Замайване след ТЕС

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Замайване след ТЕС

Мнение от Емоция »

Започнах Предизвикателство в Прокси, но след третата процедура започва слабо замайване. И усещам доста осезаемо точката под окото на дясната страна след завършване на ТЕСането. Няма да спирам, но някой получавал ли е такива усещания? Досега никога не ми се е случвало; дори си мислех, че съм голям гьон, защото нямам физически отзвук и често съм си казвала, че всички имат усещания, само аз не.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

дори си мислех, че съм голям гьон, защото нямам физически отзвук и често съм си казвала, че всички имат усещания, само аз не.
А това че всички имат усещания а само ти не-от къде и как го разбра и научи.И като се получи замайване пи ли вода?!И като се получи замайване-което може да се третира евентуално като нов симптом-тесна ли го-замайването?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

За усещанията - като чета постингите тук. Всички описват едно или друго физическо усещане. Дори си спомням Анелия Русанова - направо беше повръщала зелено.
Не се сетих да ТЕСна замайването нито да пия вода. Аз не пия вода почти никак и редовно забравям за нея.
Благодаря, че ме насочи към нов симптом. Ето, в момента пак започна, а беше ме отпуснало :)
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Емоция, това с пиенето на вода-поне при мен- се оказа важно, направи жизнено важно.Когато се разтесам точно както аз си искам-яко, ама нямам вода..накрая не само ми се замайва ама ми се приспива, отпадам, излизат ми звездички и ми шуми някъде около главата, и всичките точки ми пулсират, по някое време започвам навсякъде да пулсирам...или пък започвам да се прозявам:) С вода- по-лесно отшумяват всичките тези симптоми.Ама понякога и не се появяват.Ама това е при мен.
Е , ако целта е била да си като другите-ми честито! :D А ако е друга-продължавай, и на нея ще викаме честито! :D :D :D
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Не, целта ми не е да чувствам като другите, а и това е съвършено невъзможно. Просто си мислех, че съм ужасно задръстена щом нямам усещания. Като се замисля започвам да се радвам на това замайване; в лявата страна на главата започнах да чувам от време на време един звук като на щурче. Не в мозъка, а някак във въздуха, малко над ухото. Това е откакто ТЕСам интензивно.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мисълта,че си ужасно задръстена какви емоции и чувства поражда в теб?
Отговора ако имаш желание го изтесай! :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Eмоция:
започнах да чувам от време на време един звук като на щурче. Не в мозъка, а някак във въздуха, малко над ухото
Виж, според мен вземи ТЕсни и щурчето, докато не е влезло в мозъка, че там като се срешне с бръмбарите и другите хвъркати и пернати там иии..."Там под старата върба, стана чудна веселба...!!!"
Не, не се шегувам, искам да ти кажа-не се сугестирай сама, само защото някой друг повръщал зелено или на някой друг, дето уж"по-изТЕСан от теб" му шуми някъде нещо.Ти си си уникална, точно толкова, колкото сме всичките един дол дренк, и може би просто си по-здрава физически от някой друг ТЕСащ -да речем, и точно това да е обяснението, че нямаш никакви усещания.А може би има друго обяснение, ама на кой му дреме !!!А всички усещания, които те плашат или ти са неприятни-ТЕС, и тогава продължавай с останалото. Ама пий и вода!Поне такова е мое мнение.
Гената:
Мисълта,че си ужасно задръстена какви емоции и чувства поражда в теб?
Отговора ако имаш желание го изтесай!
Е пак съм съгласна с Гената и го подкрепям като предложение....
Бее , Гена, последно време много ми се събра да те подкрепям, не забелязваш ли?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

8) 8) 8) :wink:
Емоция,замислям се и за нещо друго.Ти как си със самочувствието?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Гена, със самочувствието съм -0. Нямам вътрешни опори. Все очаквам някой да ми покаже как стават нещата, да ме държи за ръка, да ме насочва.
Мисълта, че съм задръстена ме кара да си мисля, че съм по-"некачествена" от останалите.

MAG2001, добре ме успокои с бръмбарите :D На щурчето му казах веднага след първия път - "Знам, че можеш да ме подлудиш, ако не спреш. Моля те, не прави това, защото не е нужно." И наистина се обажда само по един път на ден. Нещо като закачка, но не ме плаши.

След като поприказвах вчера с вас пих много вода и то с удоволствие. Тук винаги съм намирала успокоение и насърчение. Благословени да сте всички :D
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А в тази насока тогава работиш ли или не знаеш как и от къде да започнеш?Не мислиш ли,че там ти е спънката и слабото място?
Според мен поне така си мисля аз логично,след като чакаш на някой друг да ти подаде ръка,ти липсва топлина,внимание,любов,одобрение и други подобни.Имаш някакви ограничения,страхове дали това което правиш е правилно и евентуално какво ще кажат и как ще го приемат другите.Това са само някакви предположения които си позволявам да коментирам съдейки от постовете ти във форума.
Ако усещаш,че в тази насока има нещо по което е нужно да се работи,изчисти страхът от това дали ще бъдеш одобрена и харесана от другите,който може би е породен от нуждата да ти се обърне внимание,да получиш тяхното одобрение.
Също,че не можеш да вземаш сама решения,защото се страхуваш от .......мислила ли с тази посока и как намираш идеята да обърнеш внимание на тези детайли?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

гената написа:А в тази насока тогава работиш ли или не знаеш как и от къде да започнеш?Не мислиш ли,че там ти е спънката и слабото място?
Дори не мога да си съставя Настройка. Започвам и усещам, че не ми харесва.
Гена, смаяна съм, всичко, което си написал, е право в десетката. Ама всяка една дума!
За започване да започна с нещо, каквото и да е, ще ме отведе някъде. Имах такива моменти с чувството, че съм изоставена. А самотна се чувствам винаги. И желанието ми за контрол над хората и събитията е голям.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да започваме тогава поред едно по едно,което сметнеш в себе си,че е по-належащо.Ще правим декларации и ще следим какво се случва с теб,ок? :wink:
Ако отлагаш доста неща поради страхът си от промяната и това как ще те възприемат другите,мисля това да е първото нещо което е за ТЕС.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Гена, много си внимателен, благодаря ти.
Преди време се бях размислила дали всъщност не се страхувам от промяната. Искреният ми отговор беше "да". Преди няколко дни (след ТЕС за друг проблем) усетих, че вече съм готова. И никак даже не ме е грижа как другите ще ме приемат, толкова вече ми е прекипяло от мен самата.
На първо време като най-сериозен проблем са много малкото пари, които правя на месец. Имам дъщеря студентка, другата е ученичка в 11 клас. Децата са много разбрани и купуваме само най-необходимото, но се срамувам от себе си, че не им давам повече. Чувствам, че от парите е важно да тръгна.
Приемам поканата ти за следене на случващото се с моя ТЕС :D
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки,че се страхувам от промяната в себе си и от това как ще ме възприемат другите след това,аз......

Въпреки,че ме е страх от това дали ще ме харесат другите след промяната ми който е породен от нуждата да получа одобрение и внимание,аз.....


Въпреки,че се мисълта как ще ме приемат другите и дали ще получа тяхното одобрение,поражда чувство на страх от промяна,аз .......

Въпреки,че се срамувам от това,че не се чувствам пълноценна и не мога да помагам финансово на дъщерите си,аз ....

Виж тази техника и опитай с нея за парите,а и от опит глава не боли:
viewtopic.php?t=1038

Давай сега с тези декларации да започнем.След това казвай какво става и да знаем накъде продължаваме!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Гена, да се отчета:

1. Започнах да ТЕСам, че се чувствам непълноценна, но това премина към страх, страх от всичко. Потупвах точките без да казвам нищо и оставих диалога да си тече на воля. Успокоих се. Реших да виждам нещата само от хубавата им страна, т.е. като уроци, които са само от полза.
2. ТЕСам страх от живота. Навих се да приема, че всичко има цена.
3. Започнах да пия вода само при мисълта, че започвам да ТЕСам. Изобщо неусетно увеличих количеството изпита вода през деня.
4. Усещам от време на време топлина във върха на левия показалец. Много е приятна.
5. Щурчето се обади само 1 път за 2-3 дни :D
6. Имам имислена от мен процедура за активиране на жизнената ми енергия - разтривам енергично длани и казвам 3 пъти на ум: Активирам своята жизнена енергия. Активир, активир, активир - също три пъти. Снощи за пръв път усетих по-голяма плътност между дланите. Мислено насочих енергията към зайчето (изкривена му е главичката от около месец) и усетих как енергията тече към него. След известно време отслабна докато спря съвсем. Чела съм някъде, че енергията не може да се предозира - тя си намира болното място и се натрупва точно колкото трябва. Може и да не е така, но аз вярвам в обратното.
7. Когато потупвам точката под мишницата усещам мравучкане по ходилата в ритъма на потупването. Само на това място и само при тази точка.
8. Когато потупвам точките над китката потупващите пръсти натежават.

9. Вече не плача при ТЕС, т.е. имам повече спокойствие и вяра.
10. Няколко сутрини не се събуждам подлудена от страх.
11. Когато страхът все пак ме споходи успявам да се овладея.
12. Продължавам да ТЕСам без да го увъртам и то с удоволствие.

п.п. Виж тази техника и опитай с нея за парите,а и от опит глава не боли
viewtopic.php?t=1038
Днес ще опитам :D - започва пълноуние в Овен, тогава силата на Луната е най-мощна.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Публикувай отговор