Зрение

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

:D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз продължавам доста ентусиазирано засега. Вчера пак по едно време имах спонтанна визуализация на радостното ми учудване след прегледа :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Още един тес ден премина успешно. :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
dessy3000
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юни 2008 11:41

Мнение от dessy3000 »

С теб съм, Аретюз! :D

Последният ми изпит е на 09 юни и съм решила този път да съм по-сериозна! И да изкарам всичките 8 седмици!

От 2 седмици правя по Дона Идън - енергийна медицина, потупването зад ушите, но засега не съм проверила за резултати.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Супер Деси, успех на изпита и после ще се поддържаме! :D

Забелязах, че ми е трудно да правя 9г, когато потупвам с лявата ръка. Затова понякога я правя по 2-3 пъти, докато се получи. Това ок ли е, или да си я правя "на сухо"? Конкретният проблем е, че след като съм направила кръг на дясно, ми е трудно да направя кръга наляво, докато потупвам и обикновено първия път просто си местя погледа, или във всеки случай кръгът не е както трябва.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Някъде из сайта на Гари Крейг бях чел, че хората които имат сериозен енергиен дисбаланс не могат да правят правилно кръгове с очите. Упорствай! Това е индикатор че трябва да продължаваш и да правиш имено ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Днес започнах да правя само кръгове от време на време. И упорсатвам, разбира се :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Правя по много кръгове с очите, което започна да предизвиква леко напрежение - интересно - по-осезаемо в лявото око. По принцип дясното ми е по-слабо. Сега се сетих, че мога да го тесна.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е нужно да правиш специален ТЕС за кръговете. Просто си прави ТЕС за емоциите като често или винаги включваш 9Г. Нещата сами ще си дойдат на място. И всеки път си задавай въпроса - Какво в живота си (настоящ, минал и бъдещ) не искам, страхувам се да погледна в очите/да видя?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Имах предвид да тесна напрежението, а не кръговете. Мога да кажа, че позадобрях в кръговете, днес пак имах леко напрежение в очните ябълки, което също теснах.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Задобрявам с кръговете, продължавам и с предизвикателството и с Карол Луук, и засега се чувствам много ентусиазирана. :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Започнах с втората седмица на Карол Луук - страх. За моя изненада тесането върви леко, не "забравям" да се тесам както преди :roll:

Малко офф - дядо ми вчера е получил удар. Приели са го в болница. Не пускат майка ми и баща ми при него, а той се буди от време на време и очевидно е в съзнание. Това според мен е нечовешко :evil:

Тесах себе си, правих прокси на баща ми и на дядо ми. Още ми е свио сърцето и ще продължавам да тесам.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Продължавам да тесам. Вече правя кръговете с лекота.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз да се отчета, че продължавам да си тесам, въпреки вълненията покрай дядо ми.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Днес малко ги посъбрах в края на деня повечето, но така се получи - съботно ходене насам-натам :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Публикувай отговор