Депресия с мисли за самонараняване!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Благодаря ти от все сърце Алиса !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Петър РФи написа:Благодаря ти , нови 2 въпроса когато потупквам по точките на сегашното си аз трябва да си представям ,че потупквам моеето минало аз.? и когато прекроя старото убеждение с ново на 10 степен си представям че новата положителна картина на 10 влиза в моята глава на сегашното аз или в главата на миналото аз ?
1. Да
2. На сегашното ти АЗ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Благодаря ти , сега 2 нови факта за мен. гледам клипчета за пренареждане на Матрицата https://www.youtube.com/watch?v=iYKuhqhiXaY .за да се уверя че правя нещата правилно и ги видя визуално . та като го гледах финала на това ПМ и се сетих за нещо .
Факт 1- когато съм бил на 2 годинки моето семейство и аз е претърпяло автомобилна катастрофа ,-АЗ не помня абсолютно нищо от това ,главата ми се удря в прозореца и имам белег на лявата част на челото ми и то голям .Питал съм за подробности, нашите не са ми казвали - неприятен спомен за тях.

факт 2 - незнам дали се дължи на факт 1 обаче лявото ми око се води недоразвит орган и нося в момента лещи -5.50 , дясно - 1.75 .Като дете сме ходили на доктори и тн... и са ми казвали че е много възможно да е от катастрофата.

Та Дали не е възможно нещо да се е заключило при факт 1 и това да е ако не е коренът то поне някаква част от него ,който в момента ми е проблема ?
ако е така как мога да разбера или поне да опитам ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Не е нужно да разбереш дали това е корена. Търсенето на първопричината за даден проблем е често срещана грешка. Обикновено хората искат да разберат къде е причината за нещо за да избягват в бъдеще тази причина. А ти няма какво да избягваш. Да приемем, че узнаеш по някакъв начин, че това е корена на проблема и ти. И тогава какво?

Чисто и просто третирай всяка случка, която ти идва наум и която е свърана с нещо нежелано.
Ако нямаш спомен за случката представи си я и третирай представата. Мозъкът ти не различава представа от реалност. Често представата е достатъчно близка до реалността и съдържа емоционалните елементи на действителната случка. Така, че работи с въображаема случка, когато нямаш реална. Базирай я на разказа на родителите си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте мина известно време откакто писах за последно ,изчаквах да видя как нещата ще се развият .Така миналият петък си работих в/у една случка " едни майстори правеха ремонт над главата ми докато се опитвах да спя " и си казвах че се чувствам нервен ако не се наспя. Та като и правих ПМ тя ме отведе до 2 случки когато бях дете и ме хванаха за 1 път да крада , и още една кадето приятел открадна 10 лв и ми ги даде и се опитах да ги изхарча , после рестото го дадох на майка и тя почна да звъни да връща парите.Пм -нах ги и тях и за мое голямо учудване това ме отведе до моето 6 мес аз .Така когато съм бил малък майка ми е казвала че съм бил много лакомо дете " сучил съм много", и е имало една жена която се е нуждаела някои да и помогне с кърмата и ,тя да почне пак да кърми отново, та майка ми ме е дала на тази жена . моето аз ми каза че вече не се чувства обичан , и аз започнах да тесам в/у него и да го успокоявам ,тои се успокои направих му 10 промяна на убеждението и какво стана . То ме прати в момента когато майка ми ме е раждала - цезарево .КОгато ме извадиха от нея и ме сложиха в нейния скут видях , бяла светлина която ни обгърна двамата и разбрах че майка ми винаги ме е обичала .Не усетих изтръпване ,не усетих повече любов ,нито повече спокоиствие просто знаех че майка ме обича неземно .

За мое голямо учудване на следващите няколко дена се почуствах вълшебно ,в много добро настроение ,весел ,приветлив ,отидох понеделник при моя психоаналитик и му споделих всичко ,той ме гледаше в потреса незнаеше как да реагира ,какво да ми каже и сесията ни свърши 15 мин по рано .Тези дни се чувствам нормално , не съм в такава еуфория , осмислям нещата . Вече 3 ден не пия никакво хапче , все още се чувствам добре . Знам че не съм преодолял всичко , не съм се избавил от всичките си проблеми , тази енергия дето неможах да освободя не ми пречи толкова вече, усещам се малко по позитивен , нямаго това чувство да се избавя от нея задължително.

Разбирам защо Ванката ми каза само да се занимавам със случки , защото не съм пррофесионалист и малко по малко като изчистя една по една случка , друга ми се открива . Методът на Алиса също е перфектен но според мен за работа с клиенти,аз го правя самостоятелно .


Тук искам да кажа На ИВАН едно голямо благодаря и дълбок поклон пред него , за това че ми дава напътствия , съвети , че имаше железни нерви и търпение , че ме подкрепяше и успокояваше !!! Незнам как бих се справил без него през тези тежки за мене дни . Сега не казвам че аз спирам , защото вярвам че това е само началото за мен, но този случай ми даде да разбера че всичко е възможно и се постига с труд, работа и упорство. Ако някога имаш нужда от нещо знай че имаш един приятел в повече :D и ако има нужда ще се опитам да помогна с каквото мога !!!


Благодаря и на Алиса за съветите и напътствия които ми дава , на хората които ме подкрепиха от началото и ми дадоха стимул да се боря . БЛАГОДАРЯ ВИ
ПОжелавам на всички съфорумци лека и благословенна вечер !!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Браво! Само така!
Не спирай рботата със случки.
Колкото повече работиш толкова по-лесно ще става.
Практиката прави майстора.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Ок ,след тази случка след като правя ПМ една случка ми отнема 20-30 мин, а преди час на случка .ок ли е да правя по повече от 3 случки на ден ?
new_trend
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Сеп 2016 20:09

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от new_trend »

Ще ти трябват няколко хиляди часа, мислиш ли да прекараш толкова време в "чистене" на случки? Потърси по-бърз метод или терапевт, който да те преведе през трудния път за по-кратко време.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Бързата работа ,срам за майстора мой.цял живот съм бързал и до къде ме отведе това , само аз си знам .
new_trend
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Сеп 2016 20:09

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от new_trend »

Ако имаш някакъв талант или умение и можеш да продаваш продукта си електронно то един час ти е минимум 3$ в началото, след което расте и реално няма таван на дохода. Идеята ми е че ако не са ти ценни часовете просто като единица ги обърни в пари. Сметни си колко пропуснати ползи имаш и какво можеш да направиш ако започнеш да не ги пропускаш тези възможности.
Поздрави
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

new_trend написа:Ще ти трябват няколко хиляди часа, мислиш ли да прекараш толкова време в "чистене" на случки? Потърси по-бърз метод или терапевт, който да те преведе през трудния път за по-кратко време.
Това не е вярно. Да се вадят глобални заключения от частни случаи (http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=1417) е много неправилно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравей Ванка имам въпросче , добре ли е да правя по над 3 ПМ на ден и сега като ги правя ми отнема по малко време от преди . Преди 1 час ,сега 20 -30 мин , опасявам се да не претупвам нещата ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Може. Колкото повече, толкова повече.
Нормално е колкото повече работиш толкова по-добър да ставаш.
Проверявай от време на време тези случки, които си пренаредил и ако случайно излезе някой неотработен аспект, пак ги пренареждай.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Ок благодаря
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравей отново , днес е може би много лош ден незнам , обаче цял ден имах мисли за самоубийство .излязох от вкъщи и ходих при един приятел , незнам как да обясня това ама бях в заведението в което работи ,едно приятно изглеждащо момиче влезе и мина покрай нас.той ми каза че някой я е предрусал с LSD и мозъка и се е изпържил .оттам се сетих че аз съм вземал Aderall много рядко обаче съм .като се прибрах вкъщи и си гледах таблета усетих вълни които ме обливат както преди и пориви които се завръщат . Усещам как ушите ми пищят по силно от преди и как очите са ми напрегнати повече . Правя всичко по план но неразбирам какво става с мен ? Смятах че съм успял да изтесам мислите за самоубийство а те се върнаха . Какво да правя ?също така имаше 3 ти човек с нас който ме накара да си спомня и случки с него едната не е неприятна ,бяхме в тях на Коледа , а другата се разхождахме към 6 човека тогава и имах мислите за самоубийство ? Незнам как да разтълкувам всичко а и на всичко отгоре правих ПМ на 2 случки днес на които изпитвах много силни емоции когато се случиха . И сега незнам какво да правя . Идеи моля ?
Публикувай отговор