Начинаещ иска помощ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
svilen_1968
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2010 20:55

Мнение от svilen_1968 »

Привет на всички!Най-после се реших и аз да се включа и то не за друго,ами ми се случи следния проблем:за първи път се запознах с материятаТЕС на семинара за начинаещи на 27.02.2011 в София.Започнах да прилагам ТЕС по разни дребни поводи и резултатите бяха налице,което е супер,но днес от сутринта ме хвана страшно главоболие и колкото и пъти да ТЕС-вах(над десет-поред,през няколко часа и пр.)резултатът бе краткотраен или липсваше.Незнам как да постъпя?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Търси нещо което може да предизвика главоболието!
Глава не боли,а иска да ти подскаже,че нещо друго в теб не е наред!След като това не работи и помага,трябва да се насочиш и тесаш не главоболие,а може някой да е казал нещо с това да те е натоварил,някакво напрежение,притеснение за дадено нещо от ежедневие,търси други неща които да тесаш!
Поне от мен това мога да ти дам като съвет!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Докаго ТЕСаше главоболието, появи ли ти се друга мисъл или чуство? Пиеш ли достатъчно вода (чай...друго)?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

TEСай си и изчакай до утре. ТЕС понякога има забавен ефект. Също можеш да пробваш да метафоризираш (Цвят, форма, вкус, мирис, звук и т.н на болката). И пий много вода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svilen_1968
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2010 20:55

Мнение от svilen_1968 »

Сърдечно благодаря!Тази сутрин се събудих и от болката няма и помен.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Друг път не се шашкай много,всяко начало е 50% успех!С времето се влиза в час,но иска и малко повече четене и работа!Все пак това е самолечение и всичко е в твои ръце!
Късмет и успех от мен! :D
Публикувай отговор