Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

Това са все ПО. Трябва да се адресират, ако искаш да вървиш напред.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Изглежда вече, че имам нужда от психолог. Всички неща ми идват в повече и имам много натрапчиви мисли за които не съм правила ТЕС. Как да спра да мисля за тези болести? Ужасно е вече. Всички тези лекари, изследвания, постоянно от един ходя на друг за различни неща...........Няма да мога да се справя сама.
Тези ПО също ме объркват...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

Всяко ходене на доктор е травматично събитие, което е добре да се отработи и изчисти. Аз не препоръчвам ходене по лекари. За съжаление, те само знаят да режат, и да тровят, както физически така и вербално и емоционално.

Но в крайна сметка всеки сам решава какво да прави с живота и здравето си.
Докато позволяваш други да ги управляват, тези други ще имат власт над теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Определено е травмиращо ходенето, особено начина по който ти заявяват какво ти е. Нямам думи. С бруталното поведение и да си здрав ще ти прилошее.....
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Разбрах защо се разболях и се чуствах толкова зле. За съжаление хомеопатичното лекарство което пих е противопоказно при заболявания на щитовидната жлеза. Не съм правила ТЕС, защото психически се чуствах доста зле, добре че се разболях, защото тогава спрях да пия това лекарство. Доста дълго време след това ми действаше кошмарно.
Направих един път ТЕС за отношенията с приятеля ми защото напрежението между нас беше непоносимо и около седмица след това нещата се нормализираха, което беше доста невероятно...
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Здравей Иване!

Може ли за мнение?
След като започнах да чистя случки, които тези години са били емоционални за мен започнах да въздишам някак тежко.
Нещо ме кара да поема много дълбоко въздух и да издишам след това. Как да направя ТЕС за това? Да го свързвам ли с емоция напр. напрежение или нещо такова!
Може ли да продължа с друг ТЕС или първо трябва да изчистя това въздишане? :?:

Благодаря предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

Въздишането е показател за изчистване на емоции. Не е нужно да се чисти. Като изчистиш миналото си, тежките въздишки сами ще изчезнат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Благодаря за отговора! :)

При мен по-бавно стават нещата, защото след ТЕС на следващия ден се чуствам уморена, сънувам кошмари и ми трябва време, за да се поосвестя.
Трябва на следващия ден да имам време малко да дремна, че много ми се спи.
Редувам ТЕС за физическото ми състояние и след няколко дена ТЕС за случка.
Ще трябва да започна и с проблемната връзка, защото пак започна да се появява напрежение там.
Случките от детството ги премислях много пъти и някак избледняха на фона, на тези с проблемната връзка и за това се чудя дали да ги редувам :!:
Гледам да не насилвам нещата, защото има странични ефекти, може би заради щитовидната жлеза и от там идва психясването ми...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

За лудо ТЕСай, за лудо не стой!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Здравей Иване,

Направих ТЕС, който ми се отрази успокояващо. Започнах да тесам труден за мен момент и как се чуствах тогава. Включих и това от което имах нужда. Всичко в минало време. Може ли да включвам това, че съм имала нужда от подкрепа и т.н.? След това се чуствах все едно съм пила успокоително, даже подейства и на приятеля ми. Беше силно.
На следващият ден обаче стана обратното и развалих ефекта. Може ли да разваля ефекта с неправилен ТЕС? Сякаш се влошиха нещата и пак се почуствах зле психически, и физически. Изглежда, че не съм изчистила до край един друг момент и пак да му направя ТЕС ли?

Един път съм зле, един път добре и когато си помисля, че се подобрявам след това се влошавам. Сякаш когато си мисля, че има подобрение се самосаботирам и се влошавам. Как да премахна този самосаботаж? Един вид когато си помисля, че нещо ми се отразява добре с тази мисъл развалям ефекта :!: :?:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

jabata написа: Направих ТЕС, който ми се отрази успокояващо. Започнах да тесам труден за мен момент и как се чуствах тогава. Включих и това от което имах нужда. Всичко в минало време. Може ли да включвам това, че съм имала нужда от подкрепа и т.н.?
ДА
След това се чуствах все едно съм пила успокоително, даже подейства и на приятеля ми. Беше силно.
На следващият ден обаче стана обратното и развалих ефекта. Може ли да разваля ефекта с неправилен ТЕС?
НЕ
Сякаш се влошиха нещата и пак се почуствах зле психически, и физически. Изглежда, че не съм изчистила до край един друг момент и пак да му направя ТЕС ли?
ДА
Един път съм зле, един път добре и когато си помисля, че се подобрявам след това се влошавам. Сякаш когато си мисля, че има подобрение се самосаботирам и се влошавам. Как да премахна този самосаботаж?
Въпреки че, когато си помисля, че нещо ми се отразява добре с тази мисъл развалям ефекта.......
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Благодаря за подкрепата :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от ivangp »

Също така - как те кара да се чувстваш това убеждение:
когато си помисля, че нещо ми се отразява добре с тази мисъл развалям ефекта
?
Коя е най-ранната случка която си спомняш когато си се чувствала така?
Изчисти я!

Коя е най-ранната случка която си спомняш когато си създала това убеждение (когато за пръв път ти е минала тази или подобна мисъл през главата)?
Изчисти я!

И т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от jabata »

Вчера чистих случка от детството с брат ми. Изчистих я, но ми се появи нещо като тъмно петно, което сякаш е в мен и ми тежи. Реших да направя ТЕС, че искам да се освободя от тъмното петно и да го заменя със светлина. Нямам представа какво направих, но положението започна да става доста зле. Както си бях спокойна започна да ме обзема неприятно чуство на тревога. Започнах да го чистя и започна да става още по-зле. Колкото повече тупках толкова по-зле. Спрях защото ме разтресе и се разтреперих цялата. Едвам се освестих. Обзе ме страх, паника, имах чуството, че губя връзка с този свят. Прекратих ТЕС, и едвам се успокоих. Започнаха да минават през главата ми някакви страховити неща, например, че в мен има зли духове. Кошмар. Спрях, защото се чуствах много зле :(
Да изчистя ли това чуство на паника или както го наричам нервна криза, всъшност вече нямам идея какво е. :?: Никога не ми се е появявало с такава сила, както вчера. :!: Сякаш се засилва вместо да отслабва. :!: Да кажем, че за първи път ми се появи подобно чуство след напрежение в работата, след това при осъзнаване, че проблема е в мен. :!:
Последно промяна от jabata на 22 Ное 2016 13:37, променено общо 1 път.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблемна връзка, нервна криза и още нещо.

Мнение от Alisa »

Продължи, но го направи по-полечка. Ето ти един трик – представи си, че онова, което те вкарва в паниката, е на някакво физическо разстояние от теб. Виж от позицията, в която си, как се чувстваш, като погледнеш към проблема? Работиш с ТЕС. И така се приближаваш малко по малко физически, докато няма какво да тупкаш и си напълно ОК!

А сега първо потупкай това, как се чувстваш, заради преживяното в следствие на тази си сесия.
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор