Алисиада

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

То хубаво за теб проблясък, ама на мен ми подейства като заслепяващ фар на отсрещна кола...е то в интерес на истината не ми е за първи път.Доста често ми светиш много ,много силно и се налага да присвия очи, да не пострадат от силната светлина.Не ме разбирай криво, не те обвинявам, само споделям, ти не си ми крива ,че на мен очита не са ми привикнали със силната светлина...
Ексхибиционизъм (със или без пишка), докато не го осъзнаем и това е част от нас, отделност
Аха, тук съм съгласна.Обаче.В процеса на работа открих, че най- трудно ми е да си осъзная и призная не проблема/да не ползвам твоето название!/ , по-скоро ексхибиционизмът,не за пред другите,а пред себе си, крия го от себе си, ама по такива изобретателни начини, че чак на моменти се възхищавам на изобретателността си. :D и чаак след като си го призная мога да го приема и вече да не е отделност...ама докато си го призная....така де,то ето това точно е ПО-то/поне за мен/
Иначе това за хармонизирането ,триединството и другите проявления и накрая Вселената..не го схващам още :oops:
Затова пък много се радвам ,че толкова се забавляваш и наслаждаваш на атракциите в твоя лунапарк!!!
Обичам те!Продължавай да светиш със собственвената си светлина, пък кой не може да те гледа-да мижи!!!Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Дааа, на мен също ми се случва доста да скрия нещата от себе си, така, че с голям зор да ги видя! Последния път налетях на гняв към..., което беше гняв от това, че аз не съм сторила..., последва огорчение, самосъжаление...въртях суках, не искам, не мога, не знам как(все ПО-та) накрая се оказа, че съм огорчена от себе си, понеже съм се огорчила от ... и ми олекна всякак.
:D
че на мен очита не са ми привикнали със силната светлина...
Еми вземи ги свикни с ТЕС! Долу авторитетите, ниската самооценка, оправданията(ПО)! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Алиса, и за мен си като приятелче, въпреки, че не те познавам! Не ме заслепяваш, просто ми е хубаво да те чета. По твоята класификация, която е невероятно точна, аз сега съм на ниво нудизъм.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хи-хи-хи! За лятото вече ще сме готови! Да вземем да си заделим едно парче от плажа, че и на други да им се прииска да се присъединят! :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ИИххаааа...аз съм за!!!До тогава ако се налага ще се напъна и аз да мина на ниво нудизам,/или натурализъм или там каквото..../ кво пък!!!Аз що да не мога, да не съм наплюта!!!! :D :D :D
От друга страна може и да съм го минала и да не съм разбрала, кво!!! и това ми се е случвало....еее, ако се налага ще се върна една на зад..така танца ще е по-изящен!
Ей, хора, обичам ви!Благодаря ,че сте тук!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

предлагам ти следното: кажи всичко това на глас-ясно, убедено и се обърни към себе си, към центъра си. Преди това, вдишай и издишай няколко пъти дълбоко и бавно, така, че да ти изтръпнат петичките, вглъби се в центъра си и произнеси желаното, с чувство на удовлетворение, пълнота и благодарност. Ако ти трепне нещо против, веднага си кажи "въпреки това аз се приемам такава, каквато съм!". Остани в това състояние още малко и продължи да дишаш дълбоко и благодарно, обърната към центъра си с усещане, за изпълненост със светлина.
Успех!
Е това вече ще да е от ВНУЧЕ!!!! :D :D :D
Още!Още!Още!!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Не не е от ВНУЧЕ. Това е компилация, за този случай, за Параболоид- вдъхновение?! :lol:

Ето ти нещо конкретно, ако искаш да опиташ, мисля че беше от Памела Крибе, ченълинг, ама може и от Инелия Бенц да беше...?

Представи си, че стъпваш на селски път. Усети стъпването. Около теб красиво, свежо, зелено, небето над теб синьо, лек полъх на ветрец. Приветливо светло. Тръгни по пътя с очакването, срещу теб да дойде някой, в приятен за теб образ, който да ти каже, това, което искаш да научиш. Чуй го! Благодари му и го остави да си отиде. Усети отново как си стъпила на пътя и бавничко се върни към тук и сега.

Образът е явяване на твоето висше Аз и за сега не ме е подвело. Срещаме се и по този начин от около 7 дни и е много интересно, да проследя случването на казаното.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Това е компилация, за този случай, за Параболоид- вдъхновение?!
Е да де, да!Точно!То вдъхновението ако не е внуче, то тогава какво е-мама татко и аз?!А възможно ли е това да се опитваш да скриеш от себе си?! :roll: Само питам :D

А техниката която описваш звучи страхотно ,благодаря че я сподели, още днес ще я пробвам!
Е пак благодаря!И пак да си знаеш -обичам те?!

P.S. Знам от страни изглежда нелепо толгова благодарности и любов накуп,ама не ми забелязвайте, простено ми е, още ме държи нещо като радостно енергАзиране и еуфория от обединяването и всеки ден правя по нещо да не ме пуска...защото за сега така ми харесва!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

MAG2001
Това е компилация, за този случай, за Параболоид- вдъхновение?!


Е да де, да!Точно!То вдъхновението ако не е внуче, то тогава какво е-мама татко и аз?!А възможно ли е това да се опитваш да скриеш от себе си?! Rolling Eyes Само питам
ВНУЧЕ е БАБА, ама моята :lol: :lol: :lol:
А вдъхновението винаги си е било с мен, просто има много лица и проявления. То е духът ми, опитващ се да каже нещата така, че да бъде разбран, въпреки разума, но съвместно с него и тялото, чрез езика на емоциите...нещо такова.:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D Еее, сори, не съм те разбрала..не знаех че под ВНУЧЕ имаш предвид твоята БАБА.
В моите представи "внучето"е нещо като компилация, обединение,сливане на :ТЕС, Енергийна медицина,ПЕАТ,БАБА, ДЯДО, рейки, прана, чи/ци/-гун, Норбеков, ЕТ, КС, Универсална енергия..другите в момента да ме извинят ,не се сещам..и после това силно го разшейкваш и ....ето ти внуче, което според мен си е плод на вдъхновение и знание вплетени в едно...и после разбира се изказани, предствени по определен лично твой начин.
Е това може би да е "Пра-внуче"!!!Не знам!!И кой, кой да ти каже!Пък и дали е толкова важно?!
:D :D :D

Абе май все пак си е важно,дотолкова , за да знаем кой за какво говори..че още я уча телепатията, не съм я усъвършенствала :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Добре де! То Е,... през моята призма от чувствано, учено, не съвсем осъзнато, но случващо се, проявило се преди да знам конкретната техника, но чула и видяла нещичко от нея.
Не знам как да го обясня. Това е едно от проявленията на свободното знание (намеквам за морфичното /или друго/ поле). Забелязвам следния механизъм. Когато почне да витае някаква тема, независимо от коя област на живота около мен, сякаш се нагнетява намерение и изведнъж се случва нещо, като проявление (видение, сън, действие... информация), които после сякаш се потвърждават от теория, практика от вън (извън мен- човек, книга, филм...), сякаш да покажат, че не съм ненормална, а само не съвсем настроена за целия пакет информация антенка, а настроена да получавам това, което на мен ми е нужно в даден момент. С напредването ми в употребата на психо- енергийните техники и чудесните резултати от тях, да кажем, че антенкте ми се настройват все по-добре. Иначе казано, като се връщам към същността си, освободена от страхове и клишета- отпечатък от не моя енергия, потенциалът ми се освобождава и разгръща. :idea:
БАУ, а?! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Забелязвам следния механизъм. Когато почне да витае някаква тема, независимо от коя област на живота около мен, сякаш се нагнетява намерение и изведнъж се случва нещо, като проявление (видение, сън, действие... информация), които после сякаш се потвърждават от теория, практика от вън (извън мен- човек, книга, филм...), сякаш да покажат, че не съм ненормална, а само не съвсем настроена за целия пакет информация антенка, а настроена да получавам това, което на мен ми е нужно в даден момент. С напредването ми в употребата на психо- енергийните техники и чудесните резултати от тях, да кажем, че антенкте ми се настройват все по-добре. Иначе казано, като се връщам към същността си, освободена от страхове и клишета- отпечатък от не моя енергия, потенциалът ми се освобождава и разгръща.
Точно!И много често идвам до:"Е то това ли било..е то не е ли същото!!"
Готино!
МЯУ :wink: :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
lileane22
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Ное 2011 16:10

Мнение от lileane22 »

ЕЙ, СУПЕР СТЕ!
Да знаете, това с представата да срещнеш някого за да ти каже важно за теб нещо е много яко! И работи!
Аз го ползвам отдавна, много преди да зная за ТЕС, КС или от този род
и РАБОТИ!
Да ви кажа последния път: имах важна среща, ставаше въпрос за работа, /тук ще споделя, че не съм БГ, в Испания съм от 9 години/. Само че аз си представям че съм на морския бряг. Последния път го комбинирах и с ТЕС. Представих си всичко до най-малките подробности, и поисках да ми се появи образа на човека с когото трябваше да се срещна. Тогава видях, почти буквално, една жена на средна възраст, облечена в нещо светло, може би бяла блуза, косата й беше руса към рижа, дълга и леко чуплива, вързана на опашка ниско долу. На другия ден, отивайки към срещата си ТЕСах вярата /?/ и продължих с бодра крачка. Да не ви обяснявам пак всичко, но стана точно така и когато излезе тази жена, съвсем същата, даже косата й имаше от рижавия отенък, едвам се сдържах да не заподскачам от радост. Вече май не ме интересуваше какво ще излезе от срещата, а само се радвах, че съм успяла с визуализацията!
Като казвам, че това го ползвам отдавна е още като студентка. Но на това ме научи една моя колежка. Аз бях останала на ликвидация и имаше опасност заради един изпит да повторя годината. А тя ми говореше така: "Няма да си мислиш какви задачи ще се паднат. Само ще си мислиш, че ще си вземеш изпита. Даже и да са трудни задачите, ти ще си мислиш че ще си вземеш изпита. Даже и да не решиш задачите, ще си мислиш че пак ще си вземеш изпита!"
... и така и стана, даже професора искаше да ме изпитва още за четворка, но аз казах, че се чувствам изморена и не искам повече.
Разбирате ли сега къде е "ключа от шкафчето"?
ВЯРАТА приятели, ВЯРАТА!
Испанците имат такава поговорка: "Когато повярваш, че нещата могат да се променят, пред теб се отваря цял свят от възможности!"
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да предположим,че го разбираме!Но това според теб достатъчно ли е или е нужно и още нещо?Като осъзнаване и прилагане в живота,защото от разбирането и това,че ни е ясно едва ли ще имаме нужните за нас резултати ако не направим нещо по върпоса.
И аз не мисля,когато има да правя нещо за първи път,а напоследък доста често ми се случва това,че няма да успея,а просто тръгвам да го правя с ясното намерение,това не е проблем за мен,ще се справя и всичко се получава!Уверен съм и спокоен в това което правя.Както и ако нещо не се получава така както искам и го очаквам,не се опитвам да го променям по моя си начин както съм искал да стане,а продължавам така както е започнало и всичко е ок.
P.S.Добре работи и това,човек да си напише на един лист какво иска да постигне в живота си.Виждам,че по всички точки написани досега има положително развитие! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Интересен монолог! Доведе ли те до някъде, Гена? Или просто искаш да се разпишеш и тук? Ако искаш отговори си, в твоята/е тема/и. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор