Панически атаки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Панически атаки

Мнение от didkoto »

Иване,Здравей започнах да работя в Мир със себе си но случките които съм написал за да работя върху тях нещо не мога да вляза в емоцията.Дали е заради хапчетата които пия но без тях в момента ще съм много зле,за сега задържам като съм с тях чувствам се добре но не мога да вляза в емоцията,някои от емоциите съм работил върху тях сигурно това се повлиява също,преди да започна в мир със себе си правих ТЕС със терапевт по ТЕС около 8 мес.бях добре но изведнъж пропаднах,бях ти писал и ти ми каза да започна в мир със себе си и сега започнах преди 2 дни но както ти казвам не мога да вляза в емоцията.Какво би ми препоръчал да направя.Да пробвам ли да видя с някое от написаните ми по долу в моя списък неща с които да работя дали с някое няма да мога да предизвикам емоция или да работя и без емоции докато нещо не се промени например гледната точка върху дадения проблем.Какво би ми казал.Благодаря!!!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Панически атаки

Мнение от Alisa »

Здравей didkoto!
Правилно ли разбирам – 8 месеца работиш с ТЕС терапевт за ПА и още имаш ПА!?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Панически атаки

Мнение от ivangp »

ТЕСай случки. ТЕСай всяка случка докато спомена за нея не се промени в нещо позитивно. Т.е. не ТЕСаш докато емоцията изчезне, а докато спомена за случката, това което виждаш когато си спомняш случката, се промени в позитив. Виж Пренареждане на Матрицата тук във форума - допълнителни техники.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

Alisa написа:Здравей didkoto!
Правилно ли разбирам – 8 месеца работиш с ТЕС терапевт за ПА и още имаш ПА!?
Да точно така даже не можах да спра хапчетата в смисъл че тъкмо започнах да спирам хапчетата когато пак започнаха силни атаки и се наложи да спра с ТЕС понеже вече ми свършиха парите за да мога да си позволявам терапевт и пак минах на хапчета за да мога да се справям с атаките. Ако имаш някво предложение или мнение съм отворен за всичко
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

didkoto написа:
Alisa написа:Здравей didkoto!
Правилно ли разбирам – 8 месеца работиш с ТЕС терапевт за ПА и още имаш ПА!?
Да точно така даже не можах да спра хапчетата в смисъл че тъкмо започнах да спирам хапчетата когато пак започнаха силни атаки и се наложи да спра с ТЕС понеже вече ми свършиха парите за да мога да си позволявам терапевт и пак минах на хапчета за да мога да се справям с атаките. Ако имаш някво предложение или мнение съм отворен за всичко
Може би зависи от терапевта но мисля,че моя е един от добрите в тази област-Стоян Табаков
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

ivangp написа:ТЕСай случки. ТЕСай всяка случка докато спомена за нея не се промени в нещо позитивно. Т.е. не ТЕСаш докато емоцията изчезне, а докато спомена за случката, това което виждаш когато си спомняш случката, се промени в позитив. Виж Пренареждане на Матрицата тук във форума - допълнителни техники.
Да правили сме и Пренареждане на матрицата с моя ТЕС терапевтно не за всички стари случки даже мисля,че повече правихме за скорошни случки и такива които ме дразнят,безпокоят но от скоро може и да сме правили и за по стари случки но вече нямам спомен за какво точно и кое но явно трябва да започвам на ново и мисля че В Мир със себе си би трябвало да има ефект не знам но започвам от някъде в самото начало и ще пиша пак
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Панически атаки

Мнение от ivangp »

Напиши кога започнаха ПА?
Кога се появяват?
С какво ги свързваш?
Какви са ти симптомите?
Колко често ги имаш?
Стигнахте ли до някакви прозрения със Стоян Табаков за причините за появата им и причините за хронифицирането им?
Какво точно правихте със Стоян за да премахнете проблема?
Видя ли някакви резултати от работата си с него?
Ако да, какви точно резултати видя?
Той караше ли те да правиш самостоятелно ТЕС между сесиите с него?
Ако да, ти правеше ли? И какво точно правеше?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Панически атаки

Мнение от Alisa »

didkoto написа:
Alisa написа:Здравей didkoto!
Правилно ли разбирам – 8 месеца работиш с ТЕС терапевт за ПА и още имаш ПА!?
Да точно така даже не можах да спра хапчетата в смисъл че тъкмо започнах да спирам хапчетата когато пак започнаха силни атаки и се наложи да спра с ТЕС понеже вече ми свършиха парите за да мога да си позволявам терапевт и пак минах на хапчета за да мога да се справям с атаките. Ако имаш някво предложение или мнение съм отворен за всичко
Стоян Табаков ми е много симпатичен, нямам представа как работи, но когато съм работила с клиенти с ПА са ни трябвали от 1 до 3 сесии, до сега.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

Не съм сигурен че ще се справим със 3 сесии колко ще ми струва една сесия.Паническите ми атаки са от 13год.ще съм много благодарен ако мога да се свържа с вас и да видим какво можем да направим :)
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

ivangp написа:Напиши кога започнаха ПА?
Кога се появяват?
С какво ги свързваш?
Какви са ти симптомите?
Колко често ги имаш?
Стигнахте ли до някакви прозрения със Стоян Табаков за причините за появата им и причините за хронифицирането им?
Какво точно правихте със Стоян за да премахнете проблема?
Видя ли някакви резултати от работата си с него?
Ако да, какви точно резултати видя?
Той караше ли те да правиш самостоятелно ТЕС между сесиите с него?
Ако да, ти правеше ли? И какво точно правеше?
Появават се когато имам повечко работа и съм под стрес,понякога и от нищо даже, притеснявам ,че няма да ми стигнат парите
В началото като започнаха ПА беше преди 13 год.
Свързвах ги със това че по него време баба ми получи инсулт и аз исках да почуствам това което чуства тя и тогава за първи път се притесних че съм вдигнал високо кръвно но след като го измерих в болница се оказа че е нормално и от там нататък психиатри хапчета и.т.н.,но и прекалявах с алкохола и кафетата но в последствие ги спрях.
Симптомите ми са виене на свят силен страх .че нещо лошо ще ми се случи ,че ще умра всеки момент ,сърцебиене,потене на ръцете.
Последно ги имах преди месец когато един приятел караше бързо кола и веднага ме хвана страх,че ще ни се случи най лошотто.ЗА това че пия хапчета за сега почти нямам ПА.
Да стигнахме до много прозрения със Стоян за сега ми го няма страхът за инсулт но го има страхът че ще умра от притесненията които ме обземат било за пари,скорост че докато шофирам ще ми стане лошо ще се блъсна и ще умра за последното работихме със Стоян.Също работихме и за други ежедневни притеснения които ме обвземаха.Повечето от които вече се промениха нещата в положителна насока.Но някои останаха хем сме работили върху тях не знам защо.
Правихме ТЕС за всичко и по много в смисъл че понякога съм ТЕСал и по два часа без да спирам нмого нещо.
Видях и резултатите но повече не можех да си позволя терапевт.
точно резултатите са че сега не ме е страх толкова не ме е страх че ще получа инсулт,един колега много ме дразнеше и с него се променоха нещата сега вече не ме дразни много неща се оправиха.
Да правил съм си много ТЕС самостоятелно освен сесиите винаги имах домашна работа ВИНАГИ и по малко и повече понякога зависи как се справям.
Значи по точно какво съм правил-потупване по точките вежда,слепоочие,под окото,под носа,брадичка,под вратът,под мишница и дългия вариант потупване и на пръстите на ръката и китката.
akb
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Сеп 2016 18:41

Re: Панически атаки

Мнение от akb »

Продължавай в този дух. Промени ще има с време и постоянство. Те ще са най-голямата инвестиция в самия теб.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Панически атаки

Мнение от Alisa »

didkoto написа: Не съм сигурен че ще се справим със 3 сесии
колко ще ми струва една сесия.
Паническите ми атаки са от 13год.
Това са теми за декларации и самостоятелна работа!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Панически атаки

Мнение от ivangp »

Нищо не пречи да пробваш с Алиса при следните условия:
Правите 3 сесии. Ако ти изчезнат ПА плащаш, колкото ти каже.
Ако не ти изчезнат ПА, нищо не плащаш.

Така нищо не губиш. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

Да това е честно, ако се съгласи.
didkoto
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Ное 2015 20:35

Re: Панически атаки

Мнение от didkoto »

Alisа В никакъв случай не искам благотворителност или да ощетя някой(теб) просто някък си не мога да да си представя как със 3 или 5 сесии няма такова значение ще преодолея ПА след 8мес.труд.Но да речем че се получи мислиш ли че в момента след като приемам хапчета дали ще е същия ефекта както и да не приемам в смисъл ако намаля хапчетата пак ли ще се чувствам толкова добре колкото и в момента когато сме свършили с ПА стеб или първо трябва да спра хапчетата да изпитвам ужаса и тогава да работим.Как мислиш че е по добре?
Публикувай отговор