За букет от автоимунни заболявания

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ехаа, колко помощници- виждаш ли!?
Ще се опитам да внеса малко ред в тревогата ти с количеството и давността на случките и как да чистиш.
Няма значение коя по давност случка ще хванеш. Да, най- лесно и бързо става с най- старата, която се сетиш, но може и да хванеш най- живата и ярката. В процеса на ТЕСане, ще се изнижат още и още все по- стари случки и в един момент някоя ще се появи като ключова- ще го усетиш. Хващаш тази ключовата и я работиш до пълно изчистване. Напълно способна си вече да различаваш нюансите във важността, напредъка, липсата на резултат при работата си с ТЕС!
Аз работя все с поводи от ежедневието и те неизбежно ме водят към началото. Логиката ми е, че щом е толкова актуално нещо днес, значи трябва да го яхна и опитомя, за да работи за мен! Ихуу! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »

Две жабчета паднали в съд с млеко. Едното се отчаяло, заплакало, завайкало се. Положението изглеждало съвсем безнадегно- как ще се измъкне от там?? Абсурд !! И се предало, оставило се да потъне. Другото обаче си казало- е.. изглежда доста невъзможно, но няма да се предавам. Ще обикалям наоколо, ще плувам, и все нещо може да се случи и да се измъкна. Продължило да пляса с крака насам-натам, докато млекото образувало кора от масло, и то се измъкнало.
РЕШАВАМ ДА СЕ ИЗМЪКНА !!
Ще упорствам, докато стигна докъдето съм тръгнала, а по пътя сигурно ще има много изненади и завои. Любопитна съм да видя до къде и какво мога.
БЛАГОДАРЯ на всички, които така отзивчиво "бият млекото" с мен. На тея, които ме окуражават с отговор и идеи, както и на тея, които само четат, и ми стискат палци!
МОЛБА - Ако ме усетите, че се предавам-моля за силен шут , няма значение къде и как- за да ме оттласнете напред и да ме събудите.
Днес написах писмо до себе си.. и ще го пусна по пощата. Писах за това защо заслужавам да обичам себе си, за това къде искам да стигна, за това как виждам целта и посоката..После, като го получа, ще си го закача на разни места из къщата- да го чета. Трябва често да си повтарям че заслужавам - човек забравя !
Написах си също -Винаги е още много рано да се предам !!
Това за сега.. Продължавам да бия из млекото напред-назад.

Пожелавам на всички много усмивки !
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Само така! Аз преди една година си отправих моите желания към Вселената, дори си ги написах в темата, и...ами случиха се. Повечето и по-важните са вече факт при мен. Не знам как стана, но най-ценното за мен е, че докато те се случваха, и аз самата се променях и промяната ми харесва. Така че - мечтай смело и после яхни мечтите си и действай!
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »


За Всички !! На Всички - БЛАГОДАРЯ !!!

Пожелавам на всички от тоя миг да започне най-пълноценната, най-хармоничната част от живота ни !!

http://youtu.be/UyCdJ88ZJI4

ако не се отвори тая,тук по-дълга версия- Youtube.com- Giovanni Marradi - Just for you ( Together )
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »

Здравейте,
Да започна с похвала- във връзка с кръвно налягане. През последните няколко години имам периоди на повишено кръвно, което кардиоложката прецени (след ред тестове и изследвания) че е предимно неврогенно, и ми даде лекарства, които да пия при нужда. Много съм доволна от подхода и- след първоначалното премерване на кръвното, тя започва да ме разпитва за проблемите ми-къде са, защо са.. и след 10-15 мин разговор пак измерва кръвното, и то обикновенно е скочило поне с 10-15 мм нагоре. Тя винаги ми казва- "виж, ти само говориш за проблемите, и виж какъв е резултата. А представяш ли си какво правиш със себе си по цял ден ?? Хем изживяваш тея проблеми, хем непрекъснато ги предъвкваш в мислите си.. и се самонаказваш !! "
Та днес пак вдигнах кръвно 145/85. Аз винaи имам съпровождащи физичеси симптоми - главоболие, световъртеж, остри пробождащи болки в сърдечната област, и най-вече - невероятно вътрешно напрежение и нервност !! Всеки шум ме влудява, и ми иде да крещя ( но го задържам, как така ще крещя,нали сме за културните обноски :-) )Пробвала съм няколко пъти да преодолея това състояние къде с ТЕС, къде с дишане, но до сега не бях постигала задоволителни резултати.
Да, ама днес бях по-упорита и по-настоятелна с ТЕС , както за симптомите , така и за самото кръвно, както и с позитивни утвърждения, докато почуквам по
точките. Резултата- след първите 15 мин работа-140/85. След още 15 мин -135/85, а и пулса от 85 спадна на 65. Доволна съм, и ми се прищя да споделя с вас..!
Сега искам да споделя за ВИНАТА. Абе тя така ме е завладяла от 100 години, че мога да напиша моето име с малки букви, а нея- с главни :( :( Ама само до сега беше така, сега имам специални дискусии за изясняване на взаимоотношенията ни и раздяла с нея.:-))
След последния ми пост за тая тема реших да започна "издирване "на източници за вина. Започнах както обикновенно с балгодарност към живота си, който винаги се грижи за мен, към вселената, родителите си, ... и накрая към себе си. Казах си намерението да стигна до източници на това чувство, и.. изведнъж мозъка ми ме заведе в съвсем други аналогии- потупвайки по точките започнах едни разсъждения.. за нуждата/ненужда от вина. Питах се-защо се чувствам така, с какво това ми помога да стана по-добра(с нищо !) и защо изобщо си мисля, че като се чувствам виновна, нещата ще станат по-добри?? Преминах на.. РОЗАТА? Розата има бодли, може наистина да те нарани до кръв -трябва ли да се чувства виновна за това ?? Трябва ли да се притеснява за аромата си ?? Нали такава, каквато е, е царицата на цветята( все потупвайки поред на точките) Трябва ли слънчогледа да се чувства без достойнство затова, че няма своя утвърдена посока, ами се върти след слънцето?? Трябва ли птичките да са нещастни, и виновни,защото не могат да пеят като славея?? ...И все в тая посока на размисли.. ИЗВЕДНЪЖ ми изплува една картина- Кашлицата!! Аз от дете бях изключително кльощава и злояда, с лоши сливици и бронхит. Изплува ми картината как аз съм болна и кашлям (ПАК !! ), мама ми накиснала краката в гореща вода и сол, после ме маже с мас и аспирин, и накрая ми слага краката пред отворената печка (тея с дърва и въглища, помните ли ги??) и аз имам чувството, че ще ме опече ( в тоя момент реално почувствах как стъпалата ми стават горещи ) и накрая ми слага компрес на гърлото и серна вълна с камфор на гърдите (нямаше по-гадно, мъчително нещо от това !! / и ме слага в леглото. Късно вечерта ,когато всички спят, аз измъквам вълната ,ама почнах да кашлям, и не мога да спра!! Тогава усетих тая силна вина-да не събудя родителите си с моята кашлица.Спомням си, че даже се опитвах да спра да дишам, да си завивам през глава..само и само да не се чува силно че кашлям и да не събудя никой.Чувствах се много виновна, че може да ги събудя !! Може би е било и усещане че не заслужавам да натоварвам мама с болестта си, или пък съм имала нужда от емоционална грижа, а не физическа (тя си беше жив тормоз и наказание) Не знам, сега се сещам за това, а докато ТЕСах усещането за вина, че кашлям и не мога да се спра, започнах реално да кашлям и получих задух и драскане в дробовете.
Отне ми доста време да се върна към нормалното състояние, но се поуспокоих.
Аз винаги правя ТЕС със затворени очи-така ми идва, така най-ясно "виждам"катрините пред себе си.
На другия ден дойде нова изненада-псориатричните петна на ръцете ми се влошиха много- както първоначално се влошаваха от ново хомеопатично лекарство. Ставичките с петна се подуха, подпухнаха, кожата стана като след изгорено- червена и болезнена,почнаха силно да сърбят и да се лющят. Абе поизплаших се.. макар че тесах симптомите, най-вече сърбежа (бях на работа и повече не можех да си
позволя) На втория ден-вчера, процеса беше почнал да се успокоява, подпухналите места като изгорено се излющиха и имаХ по-търпим сърбеж (малко ТЕС )
И сега най-доброто- днес петната са спокойни, леко зачервени,там където беше дълбоко възпалено и като рана-сега е леко розово. Петната на лактите са също излющени и по-мъничките са избледнели..
Но пък ме е натиснала сенната хрема и запушения нос.
Ако взема предвид начина, по който действа правилното хомеопатично лекарство-да изкарва симптомите и болестта от вътре-навън:от горе-надолу:от важни-към по-маловажни симптоми и да връща болестта/симптомите от сегашно състояние към началото , към първото оплакване- мога да приема, че съм към категорично, генерално подобрение. При мен всичко започна със сенна хрема -един ден след като ме приеха в болница за задържане с втората дъщеря/преди това имах 3 спонтанни аборта в първия месец на забременяването / и започнаха хормонални лечения. В стаята имаше кокичета.. и аз започнах да кихам?? Това си е МНОГО добра случа за ТЕС, ама.. пък не си спомням (нито пък сега изживявам) някави ясни емоции?? Пак ли с тея мои подтиснати емоции ?? Уффф, при първа възможност ще почна да ровя/пробвам и обхождам оттук-там, докато се добера до нещо.
Както винаги-с благодарност и нетърпение очаквам вашите идеи, нещо, което аз не вигдам като причина(та макар да е под носа ми :-)) :( :(
Исам да попитам- трябва ли да ТЕСам чувствата, които сега изпитва, или тея, които съм изпитвала тогава, или няма значение?? При мен се получава това,което знам, помня, че съм изпитвала тогава ??
Дано всички имаме спорна и спокойна седмица !!

Пожелавам много усмивки!!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Lucky64
Исам да попитам- трябва ли да ТЕСам чувствата, които сега изпитва, или тея, които съм изпитвала тогава, или няма значение?? При мен се получава това,което знам, помня, че съм изпитвала тогава ??
А сега де!? :lol:
Това е ясно обяснено навсякъде- ТЕсаш тогавашните емоции сега. Нали сега ги изпитваш още- "като живи", значи работиш в сегашно време тогавашните емоции. Нали като си затвориш очите и ТЕСаш ти изживяваш всичко като да става сега, дефакто няма време- тогава/ сега, всичко е сега!
:D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »

Алиса, благодаря за бързия отговор!!

!
Чела съм на много места във дръги постове за това "сега-тогава" , в какво време се ТЕСа. и си спомням, че като правило се прави "СЕГА" в, сегашно време, но май все още ми е малко.. абе още го доосъзнавам ?? SORRY !! Искам да кажа- докато правя процедурата, аз се чувствам ТАМ, в ТОГАВАШНИЯ момент и ЗНАМ<,СПОМНЯМ си какво съм чувствала тогава?? А дали чувствам същото и сега, в момента на ТЕС... май не съм много сигурна. Но следващия път ще наблюдавам много внимтелно за тая важна подробност.
Пожелавам ти много харминична седмица !!
П.С. Пак благодаря за насоката.. май още съм в детската градина, а ?? Само да не ми се наложи а повтарям класа.
:? :?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Еее, тук не си на испит, дишай свободно. :) Работи както ти иде отвътре и щом дава резултат продължаваш.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

За кръвното - като ти се вдигне пак и ти иде да крещиш започни да правиш ТЕС и крещи наум. Представи си, че си в гората и няма кой да те чуе и крещи наум колкото сила имаш, като едновременно обикаляш по точките с потупване.

За сенната хрема - след 3 спонтанни аборта, в болница с неяснота ще задържиш ли плода си нямала негативни емоции? Не ми се вярва. В случката с кокичетата може да не ги намираш, но в други случки около тази ситуация ( влизането в болницата) със сигурност ги има.

За емоциите - няма ли емоции СЕГА, няма проблем СЕГА. Спомен не можеш да изчистиш от спомена за емоции. Спомен се чисти само, ако предизвиква емоции в теб СЕГА. И оценката дали е изчистен се дава чрез нивото на емоциите СЕГА, а не преди време.

Фактът, че докато чистиш отново се парализираш, разтреперваш, кашляш и т.н. означава, че емоциите са налични в настоящето ти и че ги чистиш СЕГА.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »

Здравейте,
Иване, от това по-ясно не може и да се каже-( не знам как се поставя цитат ?? За резил съм с тея мои компютърни способности (':?'))
"няма ли емоции СЕГА, няма проблем СЕГА. Спомен не можеш да изчистиш от спомена за емоции. Спомен се чисти само, ако предизвиква емоции в теб СЕГА. И оценката дали е изчистен се дава чрез нивото на емоциите СЕГА, а не преди време."
Наистина , аз какво съм се лутала да търся през цялото това време. ??Как не ми е "светнало" че трябва търся какво става в душата и ума ми сега, когато мисля за някакъв предишен случай ?? Най-вероятно, защото аз така дълбоко съм подтиснала всички лични нужди,права. и т.н,, че даже и не подозирах, че такива неща съществуват. Единственното,за което до скоро съм мислела е как да се харесам и угодя на хората , с които живея и общувам-преди на мъжа ми и на семейството му - най-вече на майка му,като дете-на родителите си. . И ако не стане.. чувствах се неразбрана,несправедливо наказана (с думи, или поведение ) или нещо такова, и се втурвах да бъда "още по-добра! Ама не за себе си !! Никой не ме беше нито научил, нито разрешил да изпитвам нужди ,права или чувства..Е, не съм права- вината, страха от наказание и нуждата да го избегна,като се старая да съм още по-послушна, те не го знаеха, че и него да ми забранят !! Мама все ме учеше"трай, маме, трай !! Покорна глава сабя не я сече"
Та затова сега им търся непорасналия зародиш на тея чувства.
Преразгледах си и начина на правене на ТКФ. Установих че аз спирах на пикови емоционални моменти, и ТЕСах само това чувство, но не съм сигурна, че го довеждах до 0, а по-скоро потупвайки непрекъснато по точките си "разказвах" ситуацията и каквото там чувствам. И тъй като то се "случваше"тогава, пък аз го опявах сега.. и това ме е забъркало кое -кога изпитвам.
За пояснение-например ако стигна до момент на отчаяние,или самотност, разглеждайки дадена случка, аз не го ТЕСах като такова чувство СЕГА, ами потупвайки нареждах"Защо направи така, аз толкова ти вярвах,толкова СЪМ ОТЧАЯНА.." -или подобни неща, но казвах какво ми е било тогава.Или в случая с кашлицата- пак така-вместо да търся момента на силно усещане, аз си преразказвах кое-как и какво ме е карало да се мъча да не дишам,за да не кашлям и пак така-ТЕСайки по точките нареждах- "аз бях само едно малко дете, толкова ме беше страх" и т.н.Голчма каша съм правела ?? И това е голямо подвеждане.. ама то докато рева и се треса и съм в полумедитативно състояние-хич и не съм се и усетила в кое време страдам и нареждам :-)
Сега ще взема да си прочета всички постове от началото и ще ги преразгледам и ако усетя нещо останало- ще го работя отново.
Алиса, благодаря и на теб за насоката. То, както казваш, не съм на изпит, ама ако приемем, че живота е непрекъснат изпит.. и то практичен.. аз ТЕС на теория уж го изучих, ама на практичния май не се получи много добре :-)) За сега !!
За настроение-един виц.
Един мъж лежал в специалната болница за лечение на фобия, че е пшеничено зърно, и като видел кокошка, бягал ато луд, да не го клъвне, След като уж го излекували, лекаря , на изписване му казал "Е, сега знаеш, че не си житно зърно, и няма защо да бягаш от кокошките. Имаш ли въпроси ??" А излекувания отговорил- "Да бе, докторе, аз вече знам че не съм зърно, ама се чудя кокошката дали знае"
Та и мойта работа- аз на теория знам, ама се чудя как ще стане на практика.
От вчера работя за нуждата от внимание.. и там се развиват едни изненадващи разкрития.. но като поприключа, ще пиша.
Бъдете здрави !!
Пожелавам много усмивки !! :?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Цитат се прави като се селектира текст с мишката и след това се кликва върху иконката Quote, над прозореца за съобщението.
Текстът се потъмнява по същия начин, но се кликва върху В.

Всеки ТЕС е по-добър от никакъв ТЕС. И досега добре си правила ТЕС, защото много неща си изчистила. А това е най-важното - резултатите.
В самият процес на ТЕСане се доизкусуряват и доуточняват нещата. Продължавай все така.
Отлично се справяш.
Никой не е идеален, в каквото и да е отношение.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lucky64

За букет от автоимунни заболявания

Мнение от lucky64 »

Здравейте,
Ооохх, Иване, ако само знаеш колко навреме дойде окуражаването ти !!! Така имах/м нужда от такова нещо..
Днес май само ще се оплаквам- от себе си !! Хич не ми е пълна чашата, нито ми е празна .. даже изобщо нямам чаша, а другите имат по няколко.. Ей в такава посока са ми потънали гимиите. Нищо не върви както трябва,, никой не ме обича, аз не се обичам.. Не ми се прави ТЕС, ни утвърждения,,,Имам нужда някой да ме дръпне нагоре, да ме бутне напред, даже и със шут.
Не знам какво ми стана?? да съм толкова чувствителна ?? Само защото си реших, че нищо не съм разбрала от това как се прави ТКФ и съм подвела и себе си, и най-вече вас ?? Знам, че го правя за себе си.. но аз съм така- ако имам отговорност пред някой, ако обещая нещо на някой- ще мина през 9 планини, и пак ще го направя, колкото и да е трудно .Ама за себе си- аз все последната дупка на моя си кавал!!Липса на себеуважение и себе обич, нали ?? Така е, знам.. Като влезох да раждам първата си дъщеря, имахме уговорка с мъжа ми- той ще откаже цигарите, ако аз не викам по време на раждането. Аз грухтях, губех си гласа от болки.. ама стисках съби, не виках!! Нали съм обещала ?? На другата сутрин той дойде да ме види под прозореца на болницата.. и пушеше!! Най-първата ми дума не беше- "Имаме дъшеря", а.. "ама ти нали обеща??" Голямо разочрование! Ей сега ми дойде на ум тая случка?? Ще я ТЕСам като се взема в ръце.
Това влачещо настроение ме почна оня ден, след въпроса за това в кое време се право ТКФ. И вие ме насочихте. Благодаря за което!! Ама аз.. се почувствах провалила се.. тъпа. яд ме хвана на мене си.. оплюх се отвсякъде, както аз си знам и се подхвана един непрекъснат диалог в главата ми с мене си. Критичен, меко казано.
На теория, със съзнателния си ум знам, че това е направо глупаво да се бия толкова за нищо.. нали предварително знаех, че ще нпредвам с опит-грешка-успех.. нали чета из форума, че всички имат въпроси и правят /са правили грешки ?? Да де.. ама не. От къде на къде аз ще трябва да съм перфектна.. ???какво си въбразявам ?? За това казвам- Иване, думите ти дойдоха в абсолютно правилния момент!!

И така , разсъждавайки кое -защо, дойдох до нуждата ми от одобрение и внимание.
Ако кажа, че тея мисли ме докараха до физически симптоми-като безсилие, световъртеж, апатия.. не е за вярване.
Понапънах се да ТЕСам това състояние, но не стигнах до никъде- просто нямам сили. Все съм си мислила, че ми липсва физическия/словесен израз на обич от мама.. не си спомням някой от двамата ми родители да ме е целувал, или казвал мили думи?? Но като задълбах с ТЕСане, стигнах до прозрението, че ми липсва одобрението.обичта /нежността на татко. Пак се разревах.
Ами то как да го имам- мама забременяла, а татко отишъл в казармата за 3 години. като се върнал , първоначално съм му викала чичо. Мама е трябвало да работи на нивите наред с чираците/ независимо, че баща и е бил най-богатия в района /? къде ли е имала сили да ми се радва.. Чашата ми е празна..Някой я изплашил, когато съм била на 3 месеца, и кърмата и спряла. Почнала да ме храни с козе млеко.. заравяла го в земята, докато тя работи на нивите, а аз съм седяла в люлка под някое дърво.. ама много пъти млекото се пресичало. И като няма какво- давала ми го. Горката мама. Пак ми се пълнят очите със сълзи, и ме стяга гърлото.

Е,, наоплаках ви се, Извинявайте. Ще ида да се разсея.. и като се върна, ще прочета каво съм написала, и ако ме е срам много, ще го изтрия.
Все още ме е Срам да ви се оплаквам.. ама нали така си казах още в началото- пред лекар, поп и във форума се казва истината. Пращам го!! Дано следващия ми пост да бъде по-оптимистичен.

Пожелавам много усмивки !!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Благодаря за което!! Ама аз.. се почувствах провалила се.. тъпа. яд ме хвана на мене си.. оплюх се отвсякъде, както аз си знам и се подхвана един непрекъснат диалог в главата ми с мене си. Критичен, меко казано.
На теория, със съзнателния си ум знам, че това е направо глупаво да се бия толкова за нищо.. нали предварително знаех, че ще нпредвам с опит-грешка-успех.. нали чета из форума, че всички имат въпроси и правят /са правили грешки ?? Да де.. ама не. От къде на къде аз ще трябва да съм перфектна.. ???какво си въбразявам ?? За това казвам- Иване, думите ти дойдоха в абсолютно правилния момент!!
Lucky64, можеш да ги използваш тези диалози - само докато вървят през главата ти почуквай точките...обикновено- при мен де- нещата се нагнетяват и нанякъде избива...или пък се успокоявам и спират...зависи.
И според мен зарежи го "съзнателния ум"...не, не ти казвам да обезумееш, но един ден може би ще откриеш, че това което днес наричаш "съзнателен ум" е само нечий чужд модел - на мама ти на баба ти,на някой друг , когото си имала за авторитет по-късно в съзнателния си живот, нещо попито като даденост. И "съзнателен ум " някой ден може би ще придобие друго значение.

Идеята после да си четеш написаното и да ТЕСаш е супер, според мен де, на мен поне много ми помага. В поста ти има много неща , изкарани на яве за ТЕС. Още по - хубава е идеята да ТЕСаш спомена за разочарованието от мъжа ти.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Е,, наоплаках ви се, Извинявайте. Ще ида да се разсея.. и като се върна, ще прочета каво съм написала, и ако ме е срам много, ще го изтрия.
Все още ме е Срам да ви се оплаквам.. ама нали така си казах още в началото- пред лекар, поп и във форума се казва истината. Пращам го!! Дано следващия ми пост да бъде по-оптимистичен.

Пожелавам много усмивки !!
Тук не знам, може би прехвърлям моите задачки за ТЕС върху теб, но ми се струва , че се опитваш на всяка цена да скриеш чувствата и емоциите си - от самата себе си най-вече- зад усмивка и фалшив, наложен насила позитивизъм. Това- признавам ти-си е много мое, направо ми е запазена марка, едвам си я отлепих от пощенския плик, който съм :D Сакън, да не предам негативните си емоции на някой..като че ли на някой нещо мога да предам , ако той го няма в него..Ми като ти е оплакващо и криво- такова е и толкова. И няма нужда да го крием, да се извиняваме , напротив , оставяме му се, даже го засилваме и хиперболизираме и драматизираме...и на никой освен на теб не му дреме дали пишеш оптимистично или песимистично..според мен поста ти е достатъчно оптимистичен, но много неща ти изскачат изведнъж и то хаотично и това те обърква - искаш с един ТЕс да подхванеш нишката и да го - раз-праз-приключиш за един ден..да, то и аз така искам, ако това те успокоява... :D Е на мен не ми се получи точно така, което пък не пречи ти да пробваш , кво пак :D ..ама и тва се оправя с ТЕС, няма страшно...

Виж например какъв колосален напредък имаш с "цитатите" , на мен ми трябваха поне девет месеца да разбера как да правя цитати във форума и още няколко да схвана как да си потъмнявам текста...и още не знам как да пиша с големи червени букви като Алиса, ама това май вече няма никакво значение :) Та, както виждаш напрeдваш в някои области с главозамайваща бързина в сравнение с мен :D

А написаното то теб може да се разгледа и като "оплакване" , а може да се приеме и просто като "споделяне" и като "търсене на насоки" - според зависи от човека и неговия мироглед. И най-вече от твоя мироглед, от твоята нагласа и настройка...което както знаем може да се промени с ТЕС

Обачии...дай да са разберем, не съм съгласна нито да та дърпам, нито бутам и още повече със шут...ритни са сама като ти е кеф така да се държиш със себе си...помолих те веднъж- бъди малко по-мила със себе си...но ще се повторя...така ли би помагала на човек, когото обичаш?! на дъщеря ти, която обичаш- примерно?! с бутане, ритане и шутове...да, има моменти, в които да изриташ някого би могло да го накара да разпери крила и да полети...но ако това е ежедневие..кой би го търпял ежедневно...Та освен нуждата от внимание и да те дърпа и бута и рита някой, според мен би могла да ТЕСнеш и нуждата някой да е груб и арогантен спрямо теб. Ще ти изскочи нещо според мен.

И благодаря ти- че ТЕСаш и пишеш и споделяш и че не се отказваш! :D
_________________
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Lucky64 написа:Благодаря за което!! Ама аз.. се почувствах провалила се.. тъпа. яд ме хвана на мене си.. оплюх се отвсякъде, както аз си знам и се подхвана един непрекъснат диалог в главата ми с мене си. Критичен, меко казано.
MAG2001 написа:Lucky64, можеш да ги използваш тези диалози - само докато вървят през главата ти почуквай точките
Точно така. Да седиш и мислиш мрачни мисли, да се критикуваш и бичуваш, и да рисуваш мрачни картини в съзнанието си е все едно сам да си копаеш гроба.
Да правиш абсолютно същото, но докато потупваш по точките, е все едно като Барон Мюнхаузен, сам да се измъкваш от блатото, в което си затънал.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор