Моите два прекрасни резултата

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
alba
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 13 Мар 2009 18:47

Моите два прекрасни резултата

Мнение от alba »

Когато преди повече от година приятелка ми препоръча кигата на Иван Петърнишки, за да се освободя от 40годишна алергия,у мен се обади мързела и аз му повярвах,че не е възможно да се справя сама. Но благодарение на личната помощ на Иван,който успя да ме мотивира да работя,аз имам 2 удивителни резултата.
Първият е свързан с алергията,която ме тормозеше откак се помня.Всяка нощ аз получавах обрив с разлина интензивност и конфигурация по тялото.За гарнитура често получавах"бонус"несиметрични отоци по лицето,които понякога ме принуждаваха да си остана целия ден в къщи
През целия си съзнателен живот съм се ограничавала от някаква храна, която аз или лекарите считахме за "виновник".Уви,все не улучвах верния "виновник".
Когато започнах сериозна работа с ТЕС,аз реших,че нямя да ограничавам нищо в хранителния си режим,пък ми беше и трудно, защото бях в санаториум и си наложих да ям дори кайма с недоказан състав.Това преди не можех да си го помисля.Масажистката първа забеляза,че грозният релефен обрив по гърба ми,с всеки следващ ден намалява.По това време аз тесах проблема 10 пъти дневно по препоръка на Иван.Резултатите тръгнаха много скоро и към 15-я ден аз вече почти не получавах тези "задължителни"нощни обриви и нито веднъж -отоци по лицето.
Оттогава измина повече от година и аз забравих за алергията.Признавам,че не продължих с ТЕС за други проблеми,както ми препоръча Иван,докато не се появи друг много сериозен здравословен"мотиватор".Зрението ми за кратко време се влоши много
и се оказа,че върху ретината на дясното ми око се е появила мембрана,която може да се отстрани само оперативно.Само че, операцията е много рискована и прогнозата лоша.
Тогава се изплаших,но за кратко,защото знаех,че имам ТЕС.

БЛАГОДАРЯ на Мая /mayadob/,която успя да ме мотивира и ми се обаждаше често,за да провери дали не съм пак изпаднала в униние.Тя правеше това на фона на нейната бременност/9-ти месец/ След това с новородената си дъщеря и всичките си лични грижи,тя продължи да се сеща за мен и да ми звъни,така,че аз се почувствах отговорна и заради нея
В този случай правих и други енергийни техники,но през цялото време бях сигурна,че сама ще се освободя от мембраната, която най-вероятно сама съм си поръчала някога,за да не виждам някои неудобни за мен неща.
Бях сигурна и в това,че ТЕС е моята техника и отново ще ми помогне.Сама си назначих контролен скенер и думите на лекаря бяха:Рядко се случва,но при теб мембраната сама се е откъснала без да разкъса ретината !
Така,че приятели,работете и ВЯРВАЙТЕ ! ТЕС действа :D
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Поздравления за резултатите!
Само да питам,физическите симптоми ли ТЕСаше или емоционалните?
alba
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 13 Мар 2009 18:47

Мнение от alba »

Здравей,Diorella ! Аз си мисля,че не ги правя нещата както трябва,защото не мога да си определям степените и се отказах да ги търся.По принцип е по-добре да тесаш емоциите,но сигурно и на теб ти е трудно,щом ми задаваш този въпрос.Да,аз тесам физическите и пак действа.Може би по-бавно,но действа.Както казва Иван,важно е да го правиш.То и не е много ясно кое точно е правилно и кое не.При всеки случай е различно.Аз не съм много старателна и постоянна :oops: и пак имам тези невероятни резултати.Но сега си обещавам да тесам наред всичко,което ми дойде наум,а то има какво.Желая ти успех :D
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Ами аз на моменти си мисля,че съм емоционално празна,единствено
имам страх,но ако ме питаш от какаво,сама не мога да си отговоря де...
За старание и постоянство и аз съм така,мога да ТЕСам цяла сутрин,но накараш ли ме 10 пъти на ден :(
И все пак продължавам да търся,моя си начин.
alba
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 13 Мар 2009 18:47

Мнение от alba »

По-важно е да се прави нещо.От всяко действие има полза.Понякога резултатът е неочакван,но щом нещо се прави с позитивизъм,резултатът също ще е положителен :)
Pepita
Участник
Мнения: 22
Регистриран на: 20 Яну 2008 17:47

Re: Моите два прекрасни резултата

Мнение от Pepita »

Здравей Alba, поздравления и от мен. Би ли споделила по-подробно как точно си се справила с алергията, още повече, че не си знаела конкретния "виновник". Как си формулира напомнящата фраза, направи една кратка хронология на ТЕС сериите си, ако си спомняш разбира се. Ще бъде много интересно и полезно, тъй като много хора страдат от алергии, а както и ти си разбрала медицината в повечето подобни случаи е безсилна.
alba
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 13 Мар 2009 18:47

Мнение от alba »

Привет,Pepita ! Моите мъки с алергията започнаха , когато бях на 12-13 години и ми сложиха,при това съвсем излишно , противотетаничен серум. Още преди сестрата да извади иглата,цялата ми глава се изрина много бързо и обривите се обединиха в оток / включително на ларингса Едем на Квинке /,при кето настъпва задушаване. Но аз явно съм имала живот,та ме спасиха.
Отначало започнах ТЕС с фраза"Въпреки,че всяка нощ получавам обриви по тялото и отоци по лицето,аз напълно и безрезерв.... Ефект почти нямаше.Тогава смених основната фраза с"Въпреки,че преди N години ми сложиха инджекция против тетанус и оттогава почти всяка нощ получавам обриви по тялот.....По това време станах и по-сериозна- тесах по 7-8 пъти на ден след чаша вода и резултатите тръгнаха веднага. Обривите се явяваха всяка сутрин,но все по-слаби и по-малко , а отоци по лицето изобщо не получих нито веднъж :lol: Докато тесах, аз си представях цялата ситуация и поликлиниката-нещо като визуализация,но при мен се случи автоматично.
Това е.Аз не се вземам за специалист по ТЕС. Много неща не са ми ясни и не съм ги пробвала и пак имам успех и то какъв . Мисля,че номера е в постоянството и ентусиазма.Успех на всички :D
Pepita
Участник
Мнения: 22
Регистриран на: 20 Яну 2008 17:47

Мнение от Pepita »

Благодаря ти, Alba. И аз така мисля, че при ТЕС най-важното е постоянството.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всъщност от последната публикация на Аlba се разбира, че тя е работила със случката първопричина за проблема, макар и да не е прилагала конкретно алгоритъма на Техниката на краткия филм.
Т.е. тя е обединила Предизвикателството с ТКФ.
Какво я е накарало да го направи?
Ами просто като правиш ТЕС, тя те води и ти идват идеи, които, ако само седиш и мислиш на ниво логика, няма да ги измислиш.
При Pepita се получи същото, след доста приложение на ТЕС й излезе определена фраза, която всъщност донесе голямата промяна.
Така че не му мислете много много и не се опитвайте да измислите перфектните фрази преди дори да сте започнали да прилагате ТЕС. Правете ТЕС и слушайте какво ви подсказва интуицията!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Мнение от vhgm »

Имам детенце на две години и половина. Алергично е към краве мляко, бреза, кучета, котки и домашен прах. Поне от тестваните. Два пъти ми е правил ларингоспазъм и два пъти бронхоспазъм. Боледува често. От една седмица правя ТЕС за освобождаване от алергиите. Но не съм сигурна дали ми е правилна декларацията и НФ. Но въпреки това си мисля, че има някакъв ефект. Поне прозрачните сополи спряха. Мога ли да правя Прокси за алергии, по описания в книгата начин. Със стъкленица с веществата? Предварително ви благодаря!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор