Щитовидна жлеза и планиране на бременност

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Бъди уверена,това е правилният път,а не надявам се! :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

И аз се надявам, че съм на прав път. Докато правих Предизвикателството, се бях концентрирала върху функцията на ЩЗ, а не върху структурата й. И в крайна сметка имам точно резултатите, които исках: ТСХ-то се е нормализирало без никакви лекарства, т.е. функцията на жлезата си е перфектна.
Резултата ти е чудесен :D Честито!И аз мисля че си направ път- за друг резултат се концентрираш..върху там както ти дойде отвътре :D :D :D Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Поработи върху структурата сега. Остави йода, не го пий, след като жлезата ти функционира нормално.
Пиши какво е казал "добрия" чичко доктор и най-вече какъв е бил израза на лицето му след следващия преглед!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво и от мен!:D
Имаш ли възможност, да се обадиш и питаш Док, за структурата, каква се иска да е, за да е "нормална"? Иначе си Тесаш за "най-добрата за мен структура на жлезата", от тук нататък.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор