Темата на човек без проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Алиса, разбирам твоята позиция и си права, но това го можеш ти, аз не. Не мога просто така да излъчвам любов, сори. За сега мога само евентуално да помогна с техниките, които знам. Мога да изпитвам голяма доза състрадание, дори го усещам чисто физически, но любовта ми е дефицитна. Не се хваля с това; аз съм от хората, които другите определят по-скоро като "студени". И не, нямам нужда да го тесам, защото аз се приемам точно такава. Просто излъчвания, базирани на любовта, няма как да ми се получат.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

paraboloid
Просто излъчвания, базирани на любовта, няма как да ми се получат.
добре, но това ще е така докато приемаш за вярно за себе си, че
аз съм от хората, които другите определят по-скоро като "студени"
И не, нямам нужда да го тесам, защото аз се приемам точно такава.
Това е повече от ясно!
Ще ти кажа обаче нещо, което може и да не ти хареса: колкото повече работиш върху себе си с коя да е техника, толкова повече ще се "стопляш" и един ден, без да се усетиш и ти ще излъчваш Любов, просто така, защото си си Ти- (Аз) т.е. Светлина.
:D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ще ти кажа обаче нещо, което може и да не ти хареса: колкото повече работиш върху себе си с коя да е техника, толкова повече ще се "стопляш" и един ден, без да се усетиш и ти ще излъчваш Любов, просто така, защото си си Ти- (Аз) т.е. Светлина.
Алиса,това ли е резултата който получаваме от прилагането на техниките и е необходимо да се получи при всички ни?
Това което е любов за теб,за мен същото ли е и след като е явно нещо ново което се появява в резултат на работа с определена техника,с какво го сравняваш и определяш,че точно това е любов след като преди е възможно да я е нямало?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Гена, миличък, да не си в цикъл?! Днес нещо хич те няма!(наблюдения от изявите ти по всичките теми из форума) Ти слагаш акцента на любов-там ли ти е трънчето, щото аз го слагам на
защото си си Ти- (Аз)
Хайде наспи се, поработи върху емоциите си и утре може да си по-... в час!
Приятна и ползотворна работа!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Гената търси под вола теле. Явно има много свободно време и ресурс за това. Аз те разбрах какво искаше да ми кажеш, може би след време и ще го изпитам, но за сега положението е друго.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D само не се спирай изкуствено!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

paraboloid написа:Гената търси под вола теле. Явно има много свободно време и ресурс за това. Аз те разбрах какво искаше да ми кажеш, може би след време и ще го изпитам, но за сега положението е друго.
Ще ти кажа обаче нещо, което може и да не ти хареса: колкото повече работиш върху себе си с коя да е техника, толкова повече ще се "стопляш" и един ден, без да се усетиш и ти ще излъчваш Любов, просто така, защото си си Ти- (Аз) т.е. Светлина.
Паби,като се замисля върху това което ти казва Алиса,е един вид,направи това с която и да е техника и резултатът е такъв!А ако си постигнала нещо по различно какво се получава?Ти си разбрала,но някой друг ако не разбере?
За справка питанията в темата за КС!
Ако ти си имала проблем с твоето куче и си осъзнала проблема и благодарение на техниките си се справила,така ли е?
А тези хора като не осъзнават проблема,помагайте си техниките и резултата какъв ще е?
За справка пак последните постове на Иван и Диана в темата за КС,по отношение на различните техники!
Сега малко по ясен ли съм в това което искам да кажа?
Винаги съм се питал какво е значението на думата Любов и Обичам те?По различно от набитите ни в глави убеждения от къде ли не!Ще ми бъде интересно ако някой има някакво мнение по този въпрос.
Хубав празник от мен! :D
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Гена, може и да бъркам, но в техния случай е малко по-комплицирано. Мисля,че те осъзнават проблема и връзките и точно за това не искат чужда помощ. За сега са се метнали на други алтернативни методи, опитват с какво ли не. Аз уважавам тяхното решение, и аз на времето започнах по същия начин. Просто трябва сами да извървят пътя си и да стигнат до собствените си изводи, да минат през собствените си грешки и да открият собствените си истини. На този етап моето вмешателсрво е по-скоро вредно.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Help, помагайте, моля и прочия! Хората ме помолиха да започна от утре сеансите за този тумор и се оказа, че съм си загубила записките. :oops: Никъде не ги намирам и съм забравила последователността за тумори. Ако някой ги има във вид на файл, моля да ми ги пусне на мейла [email protected]. Ако няма, поне дайте някакъв жокер какво се правеше след въвеждащата част, защото нея я помня. Не помня ПТ правеше ли се преди ваденето, или след...Уф! Ужасно конфузна ситуация.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Благодаря на всички отзовали се! Ще докладвам за резултатите, независимо какви са. Само, ако може, още малко помощ - тъй като туморът е оголил мястото откъм козина и има нещо като връх на цирей, то не съм сигурна при загряването дали трябва да си полагам ръцете върху него. Ако пък не трябва да го пипам - как да направя това загряване?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е нужно да докосваш мястото, намерението ти ще свърши необходимата работа. просто си дръж ръцете на няколко сантиметра от мястото.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Да се похваля с резултат. Моята т.н. астма ме мъчеше от около 30 и повече години, като в последните 7 бях на инхалатори. В тази тема се оплаквах от засилващи се пристъпи преди Нова Година. Тогава нещата се оправиха с ТЕС и аз повече не съм работила точно по това заболяване. Но явно, когато тесаш общо за всичките си проблеми, лека-полека настъпва нещо като лавинен ефект и в един момент започват да преминават болести и проблеми, дори без да ги тесаш директно. Миналата седмица бях на поредния контролен преглед за астмата /прави се задължително поне на 6 месеца, за да мога да получавам инхалатора безплатно/. Изумлението на доктора беше огромно! Резултатът е напълно възстановен белодробен капацитет. Спряха ми инхалатора. Няма вече за мен инхалатор. :D Докторът ме похвали за спирането на пушенето и още повече се ококори като му казах, че не съм го спряла. Пита ме какво съм правила и като му казах за ТЕС, ме гледаше като че ли съм ненормална. Да, ама и други познати ме гледаха преди 1 година така, а сега, като виждат резултатите при мен, само в последните дни, двама поискаха да им дам линкове и да четат, за да пробват и те.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Честито! Сега остава да спреш и цигарите. :)
Последно промяна от ivangp на 21 Юни 2012 09:39, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Мнение от _kalina_ »

Страхотен резултат! Много вдъхновяващо :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Еее Паби, чудесно, поздравявам те! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор