Дневникът на Lady Frost

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Честито :D
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Lady Frost, леле, много се радвам за теб :D
Знаех си, че само това ще помогне :) Нека Иван да не ми се сърди, но за някои физически болки темпоралното програмиране /потупване/ е по-добрата техника.

П.П. В интерес на истината, Frostу, с нетърпение чаках да се похвалиш и в другия форум, но като видях че няма ни вест, ни кост, се отчаях да не съм ти дала напразни надежди :D Макар, че само споделих моя изстрадан опит и как единствено това ми помогна...
И ми е интересно да разбера как работи при други хора.
Последно промяна от Essence на 05 Май 2011 10:32, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

За всеки влак си има пътници. Включително и за темпоралното потупване. Като споделяте, че ви е помогнало за болки поне опишете какво сте казвали и колко бързо ви е подействало, та да сте по полезни за всички.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Да и аз за това щях да помоля, ако може малко по-подробно да опишете как ползвате темпоралното потупване, с какви фрази, колко често.
Аз не знаех, че е на ДОна Идън, чела бях за него преди години, кратък туториъл, но при мен нямаше никакво действие. Може и да не съм правила нещо като хората.
Та ще се радвам ако напишете повече подробности за опита си с тази техника.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Не е много приятно, но ще споделя - на всеки може да се случи :?
Преди известно време се запекох с великденски яйца. Това премина, но останах с много неприятна болка, която вечер се засилваше повече (явно запекът ме беше раздрал, тъй да се каже...)

Реших да пробвам темпоралното програмиране на Дона Идън, и ако не изчезне завинаги болката, тогава евентуално щях да правя изследвания за хемороиди.
Смея да твърдя, че даде видим резултат, защото спах спокойно, без да ме притеснява болката.
Само на другия ден около обяд усетих вече по-лека болка, пак направих темпоралното програмиране (потупване) и болката ми изчезна и повече не се появи - вече повече от седмица не ме боли ;)

И на Lady Frost казах да го прави със същите утвърждения, с уговорката ако нещо не й допадат да ги промени според собствените си усещания.

От ляво: "Нищо не пречи на раната ми да заздравее."
От дясно: "Усещам лекота и облекчение [на болното място], защото раната ми заздравява все по-бързо и по-бързо."

Когато изричаш "лекота и облекчение" непременно трябва дa си представяш, че наистина усещаш това на болното място, колкото и да те боли в момента.
Това е така защото че мислите, образите и усещанията са далеч по-мощни внушения от едните празни думи... Затова е важно да чувстваш (или поне да се опиташ да чувстваш) това, което утвърждаваш на глас или наум ;)

Може да се казват и наум или шепнешком... Знам колко е трудно, особено при физическа болка...
Последно промяна от Essence на 04 Май 2011 08:26, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Дами,защо не пуснете в раздел- Допълнителни техники и подходи една нова тема за тази техника на Дона Идън?Не мислите ли,че така можете да сте полезни на много хора,че дори и на мен дори,да науча нещо ново! :wink:
Ама и аз съм един........сладур разбира се! :oops:
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Ами аз вече съм пуснала техниката (и то преди колко време), само да има кой да я чете и прилага... ;)

Дона Идън - Темпорално програмиране (потупване)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Essence написа:Ами аз вече съм пуснала техниката (и то преди колко време), само да има кой да я чете и прилага... ;)

Дона Идън - Темпорално програмиране (потупване)

Преди да напиша това предложение проверих само в Допълнителни техники и подходи,а виждам че е в раздел здраве и няма особенно развитие!Благодаря все пак! :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Essence написа:Ами аз вече съм пуснала техниката (и то преди колко време), само да има кой да я чете и прилага... ;)

Дона Идън - Темпорално програмиране (потупване)
Четем, четем, ама друго си е споделен опит :)
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Когато споделих за темпоралното потупване нямах много време да пиша подробности. Извинете ме. :roll:
Essence вече е описала някои неща. В случая с тия странни за мен болежки по зъбите и венците се придържах към това, което тя ми подсказа като фраза.
Опитвам сега да работя с това потупване и за някои други неща, където не ми се отдава да ги повлияя пряко с ТЕС, но ще споделя по-натам.

Успях (или поне си мисля че успях) да изчистя това сето се ядосвам на майка си и брат си, че никога не си вдигат телефоните и никога не мога да ги намеря, когато ги търся.

Вчера ми се случи нещо забавно.
Прибирахме се с колата от гостито при баща ми. Аз бях потънала в разни мисли. Дойдоха ми няколко неща, които исках да тесам, но не го направих. Само си мислех за тях. По едно време съм заспала и мъжа ми после ми разказа, че съм се тесала по ръцете на сън. :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

За зъбите

Мнение от Angel_K »

Здравей,

No 1 си щом и като спиш го правиш :-)
Относно проблемите със зъбите , само ще споделя нещо.
Имах следния проблем , боляха ме различно и различни зъби , една зъболекарка с завиден опит , ме пита имаш ли ядове , често , точно тогава имах , купуваха фирмата ни , съкращения , объркаха цялата организация на работа и имах доста ядове ежеасно, казах и Да имам , и тя каза имаш "невралгия".
Слага ми едни дренчета , мине за 2-3 дни после пак...
При миене на зъби не бе паста а кръв , по възгланиците кръв ако спя с отворена уста ...
Но "неврагията" стигна до там , че ме бе страх да ям ябълка имах чуството , че предните ми зъби ще останат на ябълката.А много обичам ябълки , но обичам да ги ям директно , а стана така ,че да трябва да я ям нарязана чинно на парченца , и това на 34г. ами на 40г. кво да си я пасирам ли?!
И съвсем случайно срещнах друга позната която тъкмо свършваше майчинството си и почваше частна практика на 3мин. от тогавашната ми работа. Помолих да ме погледне и Тя и да каже какво може да се направи... Отидох , зяпнах погледна и на 3тата секунда каза "Проблема ти е подвенечен зъбен камък... Да почвам ли да го чистя , но ще дойдеш минимум 4 пъти обещаваш ли "
И на 2рия път започна да се вижда и паста не само кръв ...
Сега ям ябълки у всеки път като забия зъби в ябълката благославям заболекарката ако щеш ми вярвай.
Та съвет от мен , иди просто да те прегледа друг заболекар , не е задължително да е с 300г. практика:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Здравей и на теб! :D

Благодаря за споделеното. Зъбен камък обаче нямам.
В петък посетих и друг зъболекар, каза ми същото каквото и моя. Няма видима причина да ме боли. Показах и рентгеновите снимки. Всичко си е тип-топ.

Мисля, че успях добре да се справя този път с болежката. Не се е появявала никаква няколко дни. 8) Конкретните причините обаче, които я пораждат все още само предполагам какви са.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Вината, вината, вината... тази пуста вина дето не мога да се отърва от нея.

Събраха ми се твърде много неща, над които да работя и само се кумя от къде да започна. Това не е добре. Хващам се да си направя списък и да действам. Дано само не остане само на приказки.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Не се предавай!
Аз списък не съм правил , оправях всичко в движение по ред на пристигане така да се каже :-)
Но то е защото ако бях написал списък , щях да загубя листа някъде :-)
Подреди си ги по сила на емоцията според мен.
Защото ако решиш , някой със силна емоция , други по-надалу ,ще изчезнат от само себе си.
И най-важното ако ТЕС не помага , повече ТЕС , ще помогне не винаги става за 5мин. :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Аааа, глупости, кой ти говори за предаване. 8) Няма такова нещо! лутам си се просто, както обикновено!

На мен подобни списъци ми помагат много.
Много от нещата отпадат още при написването, само защото съм успяла да ги изкажа честно пред себе си. Други, като ги напиша и видя така черно на бяло, установявам, че не са кой знае какво. И накрая остават реално тия неща, които имат нужда от работа. От тях избирам едно и действам. Списъка се използва еднократно! :D
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Публикувай отговор