Темата на имс

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
имс
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Фев 2012 10:13

Мнение от имс »

Здравейте, от известно време чета и пробвам ТЕС, мисля, че може да ми помогне и от няколко дни се старая да прилагам техниката по 3 пъти на ден. Правя потупвания за различни здравословни проблеми, групирани в 4 групи. Редувам изпълненията с лявата и дясната ръка: група 1 - лява ръка, група 2 - дясна, група 3 - лява и група 4 - дясна. При следващата серия (след няколко часа) сменям ръцете за съответната група. Може би изпълнението на 4 серии едно след друго ми дойде в повече, защото между веждите, участък с диаметър около 25 мм, леко се поду. Когато легна настрана, усещам съвсем лека тъпа болка, по 10-степенна скала може би 0,5. Въпросът ми е може ли да е от потупванията и много ли са 4 серии, изпълнени непосредствено една след друга.
.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Интересен ТЕС правиш според мен,аз правя един кръг по всички точки от дясната половина и после минавам от лявата един кръг,да балансирам двете страни в един ТЕС и работя за един проблем само.Това е една серия за мен.Поувлякла си се според мен повече отколкото е нужно.Съветвам те да коригираш тесането.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
имс
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Фев 2012 10:13

Мнение от имс »

Май е така, 4 серии за 1 сеанс явно ми идват в повече. Ще почина 2 - 3 дни и ще се разбере от това ли е.
Благодаря за отговора.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

с.маринова, прави една сесия за един проблем и се потупквай лекичко. Реши си един проблем и после минавай към втори. Това е моята препоръка. За "прекаляване" в ТЕС не може да се говори, освен, ако ти не го чустваш така. Подуването меже да е от начина ти на потупкване, а може и изобщо да не е свързн с това. Ако чувстваш нужда от почивка, почивай. Всичко е в свободния избор и личното усещане, как да стават нещата. Просто има наслагване на опитности от различните потребители, но това не прави тази опитност задължителна, за теб.
Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
имс
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Фев 2012 10:13

Мнение от имс »

Благодаря за съвета, така и ще направя, но след два-три дни, наистина прекалих, групирах си оплакванията и започнах тотално атака :oops: . ще се коригирам. Малко по-бърза съм от необходимото.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Всичко е наред, не си прекалила. Аз като започвах с ТЕС също имах такива болки и дори леко подуване на едната точка около очите. Скоро болките ти ще отминат и само ще се радваш на резултатите :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Публикувай отговор