ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Loripertova
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019 08:33

ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от Loripertova »

Здравейте , преди малко се регистрирах във форума. С ТЕС се познаваме от години, много ми е помагала , но до сега не съм я използвала за нещо по-различно от това да помагам на себе си най-вече и на моето дете чисто здравословно. Нямам и сериозни здравословни проблеми, хрема , главоболие или кашлица съм ги овладявала най-вече с ТЕС.
Но в началото на тази година реших коренно да променя живота си, да сменя града , в който съм живяла до сега, да си сменя прекрасната работа/ наистина беше такава/, да се разделя и със съпруга ми , с който имам 20 години брак половината от които не бяха от най-добрите.
И с това мое решение и най-вече предприети действия всичко се обърна. Решението за тази промяна го мъдря поне от 5 години. Сериозна промяна , няма съмнение. Сега вече съм в новият си дом, в новият град и вече от три дена имам и нова работа. Реших да работя с ТЕС за благополучие, до сега както споменах съм използвала техниката най-вече за леки болежки , но нищо сериозно, сега обаче от 11,02,/ дата си я отбелязах/ работя с ТЕС за благополучие , моят съпруг има не особено голяма сума кредит и аз искам да му помогна да върне парите по-бързо и за него да му е по-добре. Все още сме семейство , но ни предстои развод, това го искаме и двамата , но драми няма. Комуникацията ни е леко по- трудна , но в предвид обстоятелствата няма как да не е. Искам да споделя най-вече резултатите от тези две седмици работа с ТЕС. Работя най-вече с положителни утвърждения , по време на работата ми с тях обаче в мен започна надигането на страх, съмнения, плачех , получих силно сърцебиене , не можех да спя, също и да се храня не можех, спрях за известно време кафето , събуждах се плувнала в пот и силно сърцебиене. Но аз не се уплаших, чисто за физическото ми оцеляване не се страхувам и никога не съм се страхувала от болести. От дете не допускам до мен мисли за болести, атакувах всички тези негативности с ТЕС+много вода. Обаче тук от две сутрини/ най-добре ми се получава ТЕС много рано 5-5,30 часа / усещам нещо по различно, от стъпалата нагоре по краката почти до кръста , по време на работа с ТЕС започва едно осезаемо изтръпване, вчера бе по-малко, днес сутринта много силно , чак се уплаших, въпреки , че го усещам като приятно изтръпване , по-скоро настръхване. Да разбирам ли , че енергиите в мен са започнали яката работа , сърцебиенето го няма и то от два дена , нито рязкото събуждане и потене ? Паралелно с ТЕС , чета и молитвите на д-р Джоузеф Мърфи. За сега на прицел съм взела съмненията, които имам във връзка с проявленията на благополучие и пари в живота ми и също така нетърпението ми относно тях. Благодаря на всеки, който прочете моят пост и благодаря на всеки , който има отговор на въпросите ми.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от ivangp »

Здравей Лори!
Добре дошла във форума и благодаря за изчерпателния пост! Когато някой напише подробно какъв е проблема, какво е правил за да го реши, какви затруднения е срещнал и докъде е стигнал е много по-лесно да му се даде съвет.
Loripertova написа:... Работя най-вече с положителни утвърждения , по време на работата ми с тях обаче в мен започна надигането на страх, съмнения, плачех , получих силно сърцебиене , не можех да спя, също и да се храня не можех, спрях за известно време кафето , събуждах се плувнала в пот и силно сърцебиене.

Това е правилният път и естествените реакции на подсъзнанието, които се опитват да ни саботират.
Но аз не се уплаших, чисто за физическото ми оцеляване не се страхувам и никога не съм се страхувала от болести. От дете не допускам до мен мисли за болести, атакувах всички тези негативности с ТЕС+много вода.

Браво! И това е правилния начин да продължиш.
Обаче тук от две сутрини/ най-добре ми се получава ТЕС много рано 5-5,30 часа / усещам нещо по различно, от стъпалата нагоре по краката почти до кръста , по време на работа с ТЕС започва едно осезаемо изтръпване, вчера бе по-малко, днес сутринта много силно , чак се уплаших, въпреки , че го усещам като приятно изтръпване , по-скоро настръхване. Да разбирам ли , че енергиите в мен са започнали яката работа , сърцебиенето го няма и то от два дена , нито рязкото събуждане и потене ? Паралелно с ТЕС , чета и молитвите на д-р Джоузеф Мърфи. За сега на прицел съм взела съмненията, които имам във връзка с проявленията на благополучие и пари в живота ми и също така нетърпението ми относно тях. Благодаря на всеки, който прочете моят пост и благодаря на всеки , който има отговор на въпросите ми.
Всичко се случва добре.
Да, това са раздвижени енергии.
Чудесно е, че адресираш и нетърпението.

"Проявление на пари", както и "благополучие" са много общи фрази.
Какво точно искаш? Колко пари? Какво означава благополучие за теб.
Колкото си по-конкретна, толкова по-бързи резултати ще видиш.

Продължавай упорито в същия дух и пиши за резултати!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Loripertova
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019 08:33

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от Loripertova »

Ехааааа благодаря ти Иване за коментара, много е важен за мен! Тук в този форум плувам в свои води, прекрасно място сте създали! Ще пиша, задължително, важно е за мен да споделям тук моята работа с ТЕС.
Loripertova
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019 08:33

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от Loripertova »

Здравейте, странни неща започват да се случва с мен, аз всекидневно си тесам за благополучие , но започнаха да излизат мои спомени, които не знам даже и защо си спомням. Споделих, че с моят съпруг се разделих, не съм му сърдита...уж... но започнаха да ме заливат спомени, когато сме били заедно и ни е било хубаво, започнах да чуствам и самотата. Много ми е объркано и не знам вече от къде да се подхвана, а се имах за щастлив човек, човек който е над нещата. Особено днес ми е много объркано и чак не ми се занимава с нищо. Като депресивно ми е.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от ivangp »

Това е Психологичен обрат. Подсъзнанието ти се опитва да те саботира. Просто продължавай да ТЕСаш упорито и ежедневно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Loripertova
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019 08:33

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от Loripertova »

ivangp написа:Това е Психологичен обрат. Подсъзнанието ти се опитва да те саботира. Просто продължавай да ТЕСаш упорито и ежедневно.
Благодаря за насоката, работя с ТЕС може би вече месец, опитвам се ако не по 30 минути то поне 10 минути на ден да тесам, започнах и на работа, когато съм сама.
Продължават в съзнанието ми да изплуват стари много стари случки от детските ми години.
Аз съм осиновена от моите родители, но съм едно обичано и много обгрижвано дете и до днес.
Но начина по който научих тази истина за мен беше много грозен!!! Сега изплува този спомен, заедно със страха ми от тъмно и високо.
Тесам случката , която се разигра преди 30 години, едновременно с това тесам и страховете за високо и тъмно.
Снощи , когато се приготвях да си лягам оставих нощната лампа в спалнята да свети. А от близо месец , тя стои изгасена.
Започнах работа със конкретната случка, когато ми съобщиха пред цялото училище , че аз съм осиновена и че моята майка не ме е искала. Но на чисто емоционално ниво аз не усещам нищо. Няма емоция, няма нищо.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС за проявление на благополучие в живота ми

Мнение от ivangp »

Всеки ТЕС е добър ТЕС. 10 мин е по-добре от нищо. 30 мин е още по добре. Аз препоръчвам поне 1 час на ден.
Време всеки има. Всичко се свежда до приоритети. И до това за какво предпочиташ да си изразходваш времето.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор