За Любовта, Страха и кой кого и колко обича

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Още малко...43.9 е според мен! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

MAG2001 написа:Още малко...43.9 е според мен! :D
Не, отговора си е точен...повярвай ми. Всичко е изчислено....и то с години... За справка - прочети Стопаджията....
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

След този "позитив" не трябваше ли да сте станали по-...позитивни?! :lol: До тук само хаос констатирам. Може би е регулярно състояние, може би това е нормалното състояние, а сега само го изразявате, може би е съвсем друго и просто така се изразява и изглежда. Не знам какво е, но знам, че изглежда повече като объркване, вместо - прояснение, спокойствие, обединение, позитивизъм.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 16:38, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Аха. Започвам да "вдявам" май. Значи се пънете да усвоите начин сами да си избирате какви да бъдете, какви роли да играете и как да възприемате ролите на другите? И сега ти си си избрала да бъдеш въодушевена, щото преди не си била и ти е интересно като как ще се чувстваш в това амплоа? Пък аз си помислих, че е от ниските температури, щото те се коригират с вътрешно подгревателни мероприятия. :lol: Ако съм на прав път, кажи "топло" и не ми изскачай с разни номера с вибрации. Това занятие на мен ми е вътрешно присъщо и като бях по-малка, в къщи много ме поднасяха, че и ми се караха заради това - в смисъл, че човек трябвало да бъде такъв или онакъв, а не да си сменя маските и костюмите в движение и да обърква останалите. Но пък е забавно! :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Мноо хубави вълнички!Смея се с глас!
Паби обикновено, когато някоя техника проработи и то както и е заложено добре, тя разбива в дълбочина. Следва взрив и лек хаус (това което ти ловиш в момента) и пренареждане, не подреждане!!!
Когато го усетиш сама, ще го разбереш най-добре и ще купонясваш и ти, но по твоя си начин! Ни е сМаг, явно сме по-шумни! Ама пък е весело! Още по-весело става, когато Иван ни/се поставя в ситуация "Аз казах ли ти, да не стъпваш в канчето с кисЕла!"
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

:D Ако предполагах, че е такъв купон, щях и аз да дойда. Обичам купони!
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Ами, чудесно си бъбрите,на мен много ми харесва.От последните и постове усещам,че МАГ най добре е усвоила ВЗД.Поздрави
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ей , Марто благодаря ти, най-накрая някой да ме разбере, да ме признае, да ме оцениии... :D
18. Ако се смееш целият свят ще се смее с теб, ако плачеш ………..трябва да си издухаш носа.
А ако нямаш носни кърпи......планина повдигаш!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Бого69, сега видях! Заинтригува ме, само не помня, какво пише в Стопаджията, предполагам става дума за "Галактическия стопаджия"?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

Alisa написа:Бого69, сега видях! Заинтригува ме, само не помня, какво пише в Стопаджията, предполагам става дума за "Галактическия стопаджия"?
Приятелска завист.... Ще ти бъде приятно - Припомнянето...

Дъглас Адамс е автора, до колкото си спомням...
Публикувай отговор