Прокси за хидронефроза на бебето ми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Re: Прокси за хидронефроза на бебето ми

Мнениеот ivangp » 10 яну 2017 18:22

Преди да питаш винаги си пускай търсачка. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

neafeya
Активен
Регистриран: 31 юли 2008 17:56

Мнениеот neafeya » 11 яну 2017 00:13

И преди това да изТЕСа,че ще я помислят за траляля.А иначе,може и да докосва,масажира точките,всичките. Също и кажи за мисловният ТЕС.

laphroaig
Участник
Регистриран: 17 ное 2016 13:44

Мнениеот laphroaig » 11 яну 2017 11:02

Ааа да! За мисловния ТЕС не се бях сетила...както и да визуализира! Ще й предам! Благодаря ви!

laphroaig
Участник

Мнениеот laphroaig » 28 фев 2017 15:38

Здравейте , имаме подобрения , но малки, въоръжила съм се с търпение,че нещата ще се случват бавно, задръжката в бъбрека е без промяна за последните два месеца, но като нещо положително излезе,че бъбречните чашки са намалели. Водя детето и веднъж в седмицата при кинезитерапевт , които прилага техниката на Боен...отпуска дяната страна, мускул, защото смята че лявата й страна компенсира и е натоварила бъбрека и тазообедрената ставата...аз съм напълно съгласна с него, и преди се замислях,че не може да е случайно и двете неща да са в ляво...ставата слава Богу се оправи, остава ни бъбречето...предстои ни сцинтиграфия за да видим дали функцията е запазена, дано се окаже че тази задръжка изобщо не се отрязва на функцията! Всяка вечер правя прокси на детето...въпреки ...проблема...аз избирам да имам напълно здрави и функциониращи бъбреци...аз съм здраво и щастливо дете и мама и тати много ме обичат..правя ТЕС върху себе си ако се усетя да се тревожа за нещо...както и чистя случки от своето минало. Иска ми се да съм по настоятелна с визуализациите...но все са ми пред очите хографиите..стоя и виждам , каквото показват...после виждам дъщеря ми щастлива, замяна, смеем се ...опитвам се да си представя лекарката...казва ни добри новини...опитвам се бъбрека да визуализирам но здрав , еднакъв с десния, перфектен като него...отнасям се и заспивам...чувствам се по-спокойна, не съм така разтревожена, но съм неспокойна, място не си намирам...явно проблема ми е с търпението...нещата звучат толкова лесни и логични..ще го израсте казват...ще седне на гърне, ще проходи...гравитацията ше си каже думата...органите ще си се наместят, и ако има някаква пречка , то тя ще се освободи задръжката..ТЕСам липсата си на търпение и страха какво ще ни поднесе бъдещето

laphroaig
Участник

Мнениеот laphroaig » 28 фев 2017 16:07

Много ми помага, когато правя следното...потупвам си точките и си говоря..без конкретни фрази...казвам си как се чувствам, какво изпитвам, разсъждавам си защо го изпитвам, какво ме кара и как ме кара да чувствам това и онова..и си стигам до някакви отговори.. В крайна сметка както каза Иван, проблемът е на този, който го има...в случая мой..малко ме е срам, но реално и наясно съм,че тази хидронефроза не застрашава живота на детето ми, нито нарушава нормалния й живот, нито е подлагана на лечения...просто наблюдаваме и чакаме...и тогава се питам, ами какъв ти е несвъртъка? Иска ми се да е в полето на контролираните от мен неща, да знам кога и къде и колко...не ми е приятно да с ечувствам несигурна...ходим от доктор на доктор, терапевти, хомеопати, свещеници , пробвам от всичко за което чуя или видя, искам аз да контролирам случващото се, не да чакам и да завися от ..нещо друго..и вместо да се наслаждавам на живота и да благодаря за прекрасното ми дете..аз стоя тук и чета и пиша , и търся,и умувам....за го измъдря и нещата да се оправят по така бързичко ако може...

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin

Мнениеот ivangp » 28 фев 2017 16:12

Би ли изредила нещата над които имаш пълен контрол.
Много полезно упражнение.
Напиши ги тук!

laphroaig
Участник

Мнениеот laphroaig » 02 мар 2017 18:40

Пълен контрол? ...Хммм ... Над дистанционното, но докато не свършат батериите...не мисля, че мога да имам пълен контрол над нещо...за каквото и да си помисля, винаги може да се появи страничен фактор, който да го наруши.

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin

Мнениеот ivangp » 02 мар 2017 19:55

Именно.
И тогава какъв е смисъла от това:
...Иска ми се да е в полето на контролираните от мен неща, да знам кога и къде и колко...не ми е приятно да с ечувствам несигурна... искам аз да контролирам случващото се, не да чакам и да завися от ..нещо друго..и вместо да се наслаждавам на живота и да благодаря за прекрасното ми дете..аз стоя тук и чета и пиша , и търся,и умувам....за го измъдря и нещата да се оправят по така бързичко ако може...

Както виждаш всичко е извън полето на контролираните от теб неща.
Тогава защо да се тревожим за това, което така или иначе не можем да променим.
Правим най-доброто, на което сме способни в момента и това е.
Това ще ни помогне да се наслаждаваме на живота и да благодарим за всичко, което имаме.
За безценните мигове прекарани с детето ти, с мъжа ти и т.н.

Токущо изгледах един много, ам много хубав филм, със страхотни препратки и много идеи - "Пасажери".
Гледай го!

Върни се в “ТЕС РЕЗУЛТАТИ И МНЕНИЯ”