Депресия с мисли за самонараняване!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

здравейте отново . Вчера и днес правих пререждане на матрицата.КОгато я направих за първи път ми се получи ( или така смятам), по описанията на Ванката стигнах до най- старата случка свързана с кучета и по точно страх от ухапване от бездомно куче "ама беше доста голямо" .и беше когато бях дете . Тогавашното ми аз ме ме разходи наляво надясно поне 2 дни . по някакъв странен начин моето аз предадена миналото ми аз някакви лоши и черни милси свързани с депресията ми , после се налагаше да се връщам назад за да ги изчистя. Тук има ли повод за безпокойство ? Та върнах се открих си убеждението че всяко куче иска да ме захапе и накрая според мен го изчистих , защото миналото ми аз беше щастливо , но като се опитах да си вкарам картината в главата , тялото и тн... не се получи същия ефект както при първия път, всмисъл не изпитах това изтръпване отгоре и в тялото ми . Дали това означава че не съм си свършил работата. Както виждаш съм доста несигурен - Това требва да се ТЕса също .


Благодаря , лек ден и чакам насоки .
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Имам и един друг проблем . Очите са ми подпухнали и имам тъмни отоци , все едно не съм спал . Някакъв съвет?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Няма повод за безпокойство относно ПМ. Добре си се справил. Всичко е ОК. Продължавай да ТЕСаш.
Майстор се става с работа, а не с четене. Колкото повече прави нещо, толкова по-добър ставаш в него.

За тъмните кръгове и подпухналите очи - това според мен е свързано с неправилно хрненен и начин на живот. лекува се справилно хранене и начин на живот. Може да имаш затлачен черен дроб или бъбреци. Яж колкото може повече органик СУРОВИ плодове и зеленчуци и пий фрешове е от зеленчуци. Ако пиеш фрешове всеки ден по 1л фреш на ден след месец би трябвало или да си изчистил проблема или значително да си го подобрил. Това е при здравословно хранене през месеца. Никакъв алкохол. Само чиста вода да се пие поне по 2л на ден +1л фреш от зеленчуци. Наспивай се добре - поне 7-8 часа сън на нощ. Лягай си рано и ставай рано. Лягане не по-късно от 22:30ч.

Не пречи и да ТЕСаш тъмните гръгове и подпухналостта, както и всички свързани с тях емоции. Най-вече страх, отчаяние, безпомощност и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Възможно ли е това да се получава от жълтия кантарион дето пия по 300мг 3 пъти на ден ? Пия още ГАБА амино киселина 2 пъти по 500 гр сутрин и вечер , Мулти витамини и Комплеж Б витамини.


Моя режим по принцип е когато съм на работа ставам 5.45 сутринта и си лягам към 10.30 предната вечер. ако не съм на раота лягам към 11 и ставам 8 , 8 и нещо. ПИя по около 4 може и повече ,литра вода която не се задържа в мен , уринирам доста често и в големи количества. По диетата се опитвам да работя по твойте насоки , гледам да ям повече Органик храна или колкото по чиста мога .Ще поработя и в-у фрешовете. АЛкохола ще го изключа , въпреки че не съм пил повече от 1-2 бири на ден .


Сега по ПМ - да разбирам че мога всички случки които съм си ги написал в списъка да ги променя с ПМ . И друго днес като правих за една случка неможах да или (поне не усетих както предния път),новата случка която трябва да е 10 да влезе през главата ми и в цялото тяло и после към Вселената ? Трябва ли да се връщам и задължително да го правя , защото аз си го представих 3 пъти как го правя но изтръпване неусетих?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Всичко е възможно. Аз бих изключил химиите, преди да изключа билките. Т.е. бих махнал аминокиселините и витамините, бих изчакал седмица и след това ако няма подобрение бих спрял и жълтия кантарион. Така ще знаеш от кое е. Принципно може и да е за добро това и да е детокс. Но ако продължава повече от седмица две, не е на добре.

С ПМ можеш да трансформираш всички и всякакви случки. Изтръпването, което си усетил не е задължително за да работи ПМ. То не е индикатор за успешна трансформация. Индикаторът е невъзможност да си спомниш оригиналната случка по същия начин или заместването й автоматично с новата случка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

По принцип аз всичките си симптоми ги отдавам на това че съм в депресия и на тревожноста която съм изпитвал преди .това с уринирането ми се струва че е от кантариона , но билката ми помага от друга страна . КОе според теб не е хубаво да се случва за повече от 2 седмици ? М-у другото книгата пристигна почвам да я чета .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Тъмните кръгове и подпухналите очи, или каквито и да е симтоми на детоксикация (ако приемем, че тъмните кръгове и подпухналите очи са симтоми на очистване) не е добре да продължават повече от няколко дни.

Ако продължават повече от седмица-две, значи не е детокс а е някакъв проблем, който се хронифицира и трябва да се адресира.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

лоши новини , понеделник бях в офиса на моя психоаналитик или човека който посещавам всеки понеделник за да ми помага с депресията . И тукмо си помислих че съм тръгнал да се справям леко полеко с проблема си когато той ми зададе въпроса : "Ти вече не си на хапчета от месец и се справяш така добре с нещата ,няма ги лошите напрапчиви мисли за самоубийство " и в този момент някаква вълна мина през мен и ме уплаши .и от тогава усещам как нещата се завръщат прогресивно . Върнах се в къщи след това ТЕСах мислите за самоубийство и ги изтесах ,почуставх се добре и ми олекна .на следващия ден и днес на работа само тази мисъл ми е в главата . Незнам какво стана . Аз смятах че съм ги изчистил с Тес преди месец и повече ,опитах се да изтрия случките със ПМ и смятах че съм го направил , дори направих Пм на случката от понеделник за да съм сигурен че съм ги изтрил всичките. Явно не съм . Някакви насоки идеи ? Ако да речем че корена е някъде другаде накъде да търся?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

ИзТЕСай случката в офиса на психоаналитика. Както и всички други случки в неговия офис за които се сещаш. Всяко посещение при него си е случка.

Явно асоциираш кабинета му или посещенията в кабинета му с проблема си. Прекъсни тази връзка (асоциация) и всичко ще е ОК.

Освен това може да имаш други страхове свързани със загуба на подкрепата му или на хапчетата, които ти е предписал.
Един вид той ти казва, че вече си добре и нямаш нужда от него, но ти си свикнал да зависиш и да се осланяш на него и сега изведнъж се чувстваш изоставен, трбява да се справяш сам, без хапчета и т.н. и това те плаши.

Всичко това ще се изчисти като изчистиш и трансформираш с ПМ или с ТЕС случките в офиса му.

Опитай се да си спомниш каква точно мисъл е минала през главата ти в момента веднага след като той е произнесъл " няма ги лошите натрапчиви мисли за самоубийство". Това което си помислил е това, което трябва да се изТЕСа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Alisa »

Той те изоставя/ татко ти те е оставил... да се справяш вече сам. Може ли да правиш аналогия?
Очакваш случките да са "изтрити", а те не са. Идеята на ПМ не е да изтрие, а да ти помогне да стигнеш до коренното убеждение и да го трансформираш, освобождавайки го от емоционалния заряд. Разликата е, че случката може да изглежда по абсолютно същия начин, но да не носи същото деструктивно послание като преди, а съвсем ново и градивно.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте , Сори че не писах по рано ,опитвах се да си обясня някои неща . Не съм спирал да ТЕСам .Тесах случката в офиса и след това страхът от това че съм пак сам ,или мислите които сметнах че съм си помислил в офиса му .Тези дни съм по добре обаче , сънят ми малко започва да се губи .


Благодаря ти Алиса за отговора сега разбирам каква е идеята на ПМ !!!Татко ми не ме е изоставил , но мисля че може да съм направил аналогия със случка когато бях дете и той се скара с дядо и и се опита да си тръгне от село. Но ние с брат ми се разревахме и го настигнахме и той се върна . Може би тoва е аналогията за която ти говориш. Ще ѝ направя ПМ да видя какво ще стане .


Благодаря ви , до скоро чатене :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Alisa »

Чудесно, действай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

ДА действам ,не съм спирал . От скоро правя и упражнения за енергия от на Ванката книгата която ми препоръча. до скоро ако има нещо ще пиша .
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от neafeya »

Кои са тези упражнения?☺
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

опитах се да кача снимки да ги видиш , но са твърде големи . ако искаш ми прати мейл за да ти ги пратя .иначе са прости упражнения .
Публикувай отговор