Много въпроси

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
danido
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2008 00:15

Много въпроси

Мнение от danido »

Здравейте, напълно нова съм тук и имам страшно много въпроси :oops: Като начало имам голям проблем с гнева и липсата на търпение. Имам детенце на почти три години, но от как се е родило вместо да се радвам аз вечно имах някакъв проблем с нея. В началото ядеше много малко и лекарите ме наплашиха, че гладува. В началото не исках, но от страх, че ще я загубя почнах да я тъпча насила :cry: Първоначалния страх премина в силен гняв, появи се огромно чувство за вина, което буквално ме задушава. Крещя много. Детето ми е затворено, необщително :cry: Не искам това да ни се случва, но нито психолога, нито книгите, нито нищо опитано до сега не ми помогна. ТЕС може ли да ни помогне? Къде мога да прочета повече и да опитам? Благодаря ви предварително за отговорите.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Купи си книгата за ТЕС. Научи техниката и я прилагай всеки път когато изпиташ КАКВОТО И ДА Е НЕГАТИВНО чувство. Ще трябва да се заставиш насила да я правиш в началото(най-трудно е да правиш ТЕС във вихъра на чувството, но пък е и най-полезно), ако упорстваш ще успееш и нещата ще се подобрят постепенно. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
danido
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2008 00:15

Мнение от danido »

Ок, благодаря за отговора, обаче от къде да купя ТЕС и каква е цената й?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор