Дневник на буболечката

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник на буболечката

Мнение от ivangp »

8)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

Здравейте.. Стигнах до един корен в детството си..може би на 1,2,3 годинки незнам точно , в който се чувствам празна от вътре.. сякаш никой не ме обича и имам една голяма празна дупка в гърдите ... и преди съм стигала до тоя спомен и си представих ,че майка ми и баща ми идват и ме обгвижват с любов ама тая дупка пак си остана.... днес опитах друго малко фантастично :D представих си ,че тази дупка се пълни с чувството на любов и идва от мен си ... не някой друг да ми дава любов.Представих си и едно сърце много червено как тупка силно и излъчва тооооолкова много любов ,че се пренасища цялото тяло.После как Бог слиза до мен от небето и ме прегръща и ме облива спокойствие и сигурност.И се почувствах вече добре......... каква фантастика само :D Чесно казано не ми се вярва тази неудовлетвореност още от малко дете да се запълни точно с това представяне .. но не се знае аз и преди не вярвах ама промених много неща с тес...дано успея
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник на буболечката

Мнение от ivangp »

Третирай тази картина и тов чувство с последната стъпка от пренареждане на матрицата за да я затвърдиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

15. Пренареди всички спомени за които се сеща предишното ти Аз и които са свързани с даден проблем.

тази ли ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник на буболечката

Мнение от ivangp »

Не. Тази в която вкарваш картината през главата .... и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

аа ясно да разбрах.ще го затвърдя.

От няколко месеца ме мъчи друг проблем.Появи се в един период дето бях тревожна и много мислех мислех и се появи някакво противоречие(после разбрах ,че е противоречие) свързано с моя приятел..И започнах да имам такива чувства объркани като съм с него ,че чак неискам да го виждам,защото немога да си намеря мира като е до мен.Чудех се доста време какво трябва да тесам и теснах както ми беше казал с някакво име нищо общо с проблема за да ми се разясни какъв е.

В,че имам тази бяла риза ....

Тесах така няколко кръга и ЧАК ТОГАВАААА ми стана ясно ,че това са някакви противоречия и трябва да ги тесна като такива........ след това теснах с техниката за противоречията... незнаех точно какво чувствам и по интуиция каквото ми дойдеше на ум изпробвах с доста вида деклараций и т.н
И тази сутрин ставам и още с отварянето не очите ми изкача спомен от предното ми гадже дето ходихме 4 години с него как ме е страх ужасно много ,сегашния ми приятел да не ме нарани както той и т.н
И го теснах с техниката на избора...

в,че ужасно много ме е страх да не бъда пак наранена както Г. (бившия) ме нарани тогава , аз избирам да бъда смела и да погледна страха в очите.

И много подобни по тая тема ...
Сега си мисля за това противоречие и .......го НЯМА !! Ама пък си имам страх хаххахах
Но като си мисля за сегашния ми приятел не ми идват такива чувства искам ли го ,не го ли искам , ше ме нарани няма ли и такива ... да видим като го видя на живо ще се върнат ли дано не. :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник на буболечката

Мнение от ivangp »

Удари му една майна на този страх: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=1173
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

ударих мууу кво да го праяя !!
а след това ми дойде да си говоря така и тесам без деклараций.Казвах си ,че неискам пак да ме боли ,че онзи ме е наранил и обеснявах как беше безразличен към мен и един ревввв като му отпорих сега съм като омагиосана ...тялото ми е напрегнато и ми идея да убия някой.
Ама добре е ,че плаках ,защото преди съм пробвала да тесам за бившия без много резултат.Толкова съм подтиснала ,че немога да си го изкарам :D :D
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

Добро утро.Пиша ви за да ви кажа ,че това противоречие което имах към моя приятел сега го няма.Много се кефя :lol: :lol:

Исках да споделя със вас как точно като тесам има най-голям ефект за мен.
Пиша го не за да карам хората да тесат така ,ами защото виждам те ТЕС работи ,но всеки трябва да намери точно по какъв начин му действа най-добре.Моя начин е следният:

Не говоря нищо на глас , нито на ум.Когато използвам ума си не мога да се концентрирам достатъчно в емоцията и по мое усещане като мисля нямам толкова достъп до подтиснатото.Целта ми е първо да се отпусна , да влезна в това състояние дето уж си заспал ама не спиш ,но ума е притихнал.Спомням си случката и емоцията.И започвам тупането като наблюдавам емоцията къде е в тялото и как се променя.Без да е възпрепятствам независимо дали ще се усили или промени.Само е наблюдавам.В почти всички случай първо се усилва и след доста тупаничка идва пика на силата и накрая сякаш избухва самата емоция и се разлива по цялото тяло и излиза през ръцете или краката.Усещам огромно освобождаване като стигна до края.Любимото ми :lol:

Не казвам ,че не използвам нормалния си тес.Използвам и другите техники на майната ,противоречията и т.н.Както го правя аз го усещам много дълбоко особено ако съм се отпуснала както казах.
Многоо много негативни емоций изчистих по тоя начин.Пробвайте и вие може да ви помогне :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник на буболечката

Мнение от ivangp »

Може да кръстим твоя подход - техника на ТЕС оргазъм. Много ми заприлича на развитието на нещата при сексуален контакт. :)

Важното е, че си намерила свой начин и че при теб работи.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

хаххаха да малко така прозвуча :D :D
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

Здравейте хорица.Малко позабравих теса за известно време мързеше ме да тесам ,което не е добре :D Но започвам пак тъй като имам доста работа за чистене.Изчиствам едно , то излиза друго и няма край :D
Поне като реша ,че ще тесам съм сериозна и намирам време и желание.

Онзи ден си тесах по моя си начин ТЕС - оргазъм ,както Иван го нарече :lol: Потопих се в емоцийте ми ...хванах някаква и тесах тесах много време и я наблюдавах, започна дасе променя и ме домързя до края да я изтесам докато я извободя напълно .. и си легнах и заспах.И като почнаха едни кошмари , едни тревожни сънища .. сякаш раздразних нещо в мен,побутнах го , посабудих го ,а не го изкарах до край.
И се убеждавам ,че само мързела ме спира да изкарвам до край нещата.
Нищо , да ми е за урок. :roll:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дневник на буболечката

Мнение от Alisa »

Разглеждай "мързел" като ПО.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

Тези ПО ще ме съсипят :? Толкова тесах какви ли не ПО-та и сега пак ги имам.Верно бях спряла да тесам известно време и всичко проблеми в един момент се завърнаха ( е не всички но повечето).Пак си имам страховете и айде като ми дойде яйцето на гъза и вече 3 ден тесам като луда.Пак започвам да тесам ПО... незнам не го ли правих правилно или просто не съм изчистила до край ,че няма промяна.Все още аз неискам да се отървя от проблемите си.Уж искам ама неискам... Понякога се лъжа , като не съм толкова осъзната ,че уж се справям ,но като пострадам доста време и ми писне от всичко и пусна тъпия контрол и си давам сметка някак на трезва глава ,че просто ме е страх да поема отговорност за живота си.Ей така си ми е по-лесно да мрънкам на приятеля ми , да се приемам за жертвичка и това да ме извинява пред себе си и пред света. :oops: :oops: Сега като ясно го осъзнавам и направо ме боли душата от себе си от моите избори дето правя.Избирам да съм никоя и да завися от хората и никога да не разбера коя съм ,вместо да си взема живота в ръце.Ядосвам се на себе си и се съжалявам сякаш съм жертва.Стига с тази жертва кога ще се науча да живея смело се питам :shock: :shock: :?:
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Дневник на буболечката

Мнение от bubolechka »

Изкочи ми нещо... тесах ,че ме е страх да не ме остави приятеля ми ако се променя ако поема отговорност и не се закачам за него като удавник за сламка и ми дойде спомен за първия ми сериозен приятел с него 4 години бяхме заедно и когато аз късах с него той почваше да ме заплашва ,че нещо лошо ше ми се случи.Даже един път бяхме до училище и той дойде бесен и почна да ме дърпа и да иска да идвам с него , ако не съм била с него с никой съм нямала да бъда.Беше ме много страх ,защото той се държеше точно сякаш съм негова собственост и можеше да си прави каквото си иска.Разплаках се и осъзнах ,че сега ме е страх да се заявявам и да бъда себе си ,защото няма да се хареса на сегашния ми приятел и ако скъсаме той ще започне както предния да ме преследва , да ми звъни и ще живея в страх.И другото ако скъсаме както пак предния правеше на пук да ме заболи говореше само лоши неща на всички за мен , да може да ми се подиграват абе каквато гадория можеше да направи само и само да ме заболи и да се върна при него.Така правеше защото ме беше страх от тези неща и се връщах всеки път и той отново беше добър и мил.Нямам си идея дали сега с този ми приятел ако се разделим дали ще е така пак , но сякаш го вярвам на 100 % и даже и да не е такъв сякаш ще си го предизвикам само защото го вярвам толкова.
И той сам ми е казвал,че съм негова собственост.Аз съм му казвала ,че не съм предмет че да съм негова ама не той си е на мнение че съм негова.Това много ме тормози.И също като предния ми е казвал ,че ако не съм негова няма да съм на никои друг.Даже щял да ме убие ако не съм негова ...това на майтап го казваше ама аз отлкова съм се наплашила ,че ме е страх от всичко. :shock:
Публикувай отговор