Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнение от Limitless »

Здравейте на всички приятели от форума! :) Аз съм на 18 години, наричайте ме Limitless.. От скоро се запознах ТЕС, може би една седмица вече стана, имам невероятни резултати! :) В началото бях свалил безплатен наръчник, но намерих вас прекрасни съфорумници и реших да си закупя книгата за да е пълно щастието и да съм напълно убеден в това, което правя! Препоръчвам ви да си купите книгата, на всички, които още не са го направили!

1. Вече нямам страх, че някой може да ме набие.
2. От както работя с ТЕС, не мога да спра да пия вода
3. От както работя с ТЕС съм свалил 5 килограма, защото вече нямам нужда да ходя да ям, когато изпитам някаква неприятна емоция!
4. Преди маструбирах, когато съм притеснен, защото ми олекваше (малко ме беше срам да го кажа ама няма нищо :D) Сега вече не е така!
5. Махнах фобията си от змии за МИНУТИ!
6. Помагам на майка ми да намалеят болките и в кръста
7 Душевната ми болка се махна, и съм в състояние на безразличие и щастие САМО ЗА СЕДМИЦА

Сега тесвам за да си приема ръста и правя техника за избора, да порасна още и да позволя на тялото ми да се развива! :)
Мнения, критики, съвети, предложения.. ОЧАКВАМ ВИ ПРИЯТНИ СЪФОРУМНИЦИ, ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО МИ ПИШЕТЕ!!!
Последно промяна от Limitless на 13 Фев 2013 23:00, променено общо 1 път.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Чудесно е това, което си споделил Limitless
Как по точно постигна точка 5.?
Продължавай все така и споделяй нови постижения :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво на теб Limitless! Давай нататък!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Значи здравейте отново, махнах я така:

Декларация: Въпреки, че краката ми се подкосяват при вида на змия
и ме побиват тръпки по цялото тяло аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си.

Декларация: Въпреки, че изпитвам ужасен страх и ме засърбяват рамената, лявата и дясната ръка, когато видя, че някоя змия пълзи или само при вида и, аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си.

Декларация: Въпреки, че изпитвам ужасен страх и ми се подкосяват краката при вида на цветна змия и ме хваща страшен погнус от нея, аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си.

Декларация: Въпреки, че имам остатъчен погнус, страх и ме побиват леко тръпки при видя на цветни и змии с набръчкана и лъщяща кожа, аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си.

Декларация: Въпреки, че имам остатъчен лек гнус и лек отврат от цветни, лъщящи и пълзящи змии, аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си.

Свалих нивото от ниво на което не мога да гледам снимката може би (8-9) на 0-1, вече обичам змиите, много са сладки. Пишете ми! :) Дано съм помогнал на някой! :)
http://botevgrad.com/uploads/fun/0/1766 ... f97f4d.jpg
Прекрасна е, нали?
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ха-ха..изглежда така, сякаш наистина и мърда езикът!
Я иди на терариум и провери там как се смееш! :idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Alisa написа: Какво ще кажеш за това?
Декларация:
Въпреки, че не мога да приема средния си ръст, аз избирам да приема
ръста си и да позволя на тялото ми да се развива и израства
още на височина
Аз бих го променил на:
Въпреки че все още не мога да се приема със сегашният си ръст аз напълно и безрезервно обичам и приемам себе си и всички свои характеристики.
Избирам да позволя на тялото си да се развие до ръст ..180...см. (примерно)


Забележка:

Техника на избора се прави след като негативните емоции спрямо рпоблема са намлени под ниво 4/
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Противоречиш си в самата декларация и така даваш объркваща команда. По- добре е :
Въпреки, че не мога да приема ръста си, аз се приемам...
Въпреки, че се опасявам, че не мога да порастна повече, аз...
Въпреки, че този ръст не ме удовлетворава, защото......, аз....
Въпреки, че се чувствам..............., заради средния си ръст, аз....
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
atinqnka
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Мар 2010 19:17

тес

Мнение от atinqnka »

A как постигна точка 3.?
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Re: тес

Мнение от Limitless »

atinqnka написа:A как постигна точка 3.?
Здравей, ами теснах липсата на любов, самотата, защитата от света, и това, че когато съм гладен започвам да се притеснявам от нищото;
и просто вече нямам нужда да поглъщам храна като животно и без физическото ми тяло да има нужда от толкова много храна , скоро ще имам плочки като тези на снимката, първия ред вече е навън :lol:
Ако имаш нужда да ти кажа някоя декларация пиши ми! Макар, че не съм сигурен дали и моите са верни, но пък за сметка на това при мен си работят :lol:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте на всички отново. ;)
Днес направих НАПЪЛНО УСПЕШНО ПРОКСИ НА ПРИЯТЕЛ, но проблема се лепна на мене, и сега се събуждам по това време със адски силно главоболие, което бая потесах, но взех аналгин защото не минаваше много много и започнах да се обвинявам, че не се лекувам само с ТЕС, е това го махнах вече :D
Сега съм по - добре, но днес ме чака изпит и няма да лягам въобще вече, пишете ми за мнения защо може да е станало така! :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ако кажеш как точно си правил ПРОКСИ, ще е по-ясно дали нещо си объркал. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Alisa написа:Ако кажеш как точно си правил ПРОКСИ, ще е по-ясно дали нещо си объркал. :wink:
Еми "АЗ съм Името 3 пъти";
После правя както правя на мен
после "Аз съм Моето Име 3 пъти кат свърша;

Ако знаете колко съм болен в момента.. Днеска на леглото едва тес правих, цял ден тесам болката в главата, маха се за малко и пак се появява...... Вярвам адски много в ТЕС, но......
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че, направих напълно успешно прокси на приятел, но проблемът се лепна на мен и сега адски ме боли глвата..............
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да, изглежда направено по правилата!
Освен варианта на Иван има и вариант, по- дългичко да си повториш твоето АЗ на излизане от ПРОКСИ.
А също и преди да започнеш ПРОКСИто, да направиш един ТЕС с "Въпреки, че правя ПРОКСИ, аз приемам и обичам себе си"
"Въпреки, че влизам в чужда територия и може да си лепна нещо от там, аз приемам и обичам себе си"
" Въпреки, че споделям проблема на ...., аз се приемам и ... и избирам да не поемам неговия проблем върху себе си, а само да помогна на ...!"
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Благодаря ви за отговорите! :) Аз вече се излекувах.. Щастлив съм и продължавам да се чистя! 8-)
Да ви попитам, имаше една тема за чистене на енергиини токсини чрез ТЕС, някакъв клип беше, обаче беше на английски и забравих къде е, пък и не разбирам английски.. Ако някой може да даде нещо базово за справяне с токсините е 6 точки! :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Публикувай отговор