ПЕАТ бебе

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
galka.gg
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Юни 2011 17:17

ПЕАТ бебе

Мнение от galka.gg »

Пиша това, за да благодаря на най- добрия и безкористен човек, когото имам щастието да познавам – Иван. С негова подкрепа, въпреки лошите прогнози на лекарите за развитието на бременността ми, преди една година се роди дъщеря ми – Габриела.
Месец след като се върнах от ПЕАТ семинар в София, все още бидейки в състояние на абсолютна плерома, разбрах, че съм бременна. Радостта ми беше кратка – според лекарите наличието на миомен възел означава, че бременността е високо рискова, поради вероятно нарастване на възела и липса на място за бебето.
Писах на Иван – с надежда, че ще ми даде насока и помощ с техниките. Той веднага се отзова.
Всеки месец ходех на преглед в Клиниката с най- съвременна технология за Източна България, където прегледите се записват на диск.
При „задължителен постелъчен режим”, обаче, аз се чувствах перфектно. Развивах нов бизнес и бях дейна, до самото раждане. Качих само 7 кг. Иван ми помагаше – с различните техники, казваше ми и за нови. Бях обзета от необяснимо спокойствие и душевна хармония - с изключение на час-два след всеки преглед. Бебето се развиваше в норма, имаше и достатъчно място да расте. Беше в седалищно прилежание и въпреки упражненията, не искаше да се обърне.
Раждането мина без проблеми. Този ден е най- щастливия в живота ни – моя и на цялото семейство, както и всички следващи... Защото Габи вече я има и всичко придобива нов смисъл.
ИВАНЕ, БЛАГОДАРИМ ТИ ОТ СЪРЦЕ!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

:D Да ви е жива и здрава!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
galka.gg
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Юни 2011 17:17

Мнение от galka.gg »

Благодаря - на теб, и на всички, споделящи във форума! :)
Публикувай отговор