Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Limitless написа: Тази вечер прекарах в гледане на ужаси, ....
А харесва ли ти да гледаш ужаси?



пс: Прочетох темата ти с огромно удоволствие. Словото ти тече като река, а начина ти на изразяване ме кефи много. Дерзай!
Per aspera ad astra!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Благодаря Вяра, радвам се че ти харесва как се изразявам и категорично да, много започнаха да ме кефят ужасите. Преди като ги гледах имах неприятни усещания, свиваше ми се корема и ме беше страх, ама сега няма такова нещо :D
Иване, е как да го осъзная, явно е скрито дълбоко в подсъзнанието ми?


Преди да завърша спорих с госпожата ми по психология, че психологията не работи както трябва, защото не се чисти емоцията от проблема, а просто се поглежда под различен ъгъл на случката. И тя ме попита как е възможно да се изчисти емоцията? И после и казах да си купи книгата на Иван и я убедих на място, че работи техниката, в началото нещо не вярваше и ми рече "ТИ наистина ли вярваш в това?!". Купи си книгата и на другия ден ми каза, че техниката работи. И ме посъветва да запиша психология, ама т'ва няма как да стане :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Имаш още много за тесане, да.

Интересно ми е, тебе баща ти пребивал ли те е като малък? Или биел ли те е?
Подписа ти, сам ли измисли или е цитат и какво изразяваш с него?
Per aspera ad astra!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Сам съм си го измислил, мечтата ми е да стана Бог, винаги ще си го мечтая и няма да се откажа.
През детството ми баща ми пиеше много и тероризираше майка ми, ама ся ако дойде да направи нещо ще му изкривя главата. Мен никога не ме е докосвал.
Последно промяна от Limitless на 10 Юли 2013 23:42, променено общо 1 път.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

A какво точно означава това - да станеш Бог?
Per aspera ad astra!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

vqra написа:A какво точно означава това - да станеш Бог?
Хаха, искам като пукна хората да си направят религия в мое име и да ми се молят :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Мисля, че не си изчистил все още случките от детството с пиянството на баща ти. Някои психолози твърдят, че при подобно детство на твоето, може тинейджърската сексуалност с годините да се превърне в патологична хиперсексуалност. Голям процент от хората с подобен проблем са имали подобно на твоето детство. Иначе при тинейджърите това е нормално явление, но изчисти случките.

2. Изчисти и "нужда от одобрение"


На моменти се чудя дали казваш истината или се шегуваш

т.е. вече съм почти сигурна, че едва ли си на 18. Мисля, че си доста над тази възраст. Твърде голям процент от 18 годишните съвременни момчета не пишат по този начин.
Последно промяна от vqra на 11 Юли 2013 00:20, променено общо 1 път.
Per aspera ad astra!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Аз не помня случките. Бил съм прекалено малък. А като мисля за нещо свързано с него съм безразличен. Даже сме излизали много пъти.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Абе днеска получих доста силно сърцебиене като се борих с един приятел, аз го разхвърлях здраво и после като спряхме направо...... луда работа. Четох в нета за духовните причини и излезна това

Ако усещаш сърцебиене, това показва, че в твоите чувства има някакво раздвояване. Сърцебиенето е резултат на борба между две чувства. Премахнете борбата и сърцебиенето ще изчезне. Който страда от сърцебиене, е горделив човек.

Само да знаех как да открия чувствата :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Асоциирай се с (Погледни се през очите на) майка си или на човека, който смяташ, че най-много те обича и ТЕСай чувствата на този човек.

Освен това ТЕСай всичко, което ти се струва ненормално.
Да се кефиш на ужаси и разпрани вътрешности не е нормално.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Limitless написа:
vqra написа:A какво точно означава това - да станеш Бог?
Хаха, искам като пукна хората да си направят религия в мое име и да ми се молят :D
Момче, ти за какво пишеш тук? Какво искаш? Какво очакваш? С какво твоите постове биха били полезни на други хора? Или на теб самия?Това ли е твоята сцена? Върни се в началото на темата си и я препрочети. Ако след това искаш да напишеш отново същото...
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

paraboloid,
Отговарям на въпроси, шегувам се, споделям, задължително ли е да съм полезен? Това си е моята тема и щом не ти харесва може да не я четеш, защото не си админ и не можеш да я изтриеш. Както всички знаем този форум не е като другите и няма да има караници, просто можеш да се теснеш, че темата ми те дразни или не знам там какво чувстваш.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Асоциирай се с (Погледни се през очите на) майка си или на човека, който смяташ, че най-много те обича и ТЕСай чувствата на този човек.

Освен това ТЕСай всичко, което ти се струва ненормално.
Да се кефиш на ужаси и разпрани вътрешности не е нормално.
Да, добре ще пробвам и ще пиша. За сега ми е най - важно да си махна мързела и по-тата за тесане.

Ако няма чувства като се погледна през други очи или чувствата са положителни какво да правя?
И как да тесам чувствата на този човек с прокси ли, нещо малко ме обърка тука.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, с Прокси.

Значи като погледнеш през очите на майка си например и видиш сина ти да се кефи как корми някого изпитваш само позитивни чувства, като гордост, радост, удовлетворение, благодарност, щастие и т.н., така ли?
Нещо като семейство Адамс
:shock:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Limitless написа:paraboloid,
Отговарям на въпроси, шегувам се, споделям, задължително ли е да съм полезен? Това си е моята тема и щом не ти харесва може да не я четеш, защото не си админ и не можеш да я изтриеш. Както всички знаем този форум не е като другите и няма да има караници, просто можеш да се теснеш, че темата ми те дразни или не знам там какво чувстваш.
Успокой топката! Нито ме дразниш, нито се изживявам като админ. Въпросите ми са по-скоро насочващи, за теб самия. Ако искаш - можеш сам да си отговориш на тях, не е нужно да е публично. Това е ако наистина искаш нещо да промениш в себе си. За полезността - /чети внимателно/ - да, задължително е да си полезен; ако не на другите, то поне на теб самия. Иначе защо е всичко? А и май вече си пораснал достатъчно :lol: , за да очакваш всички да те галят с перце, да те дундуркат и да ти говорят/пишат като на малко дете, на което трябва непременно да бъде щадена крехката психика. Приеми просто, че ти поднасям като подарък, на тепсия как изглеждаш отстрани. И правя това не защото ме дразниш, а защото, четейки постовете ти, по мое мнение, имаш нужда някой да те изкара от порочния кръг, в който си започнал да се самоотглеждаш - правиш и мислиш простотии и сам си се харесваш и пак ги правиш и пишеш, и очакваш аплодисменти и мъдри съвети.
P.S. Това сърцебиене, дето ти се получава, по-добре отиди на лекар, отколкото да се чудиш с какви "източни" и алтернативни обяснения да си внушиш, че е нормално. Често се случва в пубертета, при бурно израстващи момчета, но трябва да се види какъв му е точно произхода.
Публикувай отговор