Пълното излекуване от Хашимото се случи!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Пълното излекуване от Хашимото се случи!

Мнение от Bastet »

Днес си направих изследвания на антителата и ТСХ за хашимото и се оказа че антителата не само че са си влязли в норма,ами са спаднали още повече.Това е невъзможно според лекарите,защото те не могат да накарат мозъка да разпознае жлезата и да спре да я унищожава,произвеждайки антитела.За това дават л-тироксин до живот,а в същото време антителата си ядат ли ядат жлезата докато се стигне до пълното и унищожение.Тесвала съм една предполагаема причина ,която ми е създала хашимото,но беше преди месец,а и беше само един път та съм забравила изобщо.Просто реших днес да си видя до къде са стигнали антителата за да ги тесвам направо тях и О чудо!-те са спаднали и са в норма,а преди бяха извън норма.Ми какво да ви кажа повече,аз и сдруги неща съм правила за да се оправя,но не мога да кажа кое от всичко е помогнало,а пък тук се пише само за тес та съм длъжна да кажа че съм се тесвала за точно тази болест и ето -чудото си е налице,а какво е довело до него не ме инетерсува :D
Между другото изследванията са в най-добрата лаборатория в София
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Забравих да кажа,че и ТСХ е станал 1.39,като целта на лекарите беше да спадне от 5.90 на 2,а той взе че падна още повече.в случая щом антителата са в нормата,се счита че унищожението е стопирано и аз се смятам за излекувана.Още не съм се обадила на лекара да поспориме малко :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това е чудесна новина.
Радвам се за теб.
ТЕСането на един проблем често дава положителни странични ефекти и върху други проблеми, така че колкото повече ТЕС се прави за дори за различни проблеми, толкова по-добре за всички проблеми. Защото те са свързани.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Страхотно е това, което пишеш. Винаги е по-добре да видиш, че техниката има резултат при някой, отколкото само да се надяваш, че може да има.

Майка ми е болна от базедова болест и искам да те питам за формулировката, която използва.... как точно декларираше проблема?
като.... Въпреки, че съм болна от ..... или по друг начин?

И още да те питам за колко време постигна тези резултати?
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ами преди около месец и нещо съм тесвала предполагаема причина ,която ми е причинила хашимото и то само един път,после ме домързя,но пък преди това съм тесвала различни случки и явно се е получил лавинен ефект,като чистейки различни проблеми те са помели и хашимотото :)Не съм тесвала директно болестта,но майка ти може да пробва директно болестта и симптома и пак да подейства, поне при мен бе така. Аз съм тесвала много други последствия, а не причини и е действала от първия път :D Който не вярва имам изследвания, мога да ги покажа на всеки който желае :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Еха, ти направо без пари си минала :lol:
Като се има предвид, че и ти самата не вярваше много-много...
Браво, поздравления, много се радвам :D

И все пак твоите чуденки от сорта на "Абе сега да тесвам ли това или онова... дали това е причина и кое е следствие..." май са ти помогнали. Явно си успяла да определиш точно от къде е започнало развитието на болестта.
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Благодаря ти Бастед,

ще гледам да я стегна някак си и после ще пиша за резултати. Днес дори решихме да атакува направо "сбъркания" хормон, пък ще видим...

Не съм сигурна, че майка ми може да определи причините за болестта- тя е оперирана и от тумор на дебелото черво и дори не е ясно от кога точно е болна и от базедова болест, така че ще караме едно по едно.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Adkosan,не търси причината за болестите,само ще се бълтавиш така.Мога да ти дам някои вероятни причини за дебелото черво-то олицетворява нещата ,които трябва да бъдат изхвърлени от организма и живота на човек,а също така и пари,които трябва да бъдат дадени.Това е така защото всеки орган е проекция на дадена сфера от живота на човек и когато нещата в тази сфера не вървят боледува дадения орган.Хора с проблеми с дебелото черво са обикновенно хора,които не искат да се разделят със стари предмети и материални неща или пък не искат да дават пари за нещо или почти за всичко.Повече можеш да прочетеш за това в книгата-''Болестта като път''.И въпреки това майка ти може да тесва директно самия проблем,да речем ''Въпреки че организма атакува жлезата ми поради някаква причина неизвестна за мен все още,аз изцяло и дълбоко приемам себеси'' или''въпреки че по някаква причина аз си причинявам това заболяване,aз изцяло................''Нека да започне с това,а после като разберете как точно протича базедовата болест може да промени настройката по-конкретно и подробно.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ако на някой тези вероятни причини му се струват доста странни,нека не се чуди,защото всеки човек е микрокосмос и притежава елементи от макрокосмоса,тоест ние сме неразривно свързани със всичко около нас и всички събития в нашия живот произлизат от самите нас,а не идват ''отвън''
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Та и базедовата болест и рака на дебелото черво не са паднали от небето като някакво наказание,а човека сам се се бичува чрез болестите,тъй като те са следствие от това, че той е тръгнал срещу законите на природата.Всяко отрицателно чувство или мисъл са индикатор за това,че човек не е в хармония с природата,страха привлича страх,а радостта привлича радост
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Basted, сякаш описа майка ми. Тя беше най- големия плюшкин, който познавам /за щастие доста се подобри и почна дори доброволно да изхвърля някои ненужни неща/.

Тъкмо днес си зададох въпроса как точно да разбера каква е причината за едно или друго заболяване и с какво чувство/емоция се свързва. Ще потърся книгата "Болестта като път" още утре.

Много ти благодаря :D

А иначе майка ми вече работи усилено по-въпроса и понеже тук четох някъде, че проблемите с хормоните се свързани с чуството на вина тръгнахме оттам. Ще пиша допълнително за резултатите, когато промяната настъпи.
didomira
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Яну 2009 21:18

Мнение от didomira »

Basted, специални благодарности за темата.

Майка ми беше болна от базедова болест. Пиша беше, защото преди две седмици си прави нови изследвания и хормоните й са абсолютно в норма. Ползвахме насоките, които си дала тук на Адкосан за нейната майка. Мисля, че й трябваше около месец. Не съм сигурна дали болестта няма да рецидивира, но след месец ще й правят трак, който ще покаже дали болестта е в медикаментозна или пълна ремисия и тогава ще се разбере. Надявам се да се похваля допълнително.

Поздрави :D
jazzy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2009 23:52

Мнение от jazzy »

И аз съм с Хашимото. За сега хормоните ми са в норма, уж, но имам завишени антитела.

Тъй като заболяването е автоимунно много силно го свързвам с неприемане на себе си, авто-агресия, стремеж към самоунищожение ... и други такива.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

jazzy, и аз бях с повишени антитела, но ги оправих с ТЕС. Тук описвам подробности - http://emozdrave.info/forum/viewtopic.p ... ight=#2140
deska

Мнение от deska »

Здравей Basted, това което пишеш е просто страхотно и много ме обнадеждава.Ще се радвам да кажеш в момента антителата все още ли са в норма. :D :D
Публикувай отговор