Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Психиката се развива и променя цял живот.
В детството е по-лесно да й се влияе външно, тъй като детето няма интелектуални защити.

Случки, които не помниш се чистят като се работи със случи, които помниш. След като изчистиш тези които помниш, тези, които не помниш ще се появят ако е нужно.
Или се работи с въображаеми случки.
На този въпрос вече съм ти отговарял.

Възможно ли е някога да се изчистиш напълно от емоции и влиянието на минали случки - да.
Тогава безграничен ли ще си - да.
Също така ще си безкрайно ограничен.
В НУЛАТА всичко е възможно и плюса и минуса съществуват едновременно с пълен потенциал.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Добре де Иване.....
Защо някой хора ги боли от любовта, други не?
Защо някой са склонни повече към притеснения, това от случките в живота ли се определя, от средата ли, от какво?
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

От наследственост се определя и от случки в живота.
Наследствеността се определя пак от случки в живота, само чe на поколения преди теб.

И по-точно не от самите случки, а от интерпретацията им и значението, което човек им придава.
Последно промяна от ivangp на 10 Авг 2013 12:35, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Какво постигнах за това цялото време от сряда 13 февруари, когато започнах темата си? Всъщност тогава и започнах да тесам.
Истината е, че мисленето ми се е променило ужасно много, вече не обвинявам Господ за несполуките ми и за всичко, разбрах че всичко е в мозъка и няма такова нещо като сърце, просто има мозъчно полукълбо, която отговаря за емоциите и чувствата. Вече не мисля какво ще стане след като умра, а живея тук и сега и се забавлявам! Вече знам, че нещо като "Господ ще ти намери жена и ще е вечно твоя и ти вечно неин" не съществува. Църквата промива мозъци за да управлява лесно овцете, които не са наясно със себе си. Осъзнах, че не ми трябва "единствена жена", а проблема е че ми липсва любов и нежност. Просто трябва да си красив или да имаш пари и жените сами ще идват. Започвам собствен бизнес, от днес всичко започвам да градя. Имам вяра в себе си и собствените си сили, че ще преуспея. Има време! Имам още много работа с ТЕС, от няколко дни работя с астмата си и виждам колко много любов и нежност ми липсва, "задушаваща любов". Преди само да се говореше за дишане покрай мен и веднага започвах да дишам тежко. Това всичко ще се чисти яко. Не ми трябва нито любов, нито нежност, нито милост, искам да изживея живота си като пич! Много се радвам, че намерих ТЕС и Вас, най - интелигентния човек според мен в форума е Иван и винаги ще го слушам! Алиса също дава много ценни съвети. Имам работа да чистя страх от отхвърляне и т.н. сега, но всичко върви по - вода и яко! Ще продължавам да пиша в форума, да го следя и ако има нещо винаги можете да разчитате най - вече на СЕБЕ си и после на другите.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здрастииииииииииииииииии на всички :D :D :D

Да ви споделя още малко опитност, днеска пак изчистих една случка, беше с 3-ма приятели, изчистих я нали и всичко ОК.
С тях не съм се виждал доста време и какво, точно днес когато реших да изчистя случката, дойдоха до нас да ме викнат, какво е пък това?!
Случайност? Съвпадение? Енергия? Мисловно поле?

Не знам какво става, но не е първият ми случай да изчистя нещо и човека сам да ме потърси.

Това значи ли, че ТЕС действа и на подсъзнанието на другите, когато ние ТЕСаме, а може би не?
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Твоят свят не може да съществува без теб и в този смисъл в него ти си бог. Ти си създателят и унищожителят му.
Когато промениш себе си това влияе върху всичко и всички в твоя свят.
Излъчваш нови вибрации, привличаш нови ситуации, материализираш нови неща.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване имам напредък с астмата ми, от както отслабнах имам много жени в живота и виждам, че като някоя се държи прекалено мило с мен и мога да се разплача от щастие.
Имам чувството, че нуждата от любов ме задушава, или когато получавам нежност и любов пак ме задушава.....
ТЕСам имам успех горе долу, сега ще продължавам, силно се надявам да се излекувам от скапаната си астма.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Подозирам, че по въпроса с нуждата от любов не работиш със случки. Ако е така, това е грешка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Окей, с какво трябва да са свързани случките? Когато не съм се чувствал достатъчно обичан ли?! Когато съм бил обсипван с прекалено много внимание ли? :) За съжаление май не помня такива случки..... :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Случките да са свързани с моменти в миналото когато си се чувствал по подобен начин. Също можеш да работиш и със скорошните случки с въпросните жени, за които пишеш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Много странни работи ми се случват тия дни. Вчера пълна апатия цял ден и махморлук щото пийнах, вечерта такава депресия ме обзе, че няма на къде повече. Даже не знам кои случки са причинители. От няколко дни сънувам много интересни и странни сънища. Миналия ден сънувах, че скачам от моето тяло в други тела. Представете си, че се събуждам вкъщи на леглото, обаче в съня си и изведнъж се озовавам в друго тяло и когато смениш тялото си толкова изморен, че нямаш сила да се изправиш, но после се оправя, страшно интересно, как става не знам. Тази вечер пък като си легнах и нямах желание, нито за ТЕС, нито за нищо, само легнах заспах и на сутринта сънувах, един голям кръст, след това се оказа, че е самолет. След това един огромен величествен ангел, отпред човек, а отзад имаше огромни бели крила и гледаше от далеч към мен. Малко странно, защото съм станал атеист от скоро. Също сънувах един приятел как прави набиранки на лостовете към 7 часа е било, и днеска му пиша в фейсбук, тъй като не е от тук и ми каза, че точно тогава е бил на лостове и се е набирал. А аз го сънувам все едно го гледам. После някой да ми разправя, че няма излизане от тялото.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Напротив, има!
Строхотно е това което изживяваш, опитай да го приемеш като нещо естествено и после пиши какво се случва, моля!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Тая вечер пак страшно интересен сън.. Бях в някаква много красива и пъстра гора с всякакви същества, летящи коне, красиви (нещо като дракони, вече не помня, какво точно беше вече). Ако питате дали гледам филми, за да сънувам това, ами не, не гледам фантастика. Бягах от някакви много странни големи същества.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Олелелеле не мога да повярвам какво ми се случи докато спах преди малко........
Сънувах, че все едно съм камера, гледам отгоре колите и те си вървят всичко е ужасно истинско в съня ми и знам, че сънувам но просто всичко е реално на допир на мирис и умората е реална. Реалността е само в ума ни.
Лелеле после започнах да тичам на сън и си помислих, защо не мога да литна и изведнъж изгубих гравитация и започнах да летя тука до нашите блокове..............

Докато сънувам мозъка ми е буден и мога да правя каквото искам просто не мога да повярвам какво правя и как го правя :O :O :O

Започнах да обикалям, да пипам блокове и усета в съня ми е все едно пипам истински блок, не знам как става, но хората си говорят и ги чувам и бяха минали две момичета докато бягам с качулката до мен, те бяха кака и някакво малко момиченце, и каката вика на момиченцето, я виж какъв хубав батко, и после вика аа не го гледай така много е голям за теб.
После отидох до една кола и взех ключовете и дойдоха едни мъже, които искат да ми навредят и аз избягах от тях, бяха много а единия беше пребит.

Мога с мисъл докато спа, да променям всичко, от тъмно направих ярко и пъстро всичко около мен, просто квото си помисля и се случва........... а няма умора докато тичам, просто като сменям телата
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Йе, страхотно! Защо не си поставиш някаква цел и да я осъществиш, а после да я провериш на яве дали е изпълнена? Рисунка, драска върху нещо което предварително си набелязал, като чисто място...Да си поръчащ среща с някого за точен ден и час, на сън да го направиш а на яве да го чакаш според уговорката...?
:wink: :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор