След три седмици упорита работа с ТЕС.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
m.nikolaev
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Фев 2012 22:23

След три седмици упорита работа с ТЕС.

Мнение от m.nikolaev »

Правя ТЕС вече три седмици за няколко проблема.Проблемите ми все още не са решени, но след като сведа СЕН на нула усещам по отношение на този проблем, образно казано, нещо като вакуум, който изтегля негативната емоция и съзнанието ми някак се прояснява и имам чувството, че се издигам над проблема.Освен това ми олеква и в слънчевия сплит.Определено се чувствам малко по-спокоен и малко по-добре спя :) Пробвал съм известно време слънцетерапията на Х.Р.Манек, пил съм и билки, но не съм чувствал облекчение както почувствах с ТЕС. Е не всичко е идеално, защото имам и моменти на кризи.Вчера ме налегнаха много черни мисли :cry: Случвало се е и при започване СЕН предния ден да е 6, а следващия да се е повишил. Искам да попитам винаги ли трябва да се работи за остатъчно негативно чувство(когато го има) или е достатъчно то да е под единица, около нулата, тъй като на другия ден продължава работата по същия проблем?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз бих казал,че е желателно да се работи с остатъчно чувство.След като и ти самият го усещаш,че го има.Не е ли редно да го изчистиш напълно?
Тези черни мисли явно да породили някакви чувства и емоции в теб,чисти ги на време и всичко ще е ок!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

m.nikolaev, здрасти!И аз подкрепям Гената-ако има "остатъчно" е желателно да се изчисти.Ама не ти разбрах това:
или е достатъчно то да е под единица, около нулата, тъй като на другия ден продължава работата по същия проблем?

Под еденица, около нулата..демек 0.5-0.3..така ли да го разбирам!?Или се стремиш към минус еденица :D :D :D
Това не е злъчна забележка-радвам ти се, ама в същото време искрено и от все сърце и от дъното на исконната ми същност ти завиждам за способността да усещаш и оценяваш СЕН с такава точност!тва със завистта е съвсем сериозно :D :D :D Аз не мога да го преценя дали е 3 или 2..ти-0.5-02..аз тесам докато ми олекне, и не винаги го докарвам до 0,доколкото успея, продължавам след това и пак става.Ама ми се струва при теб ще да става по-бързо :D
А цялата истина е,че искам да те поздравя, че за три седмици си свършил чудесна работа и си се справил..ммм разкошно според мен, според това което прочетох, поне както аз те разбрах!Браво!Продължавай все така!
"Черните мисли", дето са те нелегнали и те подлежат на ТЕС, включваш ги в декларация и ги ТЕСаш, аз -по примера на много други тук в началото си ги записвах, ама те след ТЕС някой път, като тръгнат-не мога им смогна да ги пиша, после не мога да си разчета кво съм писала..и накрая минах направо-мисля и ТЕсам/минавам по точките/, ако мога да си ги говоря, още по-добре, каканижа ги и по някое време включа -и въпреки това,аз напълно и безрезервно обичам себе си и се приемам такава каквато съм/в конкретния случай-заедно със завистта си към м.николаев, че усеща сен с такава точност :D - ти си слагаш черната мисъл ..ама ако искаш де!/
Другото което ми хрумва/не знам защо, ама така ми идва и така ти пиша, ти си преценяш кое да вземеш и кое не/ е това в началото да ТЕсаш всичко което те е извадило от равновесие през деня, както Иван каза на курса-ежедневния стрес.В началото това страшно помага.Бе то и после помага, ама като ти е спокойно и по-лесно го забравям :oops: :D :D :D
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор