ГОНАРТРОЗА - БОЛКИ В КОЛЯНОТО

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Totinka
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Фев 2012 23:24

ГОНАРТРОЗА - БОЛКИ В КОЛЯНОТО

Мнение от Totinka »

Здравейте ! Поставиха ми диагноза гонартроза / ставна мишка .фабела / ,което представлява начално рушене на ставата и препоръчаха артроскопия . Имах у дома книгата на Иван Петърнишки ,прочетох я и започнах с Предизвикателството преди 25 дни . Преди месеци болката беше дива ,после понамаля докато пих някакви лекарства и добавки ,които синът ми ми прати ,но като цяло ми се наложи да пазя леглото и стаята ,пенсионер съм . Това съвпадна с доста студеното време напоследък и аз реших да опитам ТЕС .
Декларацията ми :
Въпреки ,че страдам от болки в дясното коляно ,дълбоко вътре под капачката и над нея при сгъване и натиск и от събраната течност от свивката отдолу и горе над капачката в ляво ,аз изцяло и безусловно приемам себе си и се освобождавам от тези страдания сега .

В началото ,преди да започна с предизвикателството,тесах няколко дни болката . Тя се променяше ,аз я следвах и така ...часове . Една нощ тесах усилено около час и много болеше -в един момент по мен мина вълна от топлина ,която беше много осезателна и неочаквана и болката отшумя ,заспала съм . На сутринта болеше отново ,уж пак така ,но някак ..по-меко .Това беше момента когато повярвах в техниката и започнах интензивно да пия вода ,сол и по 10 декларации. Скоро стават 30 дни - мога да кажа ,че към момента боли , но не е толкова остра болка . Вярвам ,че нещата се променят и ще работя ,но със сигурност имам нужда от насоки и помощ. Не знам до колко правилно съм започнала ,но имам облекчение и исках да го споделя с всички .
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво Totinka! Продължи предизвикателството до края!
Успоредно с това можеш да си правиш ТЕС, за болката, така както я усещаш, по колкото пъти искаш.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Добре си започнала, щом имаш резултати. Сега остава и правилно да продължиш - т.е. да продължава да се подобрява положението.

За да стане това прочети важните теми в началото на форума и ТЕСай, както е описано там. Работи и с негативни емоции, не само с болката.
Също започни да чистиш живота си до тук от негативни случки, както е описано в процедурата - В МИР СЪС СЕБЕ СИ - тук във форума и в книгата ми.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор