Преди и след ТЕС.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

pa4080 написа:първо трябва да организирам някой неща в главата си и да се захвана, като че имам някакво объркване?!?
И при мен се забелязва някакво объркване последните дни. Може да пробваме с "Въпреки, че съм объркан..." :roll:
Тонито
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Сеп 2006 17:14
Местоположение: София

Мнение от Тонито »

А при мен се получава един такъв нежелан ефект - тежест в гърдите, все едно вътре има огромна топка и ме задушава. Не знам от къде да я подхвана...

Някакви идеи?
If you always do you have always done, you will always get what you have always gotten.
jihad4o
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:34
Обратна връзка:

ìîé ëþáèìûé íîðáåðò

Мнение от jihad4o »

Ïîâòîðþñü ñ îò÷åòîì êòî íå âèäåë =) È äîáàâëþ: áåäíàÿ Èðà â àâòîáóñå. È áûëî î÷åíü ñìåøíî êîãäà êîíäóêòîð íàñ ôîòîãðàôèðîâàë ñ òóàëåòíîé áóìàãîé Âåñü äåíü áûëî ñòðàííîå ÷óâñòâî - ïîëó÷èòñÿ èëè íå Îñèëèëà íàêîíåö-òàêè Àäåëü÷èê ÿ â âîñòîðãå ÷åñòíîå ñëîâî. Î÷åíü íðàâèòñÿ èäåÿ çàäóìêà. Êðàñî÷íûå è ÿðêèå îïèñàíèÿ ïðèðîäû êàê çäåñü íàïðèìåð: Øåííîí óñòàëî ïëåëàñü ïî äîðîãå ñðåäè ïîëåé
Последно промяна от jihad4o на 09 Яну 2010 22:50, променено общо 3 пъти.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тонито написа:А при мен се получава един такъв нежелан ефект - тежест в гърдите, все едно вътре има огромна топка и ме задушава. Не знам от къде да я подхвана...

Някакви идеи?
Защо не пробваш с очевадното - Въпреки че, аз имам тази огромна топка в гърдите , която ме задушава......" И виж докъде ще доведе това. :)
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз след кратко прекъсване от два дни се отдадох на целодневно тес-ване (т.е. във всяка свободна минута). И при мен се наблюдават понякога едни такива неразположения, сякаш съм изцедена. Обикновено след като работя върху някой емоционален проблем. На следващия ден обаче нивото спада и така... :)
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

jihad4o написа:въпреки че самоучителя от сайта е добър като за начало - добре е да се иде и на семинар. препоръчвам го.
Никъде в сайта не видях самоучител...
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Става дума за сайта http://www.emofree.com
Dreamer
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 20 Сеп 2006 20:59

Мнение от Dreamer »

Не съм идвал на семинарите на ТЕС,но съм много доволен.Днес сутринта ме болеше много петата направих си го и след като станах от леглото,даже и потичвах :).Единствения ми проблем е,че немога добре да формулирам проблема ,от което неможе да се реши,постоянно измислям или някакво много дълго изречение или някаква дума,която е събирателна. И въпроса ми е може ли да зе занимават с ТЕС и тийнейджърите,понеже аз съм такъв :wink:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Може разбира се. Много е важно обаче да можеш да си формулираш добре и точно проблемите. Аз даже си записвам, за да мога после да си следя "хисторито" ;)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма значение как формулираш проблем, щом имаш резултат значи си го формулирал добре. Ако нямаш резултат - сменяй формулировката!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор