Депресия с мисли за самонараняване!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте, днес си ходих на психоаналитика и му споделих всичко , казах му че съм нелегален имигрант ,че искам да се освободя от напрежението вътре в мен и чувствата скрити в мен , бях си решил че ще го сторя и го направих без да го питам за конфиденциалност.той ми каза че се изисква много кураж да се открия така и ме поздрави . Попитах го как мога да се изчистя от тези емоции, чувства ,той ми сподели 2 начина . 1 да си говорим за всичко което става в моята глава и 2 е Радикално приемане на нещата .
та като си тръгвах от кабинета му и бях на крастовището се замислих -опитвам се да си спомня за какво точно ама немога ,та думата доверие ми се върти много - дали му имам доверие,дали съм направил правилно като съм му споделил , нещо такова и малко по късно ме обвзе такава тревога като преди да хване депресията .опитах се да свържа всичко със случка -незнам дали е правилната ама ми изкочи свързана с кола без малко там да стане една катастрофа една жена спря внезапно пред мен и трябваше да скачам на спирачките с двата крака преди 5-6-7 години. върнах се до вкъщи ТЕСайки по пътя -че ще откача - така ми дойде . после медитирах и и направих ПМ на случката , сега съм малко по спокоен . Опитвам се да си обясня как това е свързано с всичко което изписах по отгоре ?

Благодаря на Алиса и Неяфея за съветите, опитвам се да направя всички препоръки които ми давате .Днес правих преди обяд техниката на Ванката Майната му- не съм усетил ефект ,може би по късно или утре. ако има ще пиша . Лек ден на всички.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте ,отново съм аз със няколко въпроса . От няколко дни яко Тесам: Въпреки че, съм нелегален емигрант и това ме кара да се тревожа постоянно и да си измислям че съм болен от разни болести и да имам негативни мисли в главата си постоянно,аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си ! Като започна и усещам тръпки в краката си и това стига до мозъка,върха на главта ми ,обаче усещам как стига до върха на главата ми и не иска да излиза - прозявах се много пъти докато го правих 2-3 часа. Но стига до върха и не иска да изскочи ( както стана при мислите ми за самонараняване ),тогава усетих как излиза - или се изпарява от горната част на главата ми . Та бях много концентриран ,но не успях да го измъкна. Въпрос 1 Настройката добре ли е или е твърде обща 2.Как да го накарам да излезе тва чудо от мен - да му правя ПО ли ? 3. да променям ли настройката? Някакви съвети ?

Последните 3 -4 дена са ми тежки не мога да спя добре - събуждам се към 4,15-20 да ходя по малка нужда , после не мога да заспя и започвчт мисли да ми навлизат в главата по много и все различни и мозъка ми скача от една в друга ,тази сутрин получих за първи път както преди тплите си вълни и изпотяване характерно за тревожноста.като съм на работа съм невнимателен ,разливам ,бутам се в хората без да искам , мозъка ми не е концентриран. това с тревожноста ту се появява ту изчезва.

сега се връщам да пробвам пак Теса .Лек ден пишете . Благодаря предварително.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Декларацията ти е обща, но щом предизвиква тези усещания в теб това е добре.
ТЕСай с: "Въпреки че не мога да изкарам това .....усещане..... през върха на главата си......"
Можеш да пробваш и да усещаш тази енергия която иска да излезе през върха на главата ти, да я визуализираш като светлина и върха на главата си като преграда. И да направиш една малка дупчица в преградата през която да мине един единствен тънък лъч светлина. Като мине този лъч и светлината може да излиза навън, леко започваш да разширяваш дупката докато свелината свободно потече навън. След това я чакаш да изтече напълно. Или пък просто да иматам постоянен поток светлина, обмен на енергия с космоса или каквото там се случи. Идеята е да няма преграда. Преградата е там за да те предпази от някаква въображаема опасност. Можеш да ТЕСаш и с това, че за теб е безопасно да освободиш тази енергия. Не се опитвай да накараш енергията да изтича насила. Освободи я. Пусни я да се слее с енергията във Вселената и т.н.

А нощем като не можеш да спиш и разни мисли ти нахлуват в главата, прави ТЕС и изразявай мислите на глас. Да седиш и да мислиш за проблемите е равносилно на това сам да си копаеш гроба. Да мислиш за проблемите си и да говориш за тех докато ТЕСаш е равносилно на това сам да се вадиш за косите от блатото, като Барон Мюнхаузен.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Тази нощ беше още по зле .легнах си рано , на 2 те си работи съм днес 15 часа .не спах почти цяла нощ ,но явно съм успял да дремна за 10 мин.и сънувах много ярък сън,в който моят съквартирант влезе в стаята и остави една чанта на стол .аз го попитах какво е това и той се обърна и ми каза че баща му е починал , видях болката в очите му и ад зачнах да плача и се треса силно като че ли ми прехвърли болката си върху мен . Измерих си пулса сутринта 102 , а трябва да е 71-76.в момента усещам болка между гърдите си .в шаш и паника съм направо .трябва да чистя съня с тес и пм ? Незнам защо всичко тръгна надолу пак .къде бъркам ?
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Направих го,днес между двете си работи тесах с твоята рецепта и усетих как тази енергия на 3 пъти изскочи и ме обля ,като че ли вторият път беше най ярък и силен .обаче правех 3или 4 различни заклинания и незнам кое съм изчистил .но как го направих когато соси казвам НФ аз тупам на една точка по много пъти като усещам сак тази да я нарека енергия се надига от краката ми до върха на мозъка ми и там стои ,но този път на точката на китките тупах 35-45мин .стана веднъж после се събра горе ,втори път и третия най слабо изригване,без да спирам да тупам .това нормално ли е ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Нормално е. Продължавай в същия дух!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от neafeya »

Просто разсъждавам на глас.....в САЩ има толкова много практици ,,които се занимават с ТЕС,защо не направиш сесия с някой?
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Защото досега не се бях замислял върху това . Но проверих и има в съседния град , може някой ден да отскоча .

Абе Ванка странен въпрос ама тази енергия ,или усещане за което говорех ,дане би да си отварям третото око с нея , чувствам че се събира в челото ми отпред ,и вече усещам как със и без рецепта,със и без Тес ,тя си е тук , примерно нищо не правя и я усещам как си е в краката ми и в предната част на челото и съм усещал как си отива към третото око . Та четох че не е хубаво да се отваря третото око ,ако не си чист в мислите си? Би ли ми казал нещо по този въпрос ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Възможно е да отваряш третото око, а е възможно и само да си мислиш, че е така. В крайна сметка дори да го отваряш, най-важното е да не се страхуваш от това, което се случва. Ако трябва да го отвориш, ще го отвориш. Ако не, няма.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте ,отново запецнах на тази енергия която се събира на върха на главата ми,не съм спирал да ТЕСам ,опитах всичко което Ванка ти ми каза , ама сега не иска да излиза . да не би да требва да правя ПО ? или нова Настройка ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Запитай се: Какво лошо може да се случи, ако пусна тази енергия да излезе?
Напиши тук всички отговори, които ти дойдат наум!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

да отключи нещо което не разбирам ( страх от неизвестното )
да не мога да се контролирам, наранявам някого или себе си
нищо
да откача
да свърша някъде в затвор или лудница на хапчета
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

ок ,днес след като написах нещата за които си мислех ,яко тесах 1 с за мене е безопасно да се освободя от тази енергия и пак се акчи до горе и стоя там час докато тесах, после направих почивка и направих 2 с мене ме е ужасно страх от неизвестното, тесах 1,5 часа както преди повтарям по много на една точка и този път какво стана, както ми беше писал ти се опитвах да отварям малки дупки в стената ( аз си представям мозъка си ) и как вътрешното ми аз ( малко човече ) прави дупка отвътре навън и после влиза пак вътре в мозъка, та енергията започна да мести своето местонахоздение , отиде в лявото полукълбо , после слезе до слепоочието , пак горе на върха ,пак ляво абе движеше се доста, после отиде за малко в дясно всеки път като се движеше аз мислено отварях по 1 или повече дупки, и след като отворя дупка усещането ( енергията ), се движеше и тогава ме засърбя носа и лявата ми ръка беше изтръпнала ( обезкървила) аз се почесъх ,защото бях на точката на подмишницата и ми изчезна за бързо , продължих да се тупам на същата точка но вече нямах сили и спрях. Не усетих това което усетих както писах предния път изкачане и обливане (аз си му викам по моему "мозъчен оргазъм") от енергията .Какво да правя по нататък ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

1. ТЕсай с отговорите, които си дал, а не с общи фрази от рода на - за мен е безопасно.

2. Освен това не освобождавай себе си от енергията, а освободи енергията.

3. Дупките, които отваряш да са в черепа ти, а не в мозъка. Енергията трябва да може да изтече извън тялото ти, а не извън мозъка ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здр. Ванка днес се мъчих 3 пъти да се освободя от тази енергия. първите 2 пъти всичко по старому ,качи се горе и стоя за час докато тупкам по точките. докато го правех се опитах да си спомня как го направих преди време когато на 3 пъти някакси се освободих (значи фокусирам се някакси в краката си и се опитвамм да оставя потока от енергията да се измъкне ) при 3 ми опит вечерта се получи частично , не усетих изтръпване както преди в главата си а в сърцето си а и нещо друго докато го правя всичко това тялото ми развива висока температура усещам как се потя и ставам все по топъл . тези неща нормални ли са и правя ли добре техниката ?защото пробвах с твоите неща и не ми се получава все стигам до върха и там си стои .а и още нещо съвет за ПО може би ?
Публикувай отговор