Паническо разстройство

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
jana72
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Апр 2012 22:03

Мнение от jana72 »

не съм влизала мн отдавна чувствам се по добре на моменти се появява страха движа се сама ходя на работа но едно притеснение в слънчевия сплит постоянно седи и не мога да го махна
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И как го ТЕСаш, ако го ТЕСаш? Колко често, колко дълго, с какви декларации. Коя е най-ранната случка, която си спомняш в която си се чувствала по подобен начин? Изчисти я с ТКФ!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jana72
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Апр 2012 22:03

Мнение от jana72 »

всички случки за които се сетих съм ги ТЕСала то има и др за 40г през какво ли не съм минала декларацията е Въпреки ,чеизпитвам притеснение което се усеща в слънчевия сплит аз напълно и безрезервноприемам себе си и напомняща фраза изпитвам притеснение което незнам от какво е породно но го усещам като тежест в слънчевия сплит
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Явно има неизТЕСана или недоизТЕСана случка.
ТЕСай по-често, по-продължително и по-настоятелно търси тази случка. Упоритост и постоянство и ще успееш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Мнение от _kalina_ »

Ако има недоизтесана случка, това че изобщо е работено по нея ще има ли отражение? Доколкото разбирам случката или е изчистена или не, независимо колко е работено по нея, т.е. някакви връзки които мозъка прави, продължават да си стоят.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Като е работено по случка някакво отражение ще има, но не желаното, докато тя не бъде напълно изчистена.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jana72
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Апр 2012 22:03

Мнение от jana72 »

продължавам ,но искам да знам ще се оправя ли напълно и ще си върна ли преидишния живот или ще трябва постоянно да се тесам
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Предишният живот няма да си върнеш. Това е все едно една и съща вода да протече два пъти в една и съща река. Промяната е неизбежна и водата назад/нагоре не тече.

Дали ще се оправиш напълно - никой не може да ти гарантира.
Дали ще трябва цял живот да се ТЕСаш - ти решаваш.

Но каква ти е алтернативата? Имаш ли такава, която да ти харесва?
Хапчета и психиатри до края на живота ти харесва ли ти?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Че какво му е лошото цял живот да се тесаш?! Приеми го като част от тоалета, ако щеш. Нали не се оплакваме, че на пример цял живот, всеки ден си мием зъбите? Какво е по-различното?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Пуснато на: Съб Авг 18, 2012 10:42 pm    Заглавие:
продължавам ,но искам да знам ще се оправя ли напълно и ще си върна ли преидишния живот или ще трябва постоянно да се тесам
Jana 72 за какво ти е да знаеш. Сякаш знаеш как да живееш :!: според мен ако престанешмда вярваш, че знаеш как може да се живее, нещата ще се променят. Междудругото ние живеем и сега без да знаем толкова много неща. Аз мисля, че е хубаво да приемем незнанието, така както се радваме и на знанието. Знанието е точно толкова сигурно, колкото и незнанието според мен :D
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

За ПР от собствен опит знам, щото бях нагазила здраво в тая река, главната причина е в СИЛНОТО ЖЕЛАНИЕ ЗА КОНТРОЛ. Отпусни хватката, не живей с мисълта "какво ще стане, ако..." и паниката просто няма да дойде.
jana72
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Апр 2012 22:03

Мнение от jana72 »

Ivane iskam da te pitam za le4ebniqt kod .Zapo4nah da go pravq paralelno s TES no ne znam dali e pravilno ne chistq sluchki s nego a sym go formulirala taka ...----- problemi s stresa ,depresiqta ,PA ,psihi4eskiq strah ,bezpokoistvoto, trevojnosta ,potisnatiq gnqv, nespravidlivosta ,obidata ,vsichko tova zaedno v edna molitva.I dr gledah te pri Marta Vachkova i tam mi napravi vpechatlenie che ne si mn syglasen s polojitelnite tvyrdeniq na Luiz Hei a az sym si zapiala nqkoi i si kazvam vs den. edno ot tqh e az sym zdrava i pylna s energiq , spokoina sym sym v mir sys sebesi pravilno li e. Ako ne e da prodylja samo s tes
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

При ЛК не се концентрираш само върху негатива, а и върху позитива. Освен това имаш много проблеми натрупани наведнъж, което според мен не е най-добрият подход. Аз бих ги разделил, приоритизирал и бих ги чистил един по един.

Аз не съм фен на позитивни утвърждения ПРЕДИ да са изчистени негативните емоции, свързани с даден проблем.

И при ЛК и при ТЕС първо се концентрираме върху негативите и ги чистим с някаква техника и чак след това инсталираме позитивите със същата тази техника.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор