ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Lady Frost написа:...сещам се от ГНМ за хремата - конфликт "нещо ми мирише" преносно и буквално.....
Мисля, че навързах и напипах нещата!

Всичко изкуствено ми смърди! И в буквален и в преносен смисъл! :lol:

Тесах го това и такива сополи точих... Сега носа ми е леко влажен, но няма нищо общо, много по-добре е. И не ме втриса като се сетя за миризливка. Продължавам в този дух, сега ще се опитам да си направя списък с изкуствените неща, които ме дразнят и не понасям за да тесам по-конкретно. 8)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Преди малко открих, че яко съм пъпчасала и че потта ми е засмърдяла яко. :roll: Също така непрекъснато съм жадна и често се отбивам до тоалетната и по двата повода. Кипи яко чистене!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Lady Frost написа:Всичко изкуствено ми смърди! И в буквален и в преносен смисъл! :lol:
Миризливките са си съвсем естествени.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Миризмата им не е естествена всъщност. :lol: Не ме питай защо, не мога да го обясня.

Не е въпроса кое в действително е естествено или неестествено, а какво аз смятам за естествено и неестествено.

Например - не мога да понасям пласмасови бутилки, но нямам проблем с кенчетата. Нито едно от двете не съществува естествено като материал (кенчетата имат по себе си някакви полимери, не са само метал). Имам си материалист в къщата, та той все ми обяснява кой материал как се прави. :lol: Не е като да съм съвсем боса в тая тема, ама ето на, важно е какво аз си мисля, не какви са фактите. :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Lady Frost написа: Не е въпроса кое в действително е естествено или неестествено, а какво аз смятам за естествено и неестествено.
Така е :)
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Може би тук идва на дневен ред и отсянката - правилно-грешно. Естественото е равнозначно на правилно, неестественото е равнозначно на грешно.

Кантарска му работа! Все оценки да даваме... дам, още един аспект за работа.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Случи ми се нещо вчера или по-скоро вчера открих една прекрасна промяна в себе си.
Бях човек, който не обича да бъде докосван, дори от близки. Чувствах се странно и неудобно, избягвах да се здрависвам, да не говорим за прегръдки и целувки.

Вчера бях на едно събиране. Много приятно, позитивно, емоционално. Аз се чувствах страхотно и на място. Когато се заприбирахме и си връщах в мислите срещата се усетих, че аз се докосвах свободно с хората, здрависвах се, прегръщах и целувах познатите си, свободно говорех с всички, усмихвах се... Въобще това не бях онова свито, притесняващо се аз! :D Е, имаше пак малко неудобство, но чак след това, когато се усетих какво се е случило. По-скоро ми стана неудобно по навик. (тесам това сега).

Сега ми е много хубаво и приятно!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Пради малко в отчетната ми тема в бгмама една от майките разказваше как детето й изяло мъртва миризливка. Не повърнах, не ме втресе, дори не успях да си го представя (както правя обикновено). Почувствах някакъв неопределен дискомфорт, но по-скоро ми беше забавно.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

На мен ми стана гадно от мъртвата миризливка, но се радвам, че на теб не ти е :lol:
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

От 2-3 дни лявата ми ръка е непрекъснато изтръпнала от лакътя до пръстите.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Такааа... тесах го няколко пъти това, днес ръката ми е по-добре, въпреки, че усещам пак да е поизтръпнала. Продължавам с упражнението.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Днес изтръпването се изтегли към дланта и в момента само безимения пръст и кутрето ми, заедно с прилежащата им част от дланта са изтръпнали. Почти го "избутах" от себе си.
Тесах и използвах квантовото докосване.
За момента не съм открила какъв емоционален конфликт е довел до този проблем. Може би не е важно. Тесах описателно, къде, как и какво чувствам.

****
Днес ме нападнаха доста неща, които се нуждаят от тесане, но аз ги пренебрегнах и не направих нищо. :roll:

Две напред, една назад. :)
Продължавам да танцувам танго със себе си! :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

:lol: :lol: :lol: :D :D :D
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

:P
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Публикувай отговор