диабет

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

диабет

Мнение от stefan »

Здравейте,
Аз съм на 21 години, все още съм инсулино-зависим и искам да споделя ефекта на ТЕС при мен.За период от 5-6 месеца ( имам диабет от 8 години ) съм пробвал различни видове лечения ( билколечение,гладолечение,акупунктура ) и наред с това водя до колкото мога природосъобразен и здравословен начин на живот. Вчера си купих книгата за ТЕС и вечерта я изпробвах. Честно казано не предполгах че още след първото прилагане ще има директен резултат върху кръвната ми захар,но това беше факт. От вчера до днес съм направил около 6-7 прилагания като при последните такива гледам да конкретизирам колкото може проблема от всички страни. Досега съм си налагал със силата на волята че няма как да не оздравея въпреки че е "невъзможно".Но сега без никакво напрежение и съмнение мога да кажа че съм убеден че това ще стане.Винаги съм бил отворен към алтернативната медицина, но мога да кажа,че начина по който ТЕС влияе е чудо за мен.Желая успех на всички,пък аз от време на време ще пиша до каде съм я докарал :D
Milenka
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 24 Апр 2008 13:25

Мнение от Milenka »

Браво Стефан, само така, от време на време споделяй какво правиш и как :wink: ТЕСи и "невъзможното" излекуване, ако пак се появи някоя мисъл, де.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Стефане, радвам се за теб. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

Мнение от stefan »

искам да попитам относно детайлизирането на проблема:върху емоций преди заболяването ли да акцентирам, ( който евентуално може да са причината за появата му ) или да включвам и емоций появили се вследствие заболяването?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Емоции в следствие на заболяването. Емоционални събития/случки преди поява на заболяването.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Радвам се за успешния ти старт :D
stefan написа:искам да попитам относно детайлизирането на проблема:върху емоций преди заболяването ли да акцентирам, ( който евентуално може да са причината за появата му ) или да включвам и емоций появили се вследствие заболяването?
Ако някоя емоция ти се е загнездила и искаш да я теснеш, не се чуди дали е логично да я тесваш, защото е от еди-кой-си период. Направо я тесвай.
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

Мнение от stefan »

Благодаря за отговорите :D Определено имам доста ефект, прилагам ТЕС около 10 пъти на ден като включвам всичко,което ми идва на ум и по някакъв начин е свързано със заболяването ми.Чувствам се изключително добре,не само като настроение, но и здравословно.За тези няколко дни намалих инсулина с 10-ина единици.Препоръчвам ТЕС на всички в моето състояние ( и не само ), които още не са го пробвали.Благодаря много и на Иван за книгата,която е написал.Успех на всички :D
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

Мнение от stefan »

Имам нов вапрос:нормално ли е като ТЕС-вам всеки ден около 7-8 пъти да ми се спи и да чувствам умора,макар че спя достатъчно и няма видима причина?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Нормално е :)
В смисъл, на мен ми се случваше :)
Къртиш големи емоционални парчета, тялото и психиката имат нужда да "наваксат" промените. Спи повече, яж хубава храна, пий вода и се радвай на това, което ти се случва. Аз лично много ти се радвам :D
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

Мнение от stefan »

Здравейте отново :D Искам да се похваля,че макар и бавно продължавам да имам напредък,намалил съм още малко инсулина. Реших и да изкарам ден-два само на вода,само че незнам дали при моето състояние би имало ефект.Ако някой е по-запознат ще съм благодарен за съвет.От вчера пък пробвам ТЕС и за всякакви дребни неща свързани с тялото,даже и такива които не са проблем (като няколко малки брадавички на едната ръка),защото четох някъде по форума за лавинообразния ефект, та след няколко дни ще мога да кажа дали е имало резултат. Надявам се да съм от полза като пиша на какво дередже съм :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Намалявай всякакви лекарства бавно. Поне 3-4 седмици между всяко ново ниво/доза.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
stefan
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Авг 2008 16:34

Мнение от stefan »

Вчера се натъкнах из форума на темата за предизвикателството и въпроса ми е дали ще е подходящо да го направя за моето заболяване.Днес си купих морска сол и още след първия път ми стана малко отпаднало,нормално ли е това?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нормално е. Продъ6лжавай да го правиш. Става и за твоето заболяване. :) Пиши след седмица как си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор