С ТЕС по следите на изгубеното време

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ние можем да свържем "точките" само когато погледнем от переспективата на изминалото време.
Никога преди или по време, само след като сме изминали даден път , обръщайки се назад ние можем да осъзнаем значението на всеки крайъгълен камък, завой и кръстопът. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Благодаря ви, хора.

Трябваше да се случи нещо положително в крайна сметка. Още ми е едно такова нестабилно и слъзливичко, ама някак си днес денят изглежда по-светъл навън. Може и от слънцето да е ;)

Страшно много време прекарвам напоследък в анализиране и четене за ТЕС, по-малко време прекарвам в ТЕСване, но все пак си мисля, че има смисъл от това, което правя.
krsimm
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Май 2007 23:15

Мнение от krsimm »

И аз започнах да записвам всичко каквото се сетя, свързано с емоциите или проблемите. Още не ме е озарило прозрението, но мисля, че има смисъл и полза.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз конкретно това не си го смятах за проблем, макар че е що годе важно събитие, предшестващо други гадни събития. Осъзнах, че не съм го възприемала в цялата му цялостност (баси словосъчетанието :lol: ) и че всъщност има (е имало) важни неща, които са били полуосъзнати. Сега разбрах някои неща, просто ми се изясниха и някак си се успокоих и се усмихвам :)

Не че няма още много работа, но мисля, че това беше важно.

Иначе при мен има един такъв ефект - като видя нещо, което е свързано с период от миналото (например документ, на който пише 20 декември 2003) и веднага започвам да виждам картини.... все едно пускам филм. Сгеа като се замисля не знам дали това е нормално. Но винаги, когато видя написана дата, в мен възникват асоциации. Абсолютно винаги. Всъщност не абсолютно винаги, в смисъл ако аз си напиша някаква дата на лист и си я гледам няма да стане. Но като случайно прехвърлям неща и направо все едно прожектирам...
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

ЗАпочнах да ТЕСвам едни тръпки и сърбежи по гърба, дето се появяват от известно време. Даже бях спраяла да ги забелязвам. ТЕСнах първо сърбежа, който се трансформира в някакви тръпки по лявата плешка, а сега тръпките са се загнездили между лявата плешка и гръбнака. Докато го ТЕСвах всичко това се появи много силно главоболие. ТЕСнах първо главоболието, в следствие на което то се засили, а след това остатъчната тръпка, която между другото също се засили след края на ТЕСването на главоболието. По време на ТЕС на остатъчните тръпки, те първо се засилиха, после преминаха в нещо като загряване, но не минаха. За сметка на това се усили пулсирането на главата и се появи сърбеж на дясната плешка... Явно ще си играем на криеница :twisted:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

В крайна сметка легнах за 20мин и главата ми мина.

Забравих да спомена в предния пост, че ТЕСнах успешно нещо като обрив, който ми се беше появил по лицето. От две седмици стои, пъпките бяха нещо като акне и стояха много червени. Чак вчера преди да изляза си сложих фон дьо тен. Както и да е, не очаквах толкова бърз резултат, за 15 минути ТЕС буквално зарастнаха пред очите ми. :D
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Остана нещо като изтръпване...
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Днес регистрирах още един бял косъм. Нещо взе да ми писва вече...
krsimm
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Май 2007 23:15

Мнение от krsimm »

Ако само белите косми са ни проблем, ще сме ок :D . Трябва да се научим да си ги носим с удоволствие :D
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Така де. Ама нещо мноо зеха да никнат напоследък... като гъби след дъжд...
krsimm
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Май 2007 23:15

Мнение от krsimm »

хей, къде сте? Похвалете се с успехите си в ТЕС, за да се радвам и амбицирам с вас. Ако ли не - оплачете се, за да видя, че не съм единствена, която не се справя много добре. Или каквото и да е напишете как е при вас ТЕС , за да се подкрепяме и да се подсещаме, че важното е да го правим.
Аз скачам от проблем на проблем и не мога да преценя какво точно да ТЕС- вам, но си казвам, че по- добре така , отколкото нищо
Хубав и успешен ден :D
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Здрасти :)

Мен носталгията ме тресе с пълна сила (въобще не вярвах, че ще ми се случи) и се тръшкам по цял ден. Нито ТЕС-вам, нито работата ми върви и все някой ми е крив. Но все пак аз си се понасям, де. На всичко отгоре тук е студено и мрачно.

Имам да си дочитам един материал за ТЕС и малко по-късно ще ви кажа какъв е резултатът.

ПП Все пак преди малко се поглезих с една палачинка с направен лично от мен шоколад. Няма общо с ТЕС, но пък е нещо положително :P
zara
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Юни 2007 00:34

помага ли ТЕС при зависимости?

Мнение от zara »

Здравейте всички ТЕСващи се,
Наскоро се запознах с книгата и съм доста объркана. Започнах да ТЕСвам един много сериозен проблем: синът ми е зависим от наркотици и това много ме измъчва, кара ме да се срамувам от себе си, че съм го допуснала. След първото ТЕСване се почувствах странно леко и освободена от срама си, нивото бих оценила на 2. Не можах да продължа повече, защото мисля, че като ТЕСвам себе си, това едва ли ще помогне на сина ми и проблемът пак си остава. Помолих го да прочете книгата, той я прегледа отгоро-отгоре, каза че е интересна, но не се е занимавал с ТЕСване.
Дали това е ПО или просто това кълбо не е възможно да се разплете по този начин? Между другото, след това се ТЕСвах за други, по-незначителни проблеми и установих, че има разултати. Но с тази "основна" моя мъка не знам какво да правя. Ще бъда безкрайно благодарна, ако някой ми даде някакво мнение и някаква идея за моя проблем :(
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

В момента е тъпо аз да го кажа, но моето мнение е, че трябва да ТЕС-ваш докрай.

Например това:
мисля, че като ТЕСвам себе си, това едва ли ще помогне на сина ми
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Зара, правилно си започнала ТЕСвайки себе си. Продължавай в тази посока. Твоето отношение към сина ти има влияние върху неговото състояние. А, най-малкото, ти няма да се чувстваш зле като мислиш за неговия проблем, защото в крайна сметка той си е негов проблем, а не твой. Ти си тази която го прави проблем за теб. Пък и според него той може да няма проблем. :idea:
Същевременно се опитай да поговориш с него и да го разбереш да вникнеш в това защо употребява наркотици. След това можеш да прилагаш ТЕС върху себе си като си представяш че си сина си. Т.е. да правиш тъй нареченото прокси (от английски = замествам).
Виж форума - ТЕХНИКИ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор