Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Limitless, много ме радваш, благодаря ти!
Доста течности могат да бъдат смущаващи по време на секс, но мъжете се притесняваме главно за потта. Някои се потят повече от други, но всички се потят и при това обикновено повече от жените. Затова и много мъже се страхуват, че ще намокрят чаршафите точно в най-ключовия момент. Е, голяма работа. Като се изпотите, ще се изкъпете. Като намокрите чаршафите, ще ги изперете. Не е чак такъв проблем.

Миризмата

Има сигурно хиляди проучвания, според които феромоните или миризмите, които отделя тялото ви, се засичат от противоположния пол и имат значение за сексуалното привличане. Има и проучвания, доказващи, че жените харесват миризмата на мъже, излезли от фитнеса. Дали е така или не, не можем да кажем, поне не от името на всички жени. Но, пичове, не се притеснявайте за начина, по който миришете през цялото време. Формулата е проста - душ и парфюм.
Не знам това откъде го изкопа- твои заключения ли са или са преписани от някой наръчник, но само да ти споделя, че както казваше една приятелка"Няма по хубав аромат от миризмата на къпан мъж, който току -що се е изпотил върху теб".

Абсолютно съм на нейното мнение, въпреки че аз съм от жените дето избягват фитнеса, точно заради миризмата и усещането за тестостерон и адреналина, които се носят из залата.

Доста често парфюма и дезодоранта повече дразнят, повече ме отдалечават от партньора, отколкото да ме привличат и да решават проблема.Та нали въпросните феромони се разпространяват точно чрез потта и другите телесни течности. И идва следващия момент - когато вече потта и миризмата на отсрещния ме дразнят- е време е да бягам, с първа космическа, или да ТЕСам де, защото означава, че - по една или друга причина - вече не го искам.

Много смело да се захванеш с ТЕС да работиш върху тази случка от времето, когато си бил на 3 месеца и която не помниш. Идеята на Иван за въображаема случка е чудна и мисля че ще стане! чак се чудя дали да не му се обидя, че чак сега я споделя :) Пробвай ! Успех и пак ти благодаря :)
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Limitless, защо наблягаш точно на това?
ПРЕД МЕН, когато съм бил САМО на 3 месеца

Какво чувстваш когато го помислиш/кажеш?
Изтесай отговора на въпроса ми. :wink:

MAG2001, време е за дърпане на уши! Как можа да кажеш това
Идеята на Иван за въображаема случка......че чак сега я споделя...
Аз , поне, 10 пъти съм я чула и прочела!?
С идеята, че като си мислим, че нещо си спомняме, или СИ спомняме, то е все така ефективно, защото нещо от подсъзнанието ни, ни го нашепва и то е истина в този момент за нас. Защо ни вълнуват чужди случки/от книгите/- може би защото ни спомнят, за нещо наше?...
Я се стегни!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Alisa, ааа...е щом е време за дърпане на уши-дърпай си ги! Аз мойте си ги изядох пърлени един път и повече не са ми създавали проблем :)

Е аз нямам спомен да съм чела или коментирала - с Иван или с друг от форума - тесане на "въображаеми случки".В смисъл да си ги изфантазирам целенасочено по дадена тема и да ги ТЕСна. Възможно е да е било на ТЕС за напреднали, на такъв семинар ми се искаше да ида, но някак не успях, не помня вече защо. Възможно е и да съм забравила :) Но пък съм го правила, без да искам, точно защото и според мен няма значение доколко е истинско или изфантазирано нещото, важното е да спре да те тормози емоцията около него. Ама си мислех, че само си въобразявам , че правя нещо, т.е - че пак карам през просото :) до вчера :)

Добрее де, извинявам се на Иван, щом съм допуснала такава неточност, и абсолютно несправедливо щях да му се обидя, и не толкова на него, колкото на теб, че като гледам ти го прие доста по-присърце и от него :)
Гуш! и Цун!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Г`лей с`я,...ти и да се обиждаш и да не се обиждаш си е твой проблем! Иван дали да реагира или не реагира, си е негов проблем! Пък на семинар за напреднали нивга не съм била, но явно се впечатлявам и запомням неща, от които ти не- туй с до/фантазирането, било предумишлено или не. Ти гледай да си вярваш повече на "без да искам"!
Аз мойте уши си ги целувам!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте отново, случката за която ви разказах още не знам дали съм изтесал и изчистил, но се чувствам ужасно добре, и въобще съм забравил, че имам астма :D
Отдавна не съм влизал да чета, защото съм цял ден навън, но пак ще започна да ви посещавам, охо няма да се отървете от мен :lol: !
Колко много работи чистих с ТЕС ден и нощ не спах за да чистя, но сега се чувствам просто като "Цар на живота" хахаха, от време на време пак ме хваща някаква емоция като съм навън, смисъл не от стари случки, ами от същия ден, но като се прибера се изчиства. Понякога ми е кеф да имам негативни емоции :D , и ги махам когато не ми се занимава повече, толкова стига, пак ще ви пиша :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте отново приятели! Случва ли ви се да тесате докато сънувате? На мен ми се случва почти всяка вечер. Даже си намирам и какво да тесвам на сън. Даже тая вечер сънувах, че сме на някакъв голям курс за ТЕС, организиран от моята класна, аз сега съм ученик последна година и накрая аз си признах, че знам всичко за ТЕС и че съм изчел на Иван и на Гари Крейг книгата.. Съня беше уникален, чувствах се супер, а преди няколко седмици\месец нещо такова, бях сънувал, че има супер много хлебарки вкъщи и ме лазят и са под мен и тогава на сън махнах гнуса и страха от тях, направо ми е пълен филм вече живота, прекрасна работа, случва ли ви се? :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да. :)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте отново приятели! Искам да ви споделя някои неща свързани с мен и да ви задам някои въпроси, на които не мога да си отговоря сам :)
Много ми е трудно да приема новото си АЗ, правя неща които не съм предполагал, че мога да направя без да ми пука :) Като отивам някъде далеч от вкъщи, почти винаги ми се свива корема и правя лека паник атака, лека, след ТЕС вече са леки.. Не знам на какво се дължат, ето днес почти цял ден ми е паник, като правя ТЕС ми олеква и после пак ме хваща и не знам как да ги спра.. Може би някоя случка?! Попринцип не ме притесняват, но искам да ги махна вече и да се чувствам НАПЪЛНО перфектно. Сега лятото искам да замина за Слънчев Бряг да работя и точно там се притеснявам, че може да направя паник атака, а пък такъв кой ще го държи на работа.. За това моля да ми кажете как мога да се справя с паник, като съм чистил, но пак се връщат..
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Паниката е другото име нa страха. Страхът е свързан с несигурност.
Търси случка в миналото когато за пръв път си изпитал несигурност или ти се е случило нещо лошо далеч от дома ти, родителите ти или когато родителите са заминали някъде и са те оставили сам в къщи или на друго място с други хора ( баби дядовци, лели и т.н.)
Като намериш такава случка чисти я. Ако проблемът не изчезнe търси други случки и пак ги чисти!
Всеки проблем в живота ни е свързан със случки.
Целият ни живот е само низ от случки.
Изкореняването на проблемите ни се крие в случките от миналото.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Сещам се за една ужасна случка, която ми е много трудно да изчистя..
Бях на 13-14, не съм сигурен точно.. Бях ходил в Бургас при леля ми на море и направих един ужасен спазъм вечерта като се събудих ми се доповръща и стана едно мазало след това, щях да умра.. От тогава мисля, че е всичко.. Но не знам как да започна, моля за помощ и някакво побутване..
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Има си тема за работа със случки във форума - Други техники - Техника Кратък Филм.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Мисля, че изчистих и да се похваля, май вече не се притеснявам където и да ходя съм си окей. :) Благодаря!

Сега искам да отворя една малко по - широка тема, защото не мога да намеря отговора сам. Имам по - различно мислене от всички мои набори, макар че това те не го знаят, защото пред тях се правя на абсолютно същия! Не се чувствам достатъчно уважаван, защото понякога не ги бия, а днешните хора, докато не ги набиеш от нищо не разбират.. Мога да чувствам чуждите емоции.. Искам повече да не е така!!! Имал съм случай, Бог знае кога е било точно, гледах един как се излага по телевизията и едва го изгледах, защото чувствах неговия срам.. А той може би даже не е чувствал срам, щом го е правил?! В една тема Иван беше казал да се потърсят случки, когато като си бил дете, ти е натяквано да се съобразяваш с емоциите на другите..АЗ НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯ ТАКИВА........ Не знам как да се държа, за да получа уважението, което искам.. Винаги съм се съобразявал с мнението на другите и съм бил съпричастен, но не са ми отговаряли със същото доста често..! От както използвам ТЕС съм доста по - добре, НЕ СПОДЕЛЯМ С НИКОЙ, само с вас от сайта! Искам да се променя и на всички да им дойда като гръм от ясно небе. Аз още съм само на 18..:) Омръзна ми от тази душевна болка и унизение, което съм чувствал цял живот. След ТЕС чувствата ми тръгнаха като огън. Много дълго са били подтискани. Искам да изчистя абсолютно всичко, но като започна и става ужасно дълго всичко.. Ще намаля излизанията си на максимум, за да изчистя абсолютно всичко, ГОТОВ СЪМ ДА ПРОСТЯ ЗА ВСИЧКО И ЗА ГОЛЯМАТА ПРОМЯНА. Не искам вече да чувствам никога унизение, обида, тъга и т.н. Моля пишете ми! Много ще се радвам да има кой да помага по - пътя на промяната! Не знам как да постъпвам в много от ситуациите и т.н. Искам да живея без чувства!
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:-) просто продължавай да ТЕСаш! Това, което не искаш и това, което искаш.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На прав път си, просто продължавай да се скъсваш от ТЕС.
Скоро вече няма да искаш да живееш без чувства и ще можеш да споделяш без да ти пука кой какво мисли и дали те разбира правилно, защото няма да споделяш за да получиш чуждо одобрение и харесване. След като сам се одобриш и харесаш и другите ще започнат автоматично да те одобряват и харесват.

Но ТЕС, ТЕС и пак ТЕС му е майката.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор