Дайте ми съвет (високо кръвно)!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
amatist
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2012 21:30

Дайте ми съвет (високо кръвно)!

Мнение от amatist »

Здравейте
Прочетох книгата и отзивите и резултатите във форума.Много се възхитих от резултатите,които се постигат и реших и аз да започна работа върху себе си.Имам доста неща ,които трябва да изчистя от миналото си,които ми пречат да вървя напред.Като за по лесно започнах с клипчето"Здраве,щастие и богатство с Тео".Веднага се почувствах по-добре.С повече енергия и настроение.След 3 дни реших да започна да работя върху наднормените кг.(15),които натрупах за една година от неконтролирано хранене.
Осъзнах,че се тъпча докато се почувствам запълнена и тежка.Да,точно така-запълнена и тежка.Следващото ми "откритие" беше,че не чувствам живота си пълен и осмислен и от там се стига до това неконтролирано хранене.
Прилагах 4-те стъпки,но започнах да чувствам напрежение в главата.Не главоболие,а напрежение.По принцип съм с високо кръвно налягане и приемам лекарства.При потупване не включвам точката на главата.След това изключих и точката под окото.
Напрежение също имах и в областа на веждите и под очите.Потупванията не ги извършвах силно.
Моля Ви,дайте ми съвет какво да направя.Страхувам се да не си докарам по-големи проблемис кръвното налягане.А имам желанието да прилагам ТЕС,за да постигна промяната,която желая.
Във форума също има хора с високо кръвно налягане.Моля да споделят те как се чувстват при прилагането на ТЕС.
Предварително благодаря.
kara69
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Окт 2012 10:38

Мнение от kara69 »

спри мазното и алкохола и месото,млякото и готово ти е кръвното,не ти трябва друго а и лекарства
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Виж важните теми в началото на форума и си пусни търсачка за високо кръвно и други въпроси, ако имаш, като болезнени точки и т.н.!
Съвета на Кара също не е за пренебрегване.
Последно промяна от ivangp на 09 Окт 2012 09:15, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
amatist
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2012 21:30

Мнение от amatist »

Много благодаря за отговорите.Ще последвам съветите Ви и след това ще пиша.
amatist
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2012 21:30

Мнение от amatist »

Здравей Иван,прегледах всичко,което е изписано във форума за точките и високо кръвно налягане.Но никой не споделя за напрежение в главата при прилагането на ТЕС.Забравих да спомена ,че преди 3 години при прилагане на РЕЙКИ се появи същото напрежение и нервност. Немога да си обясня на какво се дължи това и какво да предприема в такъв случай.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай напрежението докато изчезне.
Въпреки че, като правя ТЕС за високо кръвно ми се появява напрежение в главата и преди 3 години, като правих Рейки, пак ми се появяваше, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
НФ
- напрежение в главата, когато използвам енергийни техники, като ТЕС и Рейки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
amatist
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2012 21:30

Мнение от amatist »

Благодаря за отговора.Ще пробвам и ще пиша.
Публикувай отговор