TEC-помага ми за няколко часа и после пак същото :(

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

puhii написа:Та идеята ми беше,ако съвсем успея да изчиста страховете си,че ще остана сама..че не съм обичана, дали тогава отношенията ни ще бъдат постоянно прекрасни,както всъщност ми се иска :(
Най-вероятно, няма да са постоянно прекрасни отношенията ви с приятеля ти. Но пък отношенията ти със самата себе си ще се подобрят много.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Та идеята ми беше,ако съвсем успея да изчиста страховете си,че ще остана сама..че не съм обичана, дали тогава отношенията ни ще бъдат постоянно прекрасни,както всъщност ми се иска Sad
Не е ясно дали след като изчистиш този страх от самотата ще държиш да имаш постоянно прекрасни чувства, зад които има нещо което се крие в страховете. Тесай какво му се чудиш дали ще е или няма да е :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Но пък отношенията ти със самата себе си ще се подобрят много.
И ако/когато отношенията ми със самата мен се подобрят толкова много, че вземат да станат"постоянно прекрасни"..от това не следва ли ,че и отношенията с околните/приятелят ми, мъжа ми, децата ми, свекървата.../ ще станат такива.
По моята логика би следвало.
Най-вероятно, няма да са постоянно прекрасни
Защо това да е най-вероятното?!Най-вероятно според кого?!Според мен вероятността е 50/50.

Съвсем друг е въпроса кой какво разбира под"постоянно" и "прекрасни "отношения.
Добре, няма нищо постоянно, всичко е в движение, всичко си има възходи и спадове..аз съм съгласна да е така.Нека движението да е в посока "прекрасни, по-прекрасни, още по-прекрасни...."следващите 50-70-100 години..после да спада, аз няма да преча :)

А може би puhii и аз сме тук точно да преживеем тази опитност "постоянно прекрасни отношения",за която всички твърдят ,че такова животно няма.Е може ние да сме първите!

И можем да го разберем само ако продължим да тесаме :D :D :D
Успех!И благодаря!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Като черна станция и аз да се обадя, че ще ви бъде много скучно с тези постоянно прекрасни отношения.:)))Какво му е лошото малко да се скарате и после дълго и приятно да се сдобрявате? Толкова прекрасно е сякаш малко скучно, нещо като рая.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D Сори, знам че на пръв поглед ще излезе че копирам Иван, но така го мисля в момента и ще ти го пиша, paraboloid.
Къде писах че "постоянно прекрасни отношения" изключват :
малко да се скарате и после дълго и приятно да се сдобрявате
:) напротив, това което писах е:
Съвсем друг е въпроса кой какво разбира под"постоянно" и "прекрасни "отношения.
Това би следвало да се уточни от двамата ,не мислиш ли?!Възможно е единият да има една представа, другият да разбира нещо друго под това понятие..Тук отчитам че и моето разбиране за "постоянно прекрасни" се променя през годините..предполагам и на отсрещния също..остана само да комуникираме на една вълна за да ги синхронизираме..
:D И накрая... на теб като ти е скучно с постоянно прекрасни отношение-карай без тях.За мен е и по-интересно и по-вълнуващо ,и да , не изключват малко сарване ,даже включват много скарване....и т.н.
Благораря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Ми скучно си е. Преди време около мен непрекъснато имаше екшън. Сега е едно такова балансирано и равно. Аха да ме напъне да се скарам с някой и установявам, че ми е смешно, а не гневно. Чувствам се като куче, което се кани да залае, а вместо това, изненадващо за самото себе си, размахва опашка. Знаеш ли как изненадано скимтят тогава? Влез ми в положението, още не съм свикнала с новото си "аз". :lol:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:wink: :) :D
Хич не ми се оправдавай!И аз съм на същото дереже, наслаждавам му се доколкото мога.Още повече от както разбрах, че когато искам ще мога и да лая и да хапя...
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор