Литература за причините за заболяванията

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не, сега проблема ти е че не можеш да се сетиш за емоционалния корен/причина, значи ТЕСиш само този проблем докато се сетиш:
Въпреки че не мога да се сетя за емоционалния корен/причина за късогледството ми аз напълно и безрезервно приемам себе си.
или
Въпреки че не мога да осъзная корените на проблема ми с очите, аз моля подсъзнанието си да ми подскаже скритите причини.

Вече не работиш за късогледство, а за осъзнаване на корена му.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Благодаря ivangp,

Днес е време за резултати. :D Баща ми се оказа по-стабилен от майка ми и си прави сеанса по два пъти на ден и вече /от днес/ няма нови пъпки и старите завяхват. Много съм щастлива. Сигурно си прав, че предизвикателството ще е най добре, но то е доста трудно и дълго във времето и първо им трябват няколко сеанса за утвърждаване на метода.

Пак да питам .... сеансите трябва да се правят докато преминат симптомите или е хубаво да се продължи по-дълго?

Отчитам се :D
днес се въоръжих с книгите "Болестта като път" и "Излекувай живота си" на Луис Хей.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Докато изчезнат симптомите напълно и ги няма поне една седмица за по-сигурно. След това продължаваш със следващия проблем. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Благодаря ти ivangp :)
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Реших да пиша резултати тук, защото тук засегнах този проблем.

Баща ми НЯМА ПЪПКИ, никакви и то от три, четири дни, останаха само червените следи от тях. Толкова съм въодушевена, че забравих да напиша.

Така, че и фамилията се убеди... ТЕС работи !!!!

Хиляди благодарности на Иван за книгата и усилията да популяризира ТЕС :D
Здравето е лична висота.
dessy3000
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юни 2008 11:41

Мнение от dessy3000 »

ivangp написа:Не, сега проблема ти е че не можеш да се сетиш за емоционалния корен/причина, значи ТЕСиш само този проблем докато се сетиш:
Въпреки че не мога да се сетя за емоционалния корен/причина за късогледството ми аз напълно и безрезервно приемам себе си.
или
Въпреки че не мога да осъзная корените на проблема ми с очите, аз моля подсъзнанието си да ми подскаже скритите причини.

Вече не работиш за късогледство, а за осъзнаване на корена му.
Благодаря, Иване!
Но само това ли е?
На мен ми харесва след "Въпреки че ... аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си такава каквато съм" да има "и се освобождам от ..." или " и избирам ..."
а след твоята фраза какво да сложа? От какво да се освободя или какво да избера? Моля те подскажи ми!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

............Избирам да си спомня, да осъзная, да разбера. :)
......................Освобождавам се от всички прегради които ми пречат да стигна/да осъзная корените на проблема си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Днес си купих една книга (бая голяма е) която претендира да е цитирам - най-пълната енциклопедия за метафизичните причини на всички болести. Заглавието й е: Твоето тяло казва Обичай се - от Лиз Бурбо.
От малкото което успях да прочета има интересни неща в нея. Препоръчвам я на всички интересуващи се. Има я на пл. Славейков. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
adkosan
Участник
Мнения: 48
Регистриран на: 30 Авг 2008 08:51

Мнение от adkosan »

Аз вече прочетох книгата на Луиз Хей "Излекувай тялото си" и в момента чета "Болестта като път". Ще погледна и "Твоето тяло казва обичай се".

Да Ви кажа честно откакто се запознах с ТЕС и почнах да чета литература по темата определено си промених "кривогледа" :D
Здравето е лична висота.
dessy3000
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юни 2008 11:41

Мнение от dessy3000 »

ivangp написа:............Избирам да си спомня, да осъзная, да разбера. :)
......................Освобождавам се от всички прегради които ми пречат да стигна/да осъзная корените на проблема си.
Благодаря, Иване!
Още довечера почвам с тези фрази!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

ivangp написа:Днес си купих една книга (бая голяма е) която претендира да е цитирам - най-пълната енциклопедия за метафизичните причини на всички болести. Заглавието й е: Твоето тяло казва Обичай се - от Лиз Бурбо.
От малкото което успях да прочета има интересни неща в нея. Препоръчвам я на всички интересуващи се. Има я на пл. Славейков. :)
Аз си купих тази книга и съм доволна, има храна за размисъл, определено я намирам за полезна.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

И аз си я купих и я ползвам като справочник.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Жалко,че я няма онлайн.
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Молба

Мнение от белла »

Може ли да Ви помоля да проверите пише ли нещо за болестта лупус или като цяло- автоимунни заболявания/ имам си няколко/? Ще Ви бъда благодарна за всякаква информация!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Кои части на тялото ти са засегнати. Лупус е много общо понятие, той засяга различни части на тялото у различните хора. След като имаш няколко автоимунни заболявания най-добре си вземи книгата "Твоето тяло казва Обичай се" на Луиз Бурбо. Там ще намериш много информация и ще осъзнаеш причините за болестите си. А после с ТЕС ще можеш да ги преодолееш. Иначе тук ще трабва да ти пишем за всяко заболяване причините и ще стане дълга и широка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор