предпочитам да си почивам ..
Първо не можах да определя никакво чувство от 0 до 10.
Викам си айде ще пробвам 1 път и след това ще го определя.
Започнах .. беше ми някак безинтересно.Дори нито 1 път не се прозях.
Може ли да не съм конструирал добре декларацията и от там да идва това ? как мислите ?
Mind Power !
Аватар
дани75
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Юли 2011 00:13

Мнение от дани75 »

Според мен:
Това, че си стоиш в къщи ти харесва,
а нещото, което чувстваш е вина,
защото знаеш, че някой( майка ти) очаква и има нужда от твоята финансова помощ.
Просто стрелям на посоки,
я виж..., дали пък не е това :roll:
Успех!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

принципно работиш с много общи фрази и затова не можеш да определиш какво чувстваш и какво е нивото.

каво значи чувствам се неудовлетворен? Или - чувствам мързел?
Къде го чувстваш този мързел и това неудовлетворение? В какво се изразява това чувство?

А колкото до другите въпроси - като изчистиш всяка негативна частичка в теб какво би правил с удоволствие без да ти плащат?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Какво включва понятието "мързел" за теб?
В какво се изразява мързелът?
Кой прави така?
Кога?
Ниво от 0 до 10?
ТЕС.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

Мерси за коментарите. В момента бързам , че ми излезна малко работа. После ще се опитам да отг на въпросите ви. Та влезнах само да ви споделя преди малко докато се къпя какво ми влезна в главата.Сетих се преди време как работих на 2 работи и ходих на у-ще едновременно.Сетих се как бачках 5 месеца от 8 сутринта до 12 вечерта.С един ден почивка в седмицата.Сетих се как на около 3 работи как шефовете ме лъгаха с парите, а аз бях честен с тях.Сетих се колко са долни всички шефове по черноморието. Дали от тогава не са се запечатали само негативни случки в подсъзнанието ми свързани с работата и от там да идва проблема ? Дали не ме е страх , че пак ще се случат ?
Mind Power !
Аватар
Positive
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 14 Юли 2011 18:51

Мнение от Positive »

дани75 написа:Според мен:
Това, че си стоиш в къщи ти харесва,
а нещото, което чувстваш е вина,
Успех!
Само не знам как може нещо да ти харесва като не се чувстваш добре от него :) 2ро за вината още онзи ден мислех да стрелям.

ivangp
принципно работиш с много общи фрази и затова не можеш да определиш какво чувстваш и какво е нивото.
Мм да мисля че си прав :)

каво значи чувствам се неудовлетворен? Или - чувствам мързел?
Къде го чувстваш този мързел и това неудовлетворение? В какво се изразява това чувство?
Неудовлетвореност - хмм мисля , че изпитвам леко стягане в стомаха и гърлото.
Мързел- чесно казано се сещам за един познат , нищо друго

А колкото до другите въпроси - като изчистиш всяка негативна частичка в теб какво би правил с удоволствие без да ти плащат?
Е то тва не е толкова лесно да се изчистиш.Монасите едва на 70-80 казват ,че са извисени. Ест не мисля да ставам чак толкова краен.Но един човек ,който е финансово независим и здрав , без проблеми .. хмм какво би правил освен да се радва на живота и семейството си. Аз не бих спрял да играя покер колкото и пари да имам , също така да се усъвършенствам физически и психически.Мисля , че това ми доставя най-голямо удоволствие

_________________
Mind Power !
Публикувай отговор