Депресия с мисли за самонараняване!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

картината беше същата от вчера режа си вените с нож ,чувам звука на рязането ,после виждам ръката си в кръв и скъсани вени и все едно ми е счупена грубо ръката, и накрая аз викам " ААААА " това е картината с която работя и мисълта ще променя .
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от neafeya »

Да не би да е картина от минал живот?
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

не мисля мисля не съм сигурен още .

между другото днес като се прибрах от разходка на плажа и си мислих че се въртя в порочен кръг от мисли и чувства , но днес ми доказа че явно коренът на натрапливите ми мисли е заключен в този черен , травмиращ спомен ,и колкото да им правя тес те се завръщат постоянно , правих и втори опит с мислите днес с " декларация ще си срежа вените сега ". Обаче уви пак до същото място си стигам,стигам в някакво алфа състояние ли е незнам , и нямам симптоми в тялото ,нямам тревожност и импусли само това нещо в главата ми което се качва и стои там и третото ми око мърда днес след първия ми опит след само 2 часа всичко се завърна доста бързо и силно , и се опитах втория път преди разходката.И това е аз се опитам да вляза или с тесане на декларации за самоубииство стигам отново и отново да това място .Та мисълта ми е, че за да се справя с всичките натрапливи милси и тревожност ,страх и симптоми, аз трябва да вляза в това нещо дето се надига в главата ми , но то е толкова дълбоко заключено и немога да го отворя. Явно трябва много ПО да правя за да го отворя .или само ПО колкото мога по цял ден нещо такова?
bubolechka
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 14 Фев 2016 14:55

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от bubolechka »

Много се съсредоточаваш върху това да премахнеш тия мисли и така ги засилваш... смени фокуса малко явно така няма да стане :wink:
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от neafeya »

От снощи започна thetappingsolution На Ник Ортнър,ще говорят много свелила в ТЕС,има и тапинг с тях,слушай ги.Много са интересни.
www.thetappingsolution.com/2017event
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Много се съсредоточаваш върху това да премахнеш тия мисли и така ги засилваш... смени фокуса малко явно така няма да стане :wink:
Опитвам се да не ги мисля ,даже днес много малко забелязах че имам тези мисли ,но нещо отвътре ме накара да изпитвам тревожност в стомаха ,щото бях в парка и си тесах неща като да приема и пусна гнева и жаждата за отмъщение към едно момиче от миналата зима .но накрая по пътя се усетих измалял и тревогата ми се завърна .след йога ще пробвам да я тесам . Но и забелязвам че след тревогата идват и мислите ,а може би е обратно но така ми се струва .
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Днес сутринта ,на разходка бос , вече 2 -ри ден пия анти депресант , не ми помага и той особенно . Четох книгата на Луис Хей , после си тесах и повтарях , обичам и приемам себе си за дълго около час и нещо . Бях с колелото навън да се разтикам ,върнах се и се зачетох в на орлин баев статиите . Не след дълго от самосебе си 3 то ми око взе да мърда .тесах си 2 те клипчета на Нея Фея и тази енергия пак си се качи ,в главата ми ,не съм говорил за лоши неща просто се качи . Сега отивам на работа ,но си усещам как тревожноста си се връща бавничко .Та това е отчета ми днес , а и цял ден си повтарям ,обичам и приемам себе си .Понякога като изместя погледа и фокуса на мислите си като че ли всичко изчезва за малко .Ако да речем сме.заети на работа и тн .
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте , вчера и днес работя по утвърждения и опити да тесам неизразния гняв , агресия , сега представям си някой който мее наранил или му имам зъб , аз май имам такива доста , и си представям какво правя с него -ужасяващи неща , докато не спра да искам да го наранявам и неизпитвам негатив към него . Засега съм се спрял на едно момиче . И втори ден , външно крещя и се стягам цялото тяло , ченето и зъбите ми се стягат и т.н. .отпуска ме малко но след малко като се замисля за нея пак , искам да й счупя главата. Ванката и Любов казват ,че от неизразената агресия идват натрапливите ми мисли . Скоро ще пиша пак ако има равитие .
akb
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Сеп 2016 18:41

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от akb »

На мен преди време ми бяха казали, че имам неизразена агресия и е хубаво да се занимавам със спорт. Тогава тръгнах и на бокс за известно време, където ни изцеждаха на тренировка и след това се чувствах олекнал. И буквално и преносно. Бях страшно изморен, ама се чувствах прекрасно, освободен от всякакви негативни емоции.
Аз имам склонност да сдържам ги задържам в себе си, просто не съм научен да ги изразявам, а да ги подтискам. И всъщност спорта действа много освобождаващо в случая. Бях чул едно определение за стреса, нещо от сорта на "Това е да си адски ядосан и да ти се иска да удариш някой, но да не го направиш. Съответно агресията не преминава през юмрука, а се задържа в теб."
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Мерси АКБ аз по принцип ходя на йога 2 пъти в седмицата , но сега учителката се мести В ДиСи и ще пробвам нов курс смесица от тай чи ,йога и пилатес. Но не съм сигурен че ще го харесам . ходя и на индор футбол 1 ден в седмицата , и 5 дни бачкам . сили почти нямам за тежки физически упражнения , бях на диета за месец и свалих килограми и се чувствам слаб , сега се опитвам да си кача малко маса ,бавно . опитвам се и да увелича с колкото мога социалните контакти , за повече разнообразие . Мерси за съвета ще се опитам да вляза в форма .
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Снощи докато си спах ми се присъни сън . Който е и случка .Преди години докато си карах колата и се прибирах от старата ми работа , си мислех някви неща не помня какви точно но в един момент видях някаква картина и вълна мина през мен , й се изплаших ,от мисълта или картината . За да изляза от картината почнах да си бия шамари да се свестя и за да не мисля тези неща . Помня нещо от сорта че очите бяха супер сини , а те са синьо зелени исе гледах в предното огледало и си казвах " а какво става с мен " - обаче това бяха кратки мигове и те изчезваха и много рядко през годините се появяваха . Тези вълни ми напомняха със ставащото с мен . Направих си ПМ днес и след това ми стана леко и ми се доспа . Обаче нали пия хапчета и си взех днес някакав чай peacefull mind и го пих преди това , не дъм сигурен дали това е от едното и другото . Мисля че поне промених утвърждението на "мислите са просто мисли , те нямат власт над мен " . И така Незнам дали това е първата случка щото питах подсъзнанието си , то не ме заведе никъде . Но ще видим

Сега знам че отбягвам мислите си за саммоубиюство и Ванката ме кара да ги предизвиквам , осъзнавам че един ден пак трябва да се изправя пред тях , но в момента се опитвам да си стъпя на краката и да се подготвя малко по добре за срещата с тях , щото като ми дойде набаир и бързо подвивам упашка и пак бягам от тях , опитвам се да си дам време и да забавя темпото ,че всичко ще стане отведнъж . Споделям какво правя , ако забележите грешки в начините и спосбите ми на действие ме коригирайте . Благодаря на всички лек ден .
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Здравейте отново , през последните дни не писах , мислих и се опитвах да намаля до минимум хапчетата , но вечерта като си легна пак немога да спя, сйрцето ми бие с 107 удара в минута а трябва да е м-у 60 и 70 . Мисля че отскоро започна да ми излиза много агресия ,и я тесам доколкото мога , ходя в парка и ако няма никой се опитвам да вадя гняв и ярост от мене ,като си представя някой който ме е ядосвал . Оня ден на работа ,нещо шефката ме ядоса и се скрих в кенефа и тесах ама се стискам цялото тяло , крещя но без глас, свивам юмруци , ръкомахам , оставах без дъх , стомаха ми се свиваше и след няколко кръга се успокоих , и излязох като нов човек . Но това беше само за вечерта .
Ванка така ли да си изразявам агресията ?
Вчера преди да си легна пак тесах , обаче толкова силно се стегнах , чак лявата страна на трапеца ми направо се опъна като струна и сега леко ме наболява .Почнах тази сутрин в нашия фитнес има нещо подобно на боксова круша , да я удрям , правя 2-3 мин . Удари ,да се ядосам , после 3 серии тес .нещо подобно правя .
Трябва и да правя по 1 случка на ден , това все го отлагам или правя 1 после след няколко дена друга , ако състоянието ми го позволява .съставям си списък със случкии с хора които са ме ядосвали . Представям си ги и ги псувам , бия убивам и т.н. понякога се получава за по скорошни случки , за по стари тесам виждам ,че някакси не им мисля зло и си мисля че съм изчистил гневът , връщам се да проверя няма го , но след време пак като че ли се връща . За дега толкова , днес съм пак цял ден на работа , ще видим какво ще стане . Пишете

Също така и въпрос към Ванката ,как мога да разбера тази енергия която се качва в главата ми ,дали това не е от тази кундалини енергия ,или просто се плаша от собствените си страхове . Защото Тесам с различни декларации и тя се качва горе в главата ми и това допълнително ме плаши и изнервя ? И се страхувам да стигна до края на емоция или за натрапливлите ми мисли примерно ? Преди като съм освобождавал енергия от мен , мисля че беше през сърцето и третото око . Ама си ме гложди този въпрос де ? То и от там ми идва може би че полудявам , и съм нетърпелив и се въртя в омъгьосан кръг . И сега като незная отговора ме е страх да се напъна за натрапливите ми мисли . Та Ванка ако можеш да ми отговориш моля?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Да, така си изразявай агресията.
Блъскането на крушата, докато си представяш, че е някой който мразиш и искаш да нараниш, е много добра идея. Един рунд е 3 минути. почивката между рундовете е 1 минута. Можеш да равиш по няколко 3 минутни рунда на крушата с ТЕС в почивките. Това си 3 в едно - страхотна тренировка, изкарване на агресията и чистене на негативни емоции.

Енергията която се качва в главата ти е енергия. Няма значение кой какви имена й дава. Все си е енергия и все подлежи на изкарване. Но трябва да се престрашиш да хванеш бика за рогата и да я предизвикваш, вместо да бягаш от нея. Същото се отнася за мислите за самоубийство. Докато се страхуваш от тях те ще остават. Започнеш ли да ги търсиш и усилваш ще изчезнат. Трябва да се стремиш поне два пъти по-често да мислиш тези мисли и поне 2 пъти по-силно да изпитваш емоциите, да усещаш енергията и т.н.

Дяволът не е толкова черен, колкото ни се струва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Петър РФи
Активен
Мнения: 140
Регистриран на: 12 Май 2016 22:42

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от Петър РФи »

Опитвам енергийното ниво обаче ми спада бързо , защото енергията в тялото ми не протича правилно и като ходя и допълнително на работа се изцеждам бая . Но и като не мога да спя през ноща съм като разглобен гардероб

http://www.beinsadouno.com/board/forums ... %B2%D0%BE/

четох и тези коментари тука , надъхах се и тесах 30-40 мин. опитах с една и съща картина и дори и с различна, виках ги мислите , представях си . за сега не се получи

http://orlinbaev.blogspot.com/2016/12/blog-post_7.html

този тука е по як !!! и така опитвам се
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Депресия с мисли за самонараняване!

Мнение от ivangp »

Каво значи не се получи. Обясни по-подробно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор