ТЕС и мускулна треска

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Роси
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Май 2007 18:59
Местоположение: София
Обратна връзка:

ТЕС и мускулна треска

Мнение от Роси »

Ще споделя нещо :)
Имах жестока мускулна треска в мускулите на краката, даже не можех да ходя, а какво остава да сядам и особено да слизам по стълби ...., В началото ТЕС не помагаше изобщо ....ТЕС-нах проблема много пъти, повече от 20, след час пак и така няколко пъти повторих през час, отчаях се че не се получава ... ТЕС - нах и отчаянието. Повече се притеснявах, че няма да мога да се движа, защото пак имах тренировка. Но точно, когато влязох в залата ми стана супер спокойно и с изненада установих, че изобщо не ме болят краката. Така беше през цялата тренировка ... сега разбира се пак имам, по-малко е болката, но съм много доволна :)
Знам, че звучи невероятно, но го усетих :)
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

На мен за физически болежки ТЕС ми действа много бързо.
Роси
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Май 2007 18:59
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Роси »

Arethuse написа:На мен за физически болежки ТЕС ми действа много бързо.
Да, и на мен :) Но проблемът в случая не беше само физически, а май комбиниран ...
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

В какъв смисъл?
Роси
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Май 2007 18:59
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Роси »

Физическата болка беше причина за притеснение и даже отчаяние, .... и когато ТЕС-нах притеснението не усещах толкова силно мускулната треска :)
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ясно, разбрах. Благодаря :)
А защо се притесняваше от мускулната треска?
Роси
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Май 2007 18:59
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Роси »

Защото трябваше да ходя на тренировка - на фитнес, а даже трудно вървях :)
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Теоретично си могла да пропуснеш една тренировка. :)
Роси
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Май 2007 18:59
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Роси »

Разбира се, а и не само теоретично.
Но няма време :)
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Преди няколко дни след първата ми буткамп тренировка бях смляна естествено и имах потресна мускулна треска + ми се обади стара болежка в коляното. Знаех, че ще ми мине след няколко дни, но много ме болеше (понякога ми беше трудно да ходя) и реших да тесна болката в коляното първо. Бях си легнала вече и много ми се спеше, така че не знам какво точно се случи, но на следващата сутрин се събудих и абсолютно нищо ми нямаше. Много се радвам за което, защото ми беше трудно да ходя, а и да клякам. Използвах просто фразата "Въпреки, че ме боли дясното коляно.." Теснах също и мускулната треска и болката значително намаля. Още я има, но не ми попречи да тренирам днес.
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

след обичайното ми третиране на м.треска в басейн(миналото лято),имах ефект за болката,но ме заболя корем до повръщане.от тогава съм имала много м.трески(и в момвнта),но някак не ме тормозят,и не ги ТЕС-вам.

с позитивни фрази обаче мога да си докарам практически ВСИЧКИ неща,които искам-от себе си,от ситуацията,от Вселената :lol: :lol:
стига да съм в подходящото ЩАСТЛИВО настроение :wink:

учим се,`начи!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Дени, как си третирала мускулната треска в басеин, че не разбрах?
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

на ум си правя ТЕС,иначе плувам съчетано.
това ми е "пушката" в тес-а-ВИНАГИ ме вдига на крака :wink:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аха.... вода... Жалко, че не се сетих да ТЕС-вам, докато се плациках в океана... нищо някой път ще отида специално заради това... :) Аз не мога да правя ТЕС на ум, в смисъл, предпочитам да си го правя по "стандартния" начин, а и в басеин много се разсейвам някак си... и постоянно ме лазят някакви хора...
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

то е в плувен басейн,с коридори.правя го само в дължините "гръб"-иначе не мога да си представям потупването,да си повтарям фразите,и да се координирам едновременно.
всякаква вода става,и под душа. :wink:
Публикувай отговор