ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Essence написа:....
Изглежда лечението се състои в това да се реши конфликтът и оттам нататък се чака болестта да си отиде...
Aз пък не разбирам защо казват че заболяването е в "лечебна фаза" и че "конфликта бил решен" след като човек с онкологично заболяване в напреднал стадий, в близко до 100 % от случаите умира.

Ако конфликта наистина е решен, не би ли значело това, че психологичния проблем е изчистен?
Per aspera ad astra!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Умира се от страх, че ще се умре!
Това става при незапознатите с ГНМ, с тези които не искат да чуят себе си, евентуално ако туморът е такъв, че пречи функционално...разни варианти. Погледни, защо се живее, когато е било гарантирано от лекари, че ще се мре в еди какъв си период от време?!
Ако конфликта наистина е решен, не би ли значело това, че психологичния проблем е изчистен?
Е ми да! Или поне в основата си, осъзнат, разбран...дезактивиран...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

vqra написа:....
Ако конфликта наистина е решен, не би ли значело това, че психологичния проблем е изчистен?
Конфликта създал рака е решен, конфликта от диагнозата РАК=смърт не е решен. И от него се умира, според ГНМ.
Последно промяна от ivangp на 24 Яну 2013 21:23, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

;-)

Мнение от Angel_K »

Не се заяждам.
Не съм я чел изцяло ГНM.Но от това което четох не ми допадна хич и я зарязах.
Някакво 17то чуство в мен ми каза ,че това не е моето четиво :wink:
Но не мисля ,че примерно АУТЪЗЪМ на едно 3-4г. дете е предизвикан от някакъв си конфликт в него!
Защото АУТИЗМА в повечето случай се появява след ВАКСИНА.
И се лекува в последната година и нещо с ММС и излизат след клизма с ММС доста дългички ЧЕРВЕЙ , т.е. децата са пълни с паразити.
А защо само децата като и ние сме покрай тях!
Който не ми вярва да отиде на този линк : http://www.mmsbulgaria.com/2013/01/blog-post_10.html
На сайта има и за решен проблем със ставите и пръстите на краката...
Същото е и за Миомата и Кистите и те се лекуват с ММС и дамски душове с ММС.
Та с 2 думи след като е от паразити даденото заболяване и се убива от ММС за каква ГНМ говорим тогава?!
И пак да повторя не се заяждам. :idea:
И не на последно място да кажа за РАК-а , рак на мозъка , операция миналата година края на годината имаше разсейки , 3 седмици декември ММС и януарското изследване показва няма разсейки сега февруари ще направи още 3 седмици ММС.
Да не говорим ,че според един пич Андреас за да се изчистим от паразитите ни трябва 1г. :idea:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ачо, и аз не се заяждам, ама ако искаш отговор се напъни и прочети ГНМ :idea:
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Alisa написа:Ачо, и аз не се заяждам, ама ако искаш отговор се напъни и прочети ГНМ :idea:
:wink:
Пак казвам , зачетох я още преди повече от 1г. но реших ,че не е моето четиво.
Просто Ви давам малък друг различен поглед от ГНМ за размисъл :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ачо всички имаме много да четем и да мислим.
Не бързай с изводите! Бързата кучка, ......нали знаеш.
Всичко си има обяснение, стига да го търсиш, а не просто да го отричаш.
Включително твърдението, че - Разговорите с кактуси развиват любов към шаха.
Според Брус Липтън - цитобиолог - това ще рече човек, който изучава поведението на клетките, внасянето на отрова в клетъчната среда предизвиква психо-емоционален шок в клетката.

Ако ваксините са причината за Аутизма, защо не всички ваксинирани развиват Аутизъм?
Ако ММС е лечението на Аутизма и изисква една година, защо детето на Кери Ривера все още виси по няколко часа на месец в хипербарична камера и продължава да приема ММС.
Колко деца е лекувала Кери Ривера? Колко от тях са излекувани? Знаеш ли какъв е процента на успеваемост на това лечение? Защото тук сиговорим за успехите, но никой не споменава по-големия процент неуспехи и то след над година лечение с ММС.
Ако почнем да пишем и говорим само за хората, които с едно приложение на ТЕС са излекували нещо, това ще ни даде ли правото на извод, че ТЕС лекува само с едно приложение?

Заглавието на блога към който си дал връзка е - Път към Истинското Здраве и Щастие.
Детето на Кери Ривера на видео клиповете не е картинка на здраве и щастие.
Нека не се изхвърляме преждевремено.
Успокой топката!

Поживьом, увидим!

Да не се окаже след време, че ваксините причиняват Аутизъм толкова, колкото и вирусите причиняват грип.

Лечението с ММС е все още в началния си стадий и тепърва ще се доказва.
Също така лечение при което трябва да продължаваш да взимаш профилактично лекарството до живот не е точно лечението, което аз бих желал.

Прекрасно е, че ММС помага на тези деца и семейства да живеят по-добре. Но дали са напълно излекувани ще покаже бъдещето.
Нека минат 10-тина години пък тогава ще говорим пак.
Засега да не бързаме да величаем новата "панацея" или да заклеймяваме другите подходи.

За всичко и всеки има място под слънцето.

Хубавото е, че имаме избор.
Ужасното е, че имаме твърде голям избор.
:twisted: :lol:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Мойте уважения Иване но с някой неща няма как да се съглася.
Всеки вижда обяснението за нещата от неговата си камбанария , аз казвам от моята какво виждам :wink:
Не съм казъл ,че знам всичко или ,че ММС е ПАНАЦЕЯ. Не е и съм го изпитъл сам!
За съжеление или не няма да мога да отида на семинара на 02.02.2013г . на Джим , Кери и Андреас но там обещаха да ги попитат нещата за които Ти питаш а именно колко от 100 са успели и колко не.
Ще попитат и защо Кери не препоръчва ЦДС-а на Андреас а препоръчва ММС...
Относно дали вирусите ни заразяват с грип съм по-скоро сигурен защото придобих навика да гледам небето а не да съм забил поглед в земята като зомби.Та когато видя Хим Трейс и няма и седмица и се почва я гърло с хрема и температура я нещо друго и то не Аз , а хора около мен аз съм само наблюдател.А това което съм видял или изпитал с мойте сетива не можеш да ме убедиш в обратното.
Знам само , че Кери има друг протокол за ММС различен от Джим.
За ваксините също съм сигурен защото сина ми в 5-я месец 2ч. след като му биха ДТК пищеше като сучеше и корема му къркореше и се чуваше от 2м. и на другия ден не искаше да помирише гърда и кърма.
А само 1ч. преди въпросната ваксина си беше всичко ОК.
Мога да ти дам ако искаш , скайп или мейл на хора дето след ваксина са развили Церебрална Парализа ...
Колко деца е излекувала Кери и защо някой не , си отговорил сам с това ,че не всички развиват Аутизъм след ваксина.
А именно много сме еднакви ама сме и много различни като оргазнизъм , имунитет,гени ...
Не се изхвърлям а споделям и линка води към споделено от родители Българи на деца Аутисти , снимките също са тяхни , да кажем видял съм ги преди това във Фейсбук като на сайта са малко от тях....
Как е определил ММС създателя на сайта не съди мен.
Искрено съм благодарен на Теб Иване , защото от теб научих за сефте за ММС-а и от там почнах да ровя и чета...
ММС се взема профилактично предвид вирусите и паразитите които са около нас или в храната ни.Никой не е казъл ,че го пиеш и край до живот си ОК.Факт е ,че се лекуват много болести за седмици за които Официалната медицина предрича хапове до живот.
Та предпочитам да пия профилактчно ММС от колкото хапове сутрин, обед и вечер :!:

Пак повтарям ако не и потретвам не се заяждам и не се паля ;-)

Прочетох за съмнението ти ,че има въобще вируси и дали те ни разболяват.
Хубаво ама защо тогава има Хим трейс ако няма смисъл от него , надали е само заради контрола на климата!
И не мога да се съглася ,че е нормално и полезно в децата ни и нас да има по 30см. ако не и по-дълги червейчета камо ли.че е полезно за организма.
Винаги имаме избор , кое е ужасното ,че имаме повече ?!
Всеки сам да прецени с главата на ръменете си.
Стандартните "лечения" на Аутизъм няма има само луди пари за половин крачка напред и 2 назад и това не е случайно.
Съгласи си ,че няма панацея дори ТЕС не е , камо ли ГНМ
:idea:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ачо, първо моля те когато отговаряш на някого директно под неговия пост да не цитираш целия предишен пост. Това прави твоя пост много обемен и натоварва както страницата, така и четящия. То е ясно на какво отговаряш без да го цитираш.

А колкото до останалото исках да наблегна на това да не се обобщава, а да сме по-конкретни.
Пример:
У някои хор след ваксиниране се развива Аутизъм = конкретно и вярно изказване
Ваксините причиняват Аутизъм = общо и невярно твърдение ( тъй като не всички ваксинирани развиват Аутизъм)

Има излекувани от Аутизъм хора с ММС = конкретно и да речем вярно твърдение
ММС лекува Аутизъм = общо и невярно твърдение

Надявам се схващаш разликата. В твоя пост имаше доста обобщения, които не отговарят на истината.

Аз не защитавам ваксините, нито отричам ползитеот ММС. Просто мисля, че е добре да сме по-внимателни в изказванията си и извидите, които правим на база на ограничената информация с която разполагаме.

Утре може да се окаже, че не ваксините, а убождането с иглата в някаква акупунктурна точка в тялото срива имунитета и тогава сегашните ни убеждения във вредата от ваксините например да се окажат смехотворни.
Та нека не бързаме с обобщения и изводи.
На моето дете му се случи еди какво си означава единствено, че на моето дете се е случило еди какво си, а не че на всички други деца ще се случи същото.
Аз успях по еди какъв си начин означава само и единствено, че аз съм успял по този начин и че някой друг може да пробва по същия начин да постигне същия резултат, но не е гаранция за постигане на резултат, а само възможност.
Много често ни се продава идеята:
Щом аз мога така то значи всеки може = общо и невярно твърдение.

Чакам с огромен интерес резултатите на майка ти.
Дръж ни в течение!

И пак докато сме на темата - ако майка ти си излекува тремора с ММС, това надявам се няма да ти даде основание да твърдиш, че ММС лекува тремор, а само че майка ти си е излекувала тремора с ММС. :)
Последно промяна от ivangp на 25 Яну 2013 14:56, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

“Вероятността деца, инжектирани със 100 милиграма ТИМЕРОЗАЛ, да се разболеят от болестта аутизъм е 10 пъти по-голяма в сравнение с деца, на които не са поставени живак съдържащи ваксини” – д-р Марк Гайър.
Силно токсичен химикал на живачна база, наречен тимерозал, оригинална разработка на компанията Ели Лили, се използва широко като консервант във ваксини. “Тимерозалът е едно от най-токсичните вещества, които познавам – не мога да посоча друг химикал, който да е по-смъртоносен” – д-р Бойд Хейли, доцент на Химическия факултет в Университета на Кентъки.


http://worldtodaybg.com/2013/01/25/%D0% ... %8A%D0%BC/
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Иване, поста ти ми напомни на:

"Аристотел има косми по брадата.
Всички мъже имат косми по брадата.
Извод: Аристотел е мъж" - силогизъм- нелогика, тъй като може да е къртица или маймуна.

Но това са термини от науката ЛОГИКА.
А от тебе знам, че логиката при болестите не ни върши работа. Тук всичко е вяра.


"У някои хора след ваксиниране се развива Аутизъм = конкретно и вярно изказване" - толкова е вярно, колкото и да кажеш, че след закуска се е развил аутизъм
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Vqra, поста ти е с "желязна" ЛОГИКА и ОБОСНОВКА.
Ще го приема на ВЯРА. Защото на ЛОГИКА не мога.
:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Иване, добре де, не се изказах разбираемо. Ще се пробвам пак.

Има ли значение, че твърдеието казано от теб: "У някои хора след ваксиниране, се развива Аутизъм" е конкретно и вярно изкаване, след като не доказва причинно-следствена връзка между ваксините и аутизма, дори и при същите тези някои от хората. И при тях причината може да е от съвсем различно естество и да няма нищо общо с ваксината? Така, че това твърдение може да е конкретно и вярно, но е безсмислено. Нещо като "чешене на езиците".

Истина е, че не знаем.


Да ви попитам и нещо, което не ми е ясно.

След като са толкова опасни ваксините, защо в миналото детската смъртност (процентно) е била много по-голяма от сега?
Дали ваксините са помогнали?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Точно така - не знаем.
А другите изказвания твърдят, че знаем.
След като си разбрала, че не знаем и че логиката не помага, а вярата е важна, защо продължаваш да търсиш логика в думите ми?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Точно така - не знаем.
А другите изказвания твърдят, че знаем.
След като си разбрала, че не знаем и че логиката не помага, а вярата е важна, защо продължаваш да търсиш логика в думите ми?
:) Ами чеша си езика само. :). Нищо не търся.

Когато търсех и се бях изгубила, ти ми помогна да се намеря, за което благодаря!

Ще ми бъде интересно да чуя твоя отговор на въпроса ми за ваксините.
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор