Просто АЗ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Re: Просто АЗ

Мнение от mayadob »

Мариет, чудесно е, че се отдаваш по този начин на фразите, които ти идват. Че ги усещаш и хващаш.
Чудесно е и това, че пишеш. Темата си е твоя, пиши колкото искаш. Ако някой няма време за това, то си е негова работа, никой не го кара да чете.

Ще ти предложа един подход.
Може да го направиш за "страха ми от смъртта" или за "желанието ми да умра" или за "болката в главата". Което и да е, сега ще го наричам "това".
Потупвай се и си задай въпроса: "Ако "това" води началото си от друг живот, какъв би бил той?". И почакай да усетиш дали ти изниква някаква картина. Ако НЕ ти изникне, зарежи този подход. Ако ти изникне, започни да правиш ТЕС за нея.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Re: Просто АЗ

Мнение от mayadob »

Обръщаш ли внимание и на останалите фактори - хранене, почистване на тялото...
Виж една хубава статия - http://www.svoizbor.com/2014/02/how-my- ... om-cancer/
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Просто АЗ

Мнение от ivangp »

Мариет, за теб има ли нещо по-страшно или лошо от смъртта? Помисли хубаво върху този въпрос. Не само по отношение на себе си, а по принцип и за другите хора.
Какво би било по-страшно от смъртта за някого?

Вече си напипала отчасти един от възможните отговори с фразата -
........искам да ги боли..........
За станалите ти трудности - Не спирай да ТЕСаш.
Най-тъмно е преди разсъмване.
Може да отнеме повечко време, но не се ли откажеш и слушаш ли вътрешния си глас докато ТЕСаш, ще стане.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Mariet
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Фев 2013 16:38

Re: Просто АЗ

Мнение от Mariet »

Здравейте!
Мая, ще опитам "това", утре ще пиша за резултат! Относно правилното хранене, опитвам!
Иване и това ще ТЕСам, аз не съм се отказала, просто понамалих темпото, защото от три дни не спирам да плача и имам адско главоболие!

Днес със сестра ми си направихме разходка и аз и споделих, какво съм си открила, и установих колко голямо облекчение е да си кажеш! Тя е изключително позитивна и лъчезарна личност, само от разговора ни и вече не усещах така възлите си и вече дори не ги виждам :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Просто АЗ

Мнение от ivangp »

Ето ти още едно потвърждение на психо-соматиката. Мислите ти определят емоциите ти, а те от своя страна симптомите ти.

Именно затова трябва да откриеш какво искаш да се случи в най-добрия сценарий. Като мислиш и ТЕСаш за него ще тушираш голяма чат от сегашните си симптоми.

Работи и ТЕСай и в тази посока.

Добре ще е да описваш тук вариантите (позитивни и негативни), които ти идват наум.
Писането е велика сила. От една страна е споделяне, което вече си осъзнал, че е важно. От друга те кара да осъзнаеш мислите си. От трета те кара да ги подредиш и изразиш ясно за разбиране от другите, което ти помага ти самата да ги дефинираш по-добре.

Постнички са ти постовете засега.
Пиши по-подробно.
Ще ти е от полза.
А и на нас и на други, които ще го четат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор