Въпрос за .... прекъсванията

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Zlobcho
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 03 Авг 2008 15:33

Въпрос за .... прекъсванията

Мнение от Zlobcho »

Здравейте! :)
Първо да благодаря за семинара, беше чудесно наистина и като изживяване и като опит и като ... събиране на съмишленици.

Тъй като все ми се набива на очи ТЕС-ване, ТЕС-ване и пак ТЕС-ване реших да направя предизвикателството. Така ми възникна следния въпрос, който и преди ми се появяваше, но сега трябва да знам точно :) Има ли проблем или как се постъпва при прекъсване на ТЕС-ването? 10 пъти на ден не е много, но не е и малко имайки впредвид, че трябва да има по 1/2, 1 час между две ТЕС-вания, но аз съм на работа и понякога се получава така, че тъкмо съм си изпила чашата вода и някой влиза или звъни телефона ... или съм стигнала до 9Г и .. та исках да знам, ако бъда прекъсната на един ии друг етап отначало ли да почвам пак или да продължа просто?

Предварителоно Благодаря и Успех в това, което правите и искате да постигнете! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Почни отначало за по-сигурно. Ако прекъсването е било кратко - минута-две може и да продължиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор