Темата на човек без проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Как, да му се не види??!!! От сума ти време, всеки ден се тесам с положителни утвърждения за благополучие, успех и т.н. и ефектът е нулев. Сигурно точно и заради това ми се отключи пак астмата /беше заглъхнала и не бях имала пристъпи от повече от 5 години/, защото преди поне някак си се бях примирила с положението, а сега имам чувството, че имам в ръцете си инструмент, имам всичко което ми трябва, за да успея, а не се справям. Явно се хванах като удавник за сламка за това тесане и реших, че щом мога с него да си оправям болежките, ще мога и да си реша проблемите в работата. Ама не ми се получава и ми иде да си бия шамари пред огледалото.
Alisa написа:Хвани всяка думичка от поста си и я ТЕСай! И г`лей к`во става :lol:
Алиса ме е преварила! :)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

:D :D Ще пробвам. А може ли вместо да се потупвам, да си бия шамари, щото така ми идва отвътре?
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 17:12, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А може ли вместо да се потупвам, да си бия шамари, щото така ми идва отвътре?
Може, стига да уцелваш точките така! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Аре, тесай де, стига се разправя с нас! Написа си направо цял ферман с неща за тесане, действай! Да не започнем ние да раздаваме шамарите! :lol: (шегувам се, за шамарите де)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Докладвам в работен план направо от мястото на събитието. Тесам си яда към себе си, безпомощността, напразните надежди и каквото друго ми дойде на езика и в главата, докато си седя в кабинета в офиса. Първи резултат - този път се ядосах на колегите ми, че не са си свършили както трябва работата и ги насметох едно хубаво в моя стария си стил, отдавна не ми се беше случвало, чак ме зяпнаха. В крайна сметка всички носим отговорност, не само аз, хайде де! Втори резултат - един едър клиент ми обяви, че тази година няма да поръчва нищо в декември месец /а обичайно не е така/ и на мен сърцето даже не ми трепна. Продължавам. То и без друго нямам какво друго да правя, освен да си ям нервите.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

paraboloid написа:То и без друго нямам какво друго да правя, освен да си ям нервите.
Бон апети! 8)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Е, Яна, ти сега като ми пожела добър апетит и ми се отяде! :D То пък верно, какво толкова апетитно има в това да си гризеш нервите?! Май няма. Сега ми се ще пък да залитна в другата крайност и да кажа "май... му на всичко това!", животът си е хубав и няма за какво толкова да се притеснявам. Ако знаех как да обединя тези две крайности между гризкането на ноктите и май...та му, сигурно щеше да се получи нещо такова, каквото трябва.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Тогава иди на ПЕАТ :lol: :lol: :lol: (Иване, искам процент!)
Ето ти един прост вариант, за изпълнение на това ти желание, който и друг път съм давала: ТЕСай Х и У едновременно с декларацията от ТЕС и НФ "изпитвам Х и У едновременно", но преди това намери чрез ТЕС, най- близката до 0 стойност и на Х и на У. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Междувремено се обади на Галя да ти направи един ПЕАТ. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Галя, обаждам ти се! :D Сериозно, и аз си мислех същото, но за сега някак си ми се иска да се справя сама. Е, с вашата помощ за идеи, разбира се.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Алиса, направих го. В началото точно по схемата, която ти ми даде. След втория кръг някак си ми идваше само да се смея. Не мога да разбера даже защо съм ги писала и творила такива вчера?! Сега усещам, че аз съм си аз и се харесвам такава, каквато съм - противоречива. В мен има и от двете - и от гнева, тревожността и нервността, но и от радостта от живота и пълното безгрижие. Имам чувството, че съм актьор и си избирам ролята - сега ще съм гневна, щото все пак съм някакъв шеф, после може и да се потревожа, а след това да си свиркам и да се ухиля. Че какво странно има в това? Това си е най-нормалното нещо. Не може непрекъснато да съм една и съща. Сега даже ми е по-хубаво, защото нещо напоследък с тази благост и ведрина - ами просто не бях аз и това си е. Много е яко да можеш да си такъв, какъвто си! :D Това е нещо като в средата на диетата, да разбереш, че всъщност можеш да си ядеш шоколад и пак да си отслабваш.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честито ти обединение на противоположности!(Иване, с едно на ум съм) Радвам се, че ти се получи! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

paraboloid написа:Горещите вълни ги заковах по същия начин, защото ми се случваха само нощем и от там ги хванах. Дълго ги тесах със симптоми, с емоции и нищо не се получаваше. Като осъзнах, че разликата през нощта е само това, че ми отпада самоконтрола и задръжките и ги хванах за рогата. По принцип през деня нищо ми няма, само от време на време имам аритмии, но не са нещо особено.Вечерта ми е най-приятната част от денонощието и точно тогава, когато ми е най-кеф и отпуснато, започват да ми свирят дробовете и да си поемам трудно въздух. Загадка.
paraboloid, какво искаш да кажеш с това "заковах горещите вълни" - че като спреш да ги тесаш, те се връщат и се налага постоянно да ги държиш под контрол така?
Публикувай отговор