Успех с .. кабел

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Spasow
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Авг 2011 19:05

Успех с .. кабел

Мнение от Spasow »

Здравейте ! Искам да споделя нещо което найстина ме развълнува.
Както си седях пред компютъра изведнъж интернетът ми спря.. Аз съм с кабел който е доста дълъг и минава през няколко врати които го притискат. Реших, да пробвам на лап-топа ми и там не стана .. Тогава се сетих ,че може да се е прекъснал.След много безуспешни опити се сетих , че някаде из форума четох,че Иван беше писал за човек който е оправил компютъра/колата си с ТЕС .. Помислих си" Защо да не пробвам .. не губя нищо " Декларацията беше "Аз съм кабела и въпреки,че не работя аз наистина искам да мога " почуках точките , свързах го с компа и познайте ... Проработи моментално ... Споделям ви защото правя ТЕС от няколко месеца и не съм виждал толкова моментален ефект.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Чудесно, на мен ми се случвало с интернета! Проблем с рутера. Понеже ме мързеше да отида да го включа и изключа, за да стане връзката с компютъра ми, започнах да й правя прокси :lol: .
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор