Дневник - Бучка в гърдата

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Привет, при мен има новини тези дни. Изследванията ми са добри, взехме и второ мнение за потвърждение. Изминалите седмици бяха истински кошмар за мен...Но още не мога да почуствам облекчение. Набелязала съм да тесам няколко неща. Но. Някакси нямам сили. Като парцал съм, от пренапрежение ли не знам. Последните 2 дни тесвам за час и нещо, не повече. Вече 3 ден пия цдс, гадно е, но се понася. Днес не се чуствам особено добре. Прескача и ми блъска сърцето от сутринта, което не ми се е случвало отдавна. Правя тес. Не знам дали в цдс е причината. Изпила съм половината за днес. Притеснявам се да не ми се обостри хашимотото. Мисля да не пия повече за днес. Дано сама не си направя някоя беля. Знам, че хората казват, че има неразположения, но не повръщам, вчера нищо ми нямаше, само усещам напрежение в гушата и ми прескача...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от ivangp »

Час ТЕС на ден е супер. Стига да е всеки ден. Час и половина е още по-добре.
Симтомите на Херцхаймер реакция, т.е. на това, че организма не може да изхвърли достатъчно бързо освободените в кръвта отрови са различни и не винаги са свързани с повръщане и разстройство.
Затова намали ЦДС-а за ден два и виж как ще се почувстваш. После пак бавно увеличавай с по милилитър на ден. За ММС-а се увеличава с по капка на ден.

Силно препоръчителни са клизми с кафе. Те помагат да се изхвърлят бързо отровите от червата, да не се реабсорбират и да не товарят черния дроб. Пусни търсачка в нета за това как се приготвя и прави клизма с кафе.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Привет! Два дни намалих цдс на 3мл. Днес и утре пия по 3,5мл, от другата седмица ще увелича на 4мл. Чуствам се добре, няма прескачане на машинката или други неудобства. По принцип аз съм умерена в храненето, лекарства не пия и не би трябвало да имам много за чистене. Но пък кой знае...Слънце, тес и чаша цдс - колко малко му трябва на човек! Поуспокоих се, просветна ми пред очите, започнах да правя планове за по-нататък от "утре". Сега съм болничен, но вече почти не ме боли, прекарвам време със семейството си, не бързам за никъде, имам още време.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Привет. Тези дни съм мързелива с тесането, но се сетих за някои стари случки за чистене, които да прибавя в списъка. За момента по-скоро съм се концентрирала да разучавам цдс и дмсо, като ги изпробвам върху себе си, а от няколко дни и върху мъжа ми. При мен не забелязвам някакви промени, нищо видимо. Мога да отбележа само една зверска хрема, която изкарах миналата седмица. С тес не се повлия. Дали е алергия или вирус не знам, но не би трябвало изобщо да ме хваща докато пия ЦДС, нали съм дезинфекцирана :P . Кихане, вода от носа няколко дни, обонянието ми е супер слабо. Чувствам сухота в носоглътката, почти всеки ден ми тече кръв от носа. Не знам дали има възка с ЦДС, вероятно има. И това хич не ми харесва. Пия го вече 2 седмици, като последната съм на редовната доза от 4 мл и от 1 седмица прилагам цдс+дмсо върху кожата на деколтето, защото преди няколко години ми се появиха някакви малки "бучици" под кожата, вероятно мастни кисти. Не ми създават накакви проблеми, по- скоро силен емоционален дискомфорт и ме карат да се чувствам грозна. Тесала съм ги, но не достатъчно упорито. То кое по-напред.
Днес почивам от цдс, правя само тес, да ми се успокои сухотата в носоглътката, за утре ще видя.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от ivangp »

ЦДСа чисти организма. Не си имунизирана, а замърсена и имаш нужда от прочистване. Замърсена си ис негативни емоции, за да се прочистиш от тях се прави ТЕС.
Като ти свърши ЦДСа си вземи ММС, той е с по-силен и по-добър ефект.

Гледай на всяко влошаване на състоянието като на лечебна криза и благодари на бог, че още някоя гадост излиза от теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Благодаря за подкрепата.
Минаха 3 седмици, откакто пия ЦДС, но без допълнителните процедури, които препоръча. Забелязвам, че като че ли бучиците по деколтето не са толкова видими, разнасят ли се не знам. Силно се надявам. Започнах да поя и мъжа ми.
За съжаление отново зарязах старите случки, за тях ми трябва повече време. Да съм сама, да не ми се отвлича мисълта от нещо друго, да се вглъбя. Знам, коя е следващата, която ще тесам, тя ми стои в главата отдавна, но просто времето минава адски бързо, хайде днес, хайде утре. Не се оправдавам, просто споделям, проблема си е мой. Дъщеря ми види ли че тупам настръхва- мамо добре ли си, лошо ли ти е, та се тупкаш. Обяснявам, но много не ми вярва, маймунката, тревожи се за мен.
Мисля, че трябва отново да се върна към щитовидната и да работя за нея. Колко досадно. Всичките ми опити да се бунтувам срещу хапчето са завършвали зле, вероятно кофти карма. Но пък и щитовидната е универсалното ми оправдание за моментите ми на слабост и неуспех. Също и за силните емоции като гняв и вина. Открих силата на приемането в последните години. Опитвам се да се контролирам и въздържам от силни емоции, за да не си докарам нови проблеми. Справедливостта е измислена категория, всичко си има логика, независимо виждаш ли я или не.
Забелязвам, че като започна да тупам и напипам емоцията, тялото ми реагира бързо, прозявам се още на второто кръгче. Все едно съм натрупала някаква инерция. Да имаше кой да ми покаже тази техника преди години...Но в края на краищата едно нещо идва при теб като си готов.
Отплеснах се в размишления, извинете, хубав ден пожелавам!
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Не мога да намеря във форума как се прави тес от дете. Моля за линк ако е възможно. Дъщеря ми има едно петно- алопеция ареата отстрани на главичката
Появи се преди около 5-6 месеца. Чакаме го да ,се оправи, ама не. Не мажа с крема, който ни предписаха, а търкам с чесън или масло от розмарин от време на време. Чакам да мине от самосебе си. Днес ми се стори, че видях и друго по- малко петно. Утре ще проверя по- внимателно. Изследвахме ТСХ - в норма. Правихме и изследване за паразити - отрицателни са. Не се знае каква е причината..Тя толкова много иска все дълга да пускаме косата...за нея косата е много важна.
За алопецията пише, че е автоимунно заболяване. (като моето Хашимото)...:(
Предизвикателство може ли да се прави от дете и в кой вариант, стария или новия с ММС.
Благодаря, лека нощ.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от ivangp »

Декларация - "Въпреки че ......аз съм много добро и силно дете и мама и тати много ме обичат."
Предизвикателството - с ММС, но 5 капки ММС + 5 капки активатор за целия ден разтворени в литър вода. С ММС спрей е добре да се пръска мястото с алопецията. Как се прави този спрей пише в инструкциите на ММС пакета.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от Alisa »

Привет! Алопецията се появява, когато има проблем с раздяла с близък човек, от типа "Искам да ме погали, но не може" или "Може да ме погали, но не искам". Тупкайте се двете заедно, не я тормози с чесън. Може да тупкаш от нейно име или по възглавничка, играчка, снимка... наречена на нея.

https://www.youtube.com/watch?v=ZO960sF ... 5stHoyGkx-_

https://www.youtube.com/watch?v=uDB57ge ... 5stHoyGkx-_
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Благодаря ви...
Трябва да измисля нещо за тупкане, още не съм изгледала филмчетата, на работа съм...Бях се затворила в тоалетната да потупкам, сега очите са ми подути като на бухал.
Тя не иска особено да тупа, прави го заради мен, хили се или се върти, гъдел я било, казва че нищо не и пречело петното на главичката, то само щяло да си мине. Струва ми се, че ако и обръщам повече внимание по въпроса, ще затвърдя подозрението и че нещо не е наред. Второ, мисля че не иска ,да тупа заради мен, защото ме е виждала да плача и свързва тупането с неприятни и тъжни неща.
Чувствам се все едно яздя кон, който препуска стремглаво, или нещо друго, което ме е понесло нанякъде, а аз съм с вързани очи и в ръцете си крепя супена лъжица с олио, която не трябва да разлея. И при това с ясното съзнание, че аз съм причината за нейното автоимунно състояние и че единствено от мен зависи да намеря начин. Същото важи за зрението на сина ми, има мързеливо око, но него го оставих да си расте и да се надявам че ще се оправи сам. Направихме възможното, достатъчно или не, като беше по- малък, сега всичко е в неговите собствени ръце.
Сега ми хрумна мисълта, че една от причините децата да имат здравословни проблеми освен карма и т.н, е че едно време исках да ставам доктор, но се отказах. Не ми стигна куража. Не, че сега го имам, но като се наложи или плуваш или се давиш. Да гледам отстрани и да се мъча да направя нещо ще бъде моето наказание. Но аз магарето в калта не си оставям. Нито едно от магаретата... :)
Хубаво е, че е пролет, цари благост навсякъде, идват празници. Бъдете здрави и благословени. Весели празници.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Пиша пак. Търсих във форума и намерих вероятна причина за косопад - ваксини. Направо настръхнах. На дъщеря ми са правени миналата година юни тетраксим и октомври Манту. Стрес е имала миналата година със започването на 1 клас. Но всички първокласници са стресирани...
От 2-3 дни започнах да и давам да пие ЦДС и пръскам петната в косата с ЦДС и ДСМО.
Имам едно китайско лекарство за косопад, купувах си го за мен от Алиекспрес миналата година и установих, че отнего по-малко ми пада косата и бързо расте. Слага се в шампоана. Сложих и на нея като михме главата последния път. Пише, че е билково, но гаранция с китайците няма. Но ще рискувам, на мен ми е добре с него.
Днес съм купила масло от жожоба, в което ще накапя етерични масла от кедър, розмарин, лавандула и мащерка. Ще и пръскам в косата.
С личната лекарка се разбрахме да пуснем още изследвания след празниците.
Обмислям варианта да я запиша на йога (нещо което аз за себе си се каня да правя от години) но не съм убедена, че ще и хареса. Мисля, че физическата активност ще и помага да се справя с емоциите и ще регулира хормоналния фон. За сега ходи на танци и на пеене. Това и харесва. Възможно е да се е притеснила с хора и пеенето, защото имаха 7-8 концерта през зимата и тя беше притеснена как ще се справи. Веднъж и дадоха да пее соло и едвам го довърши. Ходеше и на пиано и на продукцията в края на годината сърчицето и щеше да изхвръкне. Спряхме пианото. В къщи не сме и се карали, батко и е отнасял доста повече. Тя е супер изпълнителна, енергична, интуитивна, умна, добричка, разсъдлива, но често ти казва това което искаш да чуеш, а не това което мисли или чуства. Иска да отговори на очакванията за да бъде харесвана.
Изписах всичко тук като вероятни причини за проблема.
И последно се сетих една случка с бабата. Всъщност аз имам доста случки с нея...Имах сериозна караница с бабата и детето беше там. Това е евентуална случка за моята бучка, също и за не5йния косопад. Тя се разкъсваше защото трябваше да вземе страна - аз или баба. Аз съм тесала тази случка за себе си, но сега като си мисля, е възможно и на нея да е повлияла.
Божке, станаха стотици...
Бих могла да я заведа на ирисодиагностика или на биорезонансна диагностика. Не знам доколко информацията ще бъде полезна, поне да се знае ако някой орган боледува и да не губим време. Аз самата нямам опит в такива изследвания, различни от стандартните.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от ivangp »

Защо ЦДС а не ММС?
Да кажем, че разбереш кой орган боледува. По какъв начин смяташ, че ще ти помогне това?
Как няма да загубиш време, ако знаеш кой е органа?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от _kalina_ »

Защо ЦДС? Защото това пих аз. Предпочетох го заради по-слабата миризма и по-лесна употреба, като за начинаещ. Светослав каза, че веществото е едно и също. Ако има основателни причини, ще го сменя с ММС, но ще трябва първо да го тествам върху себе си, докато науча как се приготвя и т.н. При мен не усещам някакви промени преди и след като съм пила 4 седмици ЦДС. Като цяло се чувствам добре.
За болния орган - мисля си, че ако знам кой неин орган страда, мога аз да визуализирам, че е здрав. Да насоча мисълта си към него и по-конкретно да адресирам проблема.
Прочетох, че тези биорезонанси откриват паразити или латентни заболявания. Но наистина не знам за какво ще ползвам тази информация. Просто тичам на място. Мъжа ми смята, че е възможно да ми наговорят куп глупости, да и открият сто и двайсет болести и да ми изкарат акъла. По принцип не съм привърженик на многото изследвания, но знам че трябва да направя всичко възможно, за да и помогна. Още събирам и подреждам информацията в главата си. Принципно мисля, че детето по-добре ще понесе това, отколкото да я бодат. Като я водих да взимаме кръв изпадна в истерия от страх, вената и колабира и лаборантката десет минути въртя иглата и не можа да уцели вена. Надупчи я в двете ръце. Както си я беше страх, се оказа напълно основателно.
Днес успяхме да тупнем малко случката с караницата на мама и баба. Тя се нажали, дорева и се и не пожела да продължи. Каза, че чувства как сърцето и плаче. Обясних, че сълзите пречистват, мисля че ме разбра, но пак отказа да продължи и хитро измести темата към нещо незначително. Тупнахме и на плюшената играчка, което много я развесели. Още учим точките и как да тупаме. Може пък и да стане. Днес сама ми каза, че е тупнала снощи преди да заспи. Колко е тупнала не знам, но все пак свиква с мисълта за тупането.
Гледах клипчетата за тес за деца, ще потърся и още, благодаря. Направи ми вчепатление, че в някои случаи не тупат точки по ръцете.
Реших, че ще се фокусирам само върху дъщеря ми и нейния сегашен проблем без да се разпилявам да мисля за друго, каквото и да е то. Аз тесам само настоящите си емоции, вината, безпомощността и за каквото друго се сетя свързано с този проблем. Това ми е номер едно. Мисля за това, ровя, търся информация. Няколко месеца стоя само едно петно, защо сега се появи друго. Даже ми се струва и трето - съвсем миниатюрно. Може и да откачам, но се притеснявам, че може да прогресира и да нямам време. И защо няколко месеца се мотах и чаках да мине от самосебе си. Всъщност мотах се, защото трябваше да се занимавам със себе си и своята бучка.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от ivangp »

MMС е с пъти по-силен ефект от ЦДС.
Работата със случки е незаменима.
Не може да боледува един орган.
Боледува човекът и човекът се нуждае от лечение, а не органа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дневник - Бучка в гърдата

Мнение от Alisa »

_kalina_, златно правило е, преди да работиш с нечий друг проблем, да работиш със собственото си отношение, към чуждия проблем!!! Как ще съдействаш адекватно на детето, когато си в такова състояние?
Може и да откачам, но се притеснявам, че може да прогресира и да нямам време.
От друга страна, когато ти си спокойна, съвсем естествено е и детето да е много по-добре и дори да не се наложи да работиш с него.
Поеми си въздух и започвай собствените си случки, празниците дават време за работа със себе си, използвай го максимално!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор