Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Спряха тези сънища за сега.

Оо аз отдавна нищо не съм писал свързано с ТЕС въпреки, че съм редовно тук, хаха "въпреки, че....." :D

Даже съм забравил за паник атаките, какво беше това? Късмета е на моя страна винаги вече, някак си го привличам, чувствам се супер късметлия и за всички ми е все едно, супер егоист съм, постигнах това което искам и ще продължавам да ТЕС-вам, за собствения си живот и кеф :roll:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Ето още едно доказателство, че всичко е енергия :D
Нали ви се похвалих вече, че имам вече собствен бизнес? Преди няколко седмици отпратих клиенти, защото имах друга работа и после майка ми ми се накара малко, че още не съм бил достатъчно развил бизнеса, че чак да ги отпращам, и че другите хора си умират за малко клиенти и си е права. :D

Обаче аз на другия ден, реших да тесна, че се ядосвам че съм ги отпратил, че ме е страх че няма да се върнат и какво......... Точно след 2 минути пристигат..................

Друга случка:
Нещо се бях ядосал на едно момиче, тесвам страха и самотата, че вече никога няма да си говорим, да се видим, че никога няма да сме вече заедно и след няколко часа получавам съобщение, че ме обича и да не правя такива гадни работи. Преди т'ва нищо.


Още една случка:
Винаги ми е било скапано да искам пари от баща ми и т.н., защото той само псува хората и т.н. тоест пълен простак е :D просто ми става ужасно и неудобно само при мисълта да му поискам пари
Днеска преди да му звънна яко ТЕС, защото ми беше криво да искам, обадих му се, поисках, след разговора пак ТЕС и всичко е ОК, ще чакам да ми се обади да ми даде парите :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Нека поговорим малко за навиците. Опитвам да ги променя със силата на волята, но е прекалено трудно.. Пробвам и с ТЕС декларации, но явно трябва повече работа, но как трябва да се работи точно? Знаете как е да пробвате да си хапвате здравословно и като видите тортата в хладилника да не издържите и да я награбите, нали?
Навици, които искам да нямам:
  • Не обичам да спя нощем
    Обичам да преяждам с високо калорични и мазни храни
    Рядко ми се яде здравословно
    Липсва ми мотивация за тренировка
    Мързи ме да си мия зъбите
    Не ми се ходи на работа
    За всичко ме мързи
И все пак понякога тесам и пробвам със силата на волята, примерно когато се мотивиран да ям здравословно и да тренирам, когато гледам клипове ОКЕЙ, но това спира да трае след няколко седмици да кажем, тоест го няма като програма в подсъзнанието и като няма клипове, няма мотивация.. Някакви съвети, как да разбия тези навици и да ги заменя с нови, които ще ми помагат, вместо да ме саботират?
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това не са навици. Бъркаш Ирак с Иран.
Това са негативни емоции, които водят до дадено поведение. Работи с емоциите.
Стъпка №1 - Приеми, така наречените си "навици". Бъди ОК с тях.
Виж и темата за мързела - под твоята е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване, от вчера насам не мога да изчистя една нищожна случка. Всъщност бях с едно момиче и минавахме с кучето и пред 4-5 циганина и играха топка и единия спря да играе, когато минавахме с кучето, а другия каза на турски нещо такова: "Да еба кучето, аре продължавай да играеш", от което аз се почувствах ужасно обиден, унизен, защото не се върнах и не ги набих, както би направили няколко мои приятели според мен, направо сега съм крайно вбесен, че не ги набих и днес се събудих с мисълта за тази случка. Мисля си, че тези цигани са ме помислили за насрана мишка и където ме видят ще им минава през главата, че съм смешник. А ако пак се повтори ще ги побъркам всичките от там. От там ми идва на акъл, че винаги се сравнявам и страдам от това по някакъв начин. От там ми идва на ум и, че когато намирам за какво да страдам и да ме е страх, чак тогава се чувствам в безопасност. Имам нужда от съвет и насока за да продължа да работя.
Още един въпрос: Мога ли да използвам техника на избора и техника на конфликта, ако искам да заменя положително с отрицателно твърдение?
Примерно, че не искам вече да правя нещо и т.н. или да се чувствам по даден начин. Ако не искам примерно да се чувствам щастлив и заменя нещастието с НИЩО или не може, защото вакуум не може да има в природата, както се казва все трябва да има нещо.. :D

Също така забелязвам още едно голямо развитие свързано с МЕН, вече знам какво ми е отношението към нещата, докато преди да използвам ТЕС ги маскирах по някакъв начин. Тоест не се заблуждавам сам себе си, знам какво чувствам и знам какво да изчистя. ПО-тата са му майката, важна.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е ясно как си работил върху тази случка и защо не можеш да я изчистиш. Няма как да ти дам съвет.
Освен това няма как да знаеш кой какво си мисли за теб, а и няма значение. Има значение ти какво мислиш за себе си.
Набиването на циганите няма да ти реши проблема, който си е в твоята глава и само в твоята глава.

Природата не търпи вакум. Всяко нещо се замества от друго нещо.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване, ако избера примерно мисъл "Моето нормално тегло е 65 килограма, само чиста мускулна маса и аз тежа толкова" и ако съм изчистил всички така наречени пречки за постигането на целта какво ще стане, ще започна да тренирам и ще се храня така, че като да се изчистя на чисто само мускулна маса на 65 килограма ли? Бе чета за тези неограничени възможности, много ме увличат обаче са ми малко трудни :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако си изчистил всички пречки, ще стане това което трябва да стане за да си 65 кг. Може да не е нужно да тренираш. Нуждата от тренировки е също само в твоята глава. И пречките са много повече отколкото можеш да си представиш в момента.

Главната пречка е че не се харесваш и приемаш, ако не си 65 кг. чиста мускулна маса.
И ще видиш, ако стигнеш до там, че дори и когато си 65кг чиста мускулна маса, пак няма да се харесваш, по някаква друга причина.
Тази основна пречка трябва да премахнеш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване, от няколко дни се опитвам да спра да ям сладко, но просто имам нещо като кризи направо. Спирам за ден и на другия ден по средата му направо вече съм издивял. Започвам да търся сладко, забравил съм целта си, забравил съм всичко, НЯМАМ ВОЛЯТА ДА НАПРАВЯ И ТЕС, а и пробвах да направя и не стана нищо.....
Същото ми е с матрубацията, издържам един ден, на другия ден цял ден съм надървен (извинявам се за израза :D) . Онзи ден правя ТЕС, ужасно много ми се прави секс и ми се маструбира и т.н. Почуквах се много, много пъти, но пак нищо и не издържах и пак го направих. Ако ме питаш с какви декларации почуквам....
За сладкото, - Въпреки, че ужасно ми се яде сладко и направо ще откача.....
За възбудата, - Въпреки, че ужасно ми се маструбира и ми се прави секс и вече не издържам и ще се побъркам.........

Аз почти във всеки аспект в начинанията, които почвам съм така, омръзват ми бързо, нямам воля, докато съм мотивиран е едно и после се променя, тоест е някаква програма в подсъзнанието........
Имам нужда от съвет и то голям съвет, който ще направя от - до, само и само да се измъкна от този порочен кръг.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Работи със случки. Виж процедурата - В МИР СЪС СЕБЕ СИ - в книгата и тук във форума.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване......... Много съм работил със случки. Не знам какво имам да чистя вече, няма случка, която да ми носи негативни емоции..

Чистя случки от както започнах да се занимавам с ТЕС
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Има има, всеки път когато нещо ти е омръзнало бързо и си загубил мотивация е случка. Всеки път когато си се поддал на изкушение е случка.
Всеки път когато не си направил нещо, което си искал да направиш е случка. Всеки път когато си направил нещо, което не си искал да правиш е случка. И т.н. И т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване, братлето ми, никаква случка не ми тежи, пълен айляк съм :D
не знам какво трябва да чистя още за да се справя с тези работи, за които писах
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Бъди си айляк тогава.
Щом нещо ти тежи това е следствие на случка. Ако няма случки няма живот.
Но щом държиш да е на твоята, ОК.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Re: Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнение от Limitless »

Здрасти на всички, Иване и на теб. Посещавам ви, но отдавна не съм ви писал, защото е нямало какво.
Преди няколко месеца пих с едно приятелче в колата му и аз започнах да го разпитвам, защо е толкова мълчалив и т.н.
И това момче започна да ми разказва как са викали "Дама Пика" преди 5-6 години и от тогава много се е стреснал и не говори. Да обаче, аз имах от малък страхове от тези истории, които уж бях изчистил с ТЕС, или поне така си мислех, че съм. След случката с него се прибрах, отворих гугъла и прочетох, че е истинска, че не е само мит. От както прочетох това ме е ужасно страх, когато съм на тъмно вкъщи, винаги святкам лампите, винаги като си лягам не мога да заспа от страх, че ще дойде и ще ме изплаши до смърт. Тази вечер съм сам и в момента не мога да спя от страх, това в момента го пиша в такъв страх, че не мога да го опиша. Може би ще ме изкарате феномен, но ме е страх да изчистя в момента страха, защото нещо наистина може да дойде.. знам че няма логика, нооооо.................. Така съм от месец, мислех че ще се оправя без ТЕС, но............ пак трябва да започвам!
Ще изчакам да стане светло и ще имам много работа цял ден. Дано успея да го изчистя това, сега мисля че е невъзможно, но ще трябва да се справя.......
Толкова емоции, че не мога да ги определя даже.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Публикувай отговор