Дневникът на Lady Frost

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Lady Frost написа:....в алфа ми идват разни идеи какво да тесам, но когато приключа и ги забравям. :? Трябва да измисля начин как да задържам тези идеи. Приемам предложения! :)
Записвай си ги. ТЕСай това че ги забравяш.
Опитвам се и да визуализирам, не знам колко успешно. Представям си как си махам очилата и виждам все така добре
Ако виждаш добре без очила най-вероятно няма да виждаш добре с очила.
или докато съм на очен лекар и ми сочат по таблото без да съм с очила виждам всичко ясно до последния ред и докторката ми е удивена от резултата! :lol:
Това е добра визуализация.
Знаете ли до колко е вярно това, че солта влошава зрението и дали ще ми се отрази на резултатите приема на морска сол?
Ако по принцип ядеш безсолно, т.е. организма ти е свикнал да ядеш така и приема на морска сол ти е неприятен, не я приемай.
Морската сол не вреди на зрението.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Когато влизам в алфа докато приспивам сина си, просто няма как да записвам, но иначе си записвам нещата. Непременно ще тесам и това, че забравям важни прозрения. После ми отнема много време и енергия да ги открия пак.

След като си написах постигна се усетих, че първия вариант на визуализацията е меко казано тъп, та го пращам в забвение. Второто ми хрумна докато пишех и ще работя над този вариант.

Благодаря за разяснението за солта! Не ми е неприятно да приемам морска сол, та ще си продължа както си е - по едно зрънце преди всяка чаша вода.

Продължавам с пълна пара.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Днес ми е шести ден от Предизвикателството. Не съм се отказала, най-сетне влязох в ритъм - не ме изкушават забранени неща вече. Правя си ТЕС по 10 пъти на ден за проблема с очите,повечето пъти комбинирам основната рецепта с 9Г. Определено забелязвам промяна. Напълно е възможно в скоро време да сменям очилата! :lol:

Още не съм започнала да работя с емоциите, които са предизвикали късогледството ми, не знам защо. :roll: Но предполагам, че и това ще стане в скоро време. Не бързам, за да не претупам нещата и да не се откажа преждевременно.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Днес все още не съм се тесала по Предизвикателството или за каквото и да е било друго. Не знам какво ми става, май са ми се включили ПО-тата. :x :roll:
Ще поспя малко следобедно и ще се пробвам да се преборя с това.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Вчера вечерта пооправих нещата. Тесах се по предизвикателството, макар и не пълните десет пъти. Тесах и мудността си и това, че нямах желание да се тесам. Получи се май, защото тая сутрин първото нещо, което направих беше да се тесам по Предизвикателството. :)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Днес имах някаква странна болка в дясната част на главата, имах чувството, че кръвоносните ми съдове ще експлодират. При това усещах и силно напрежение в дясното око (от два-три дни то ми е някакво странно замъглено). По принцип едното ми око е по-слабо, май точно дясното беше, мисля си че всичко това е резултат от Предизвикателството. Тесах се за тия неща, тесах и по предизвикателството.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

това прилича на начало на мигренозен пристъп.имала ли си някога мигрена?
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Не и диагностицирана. Имала съм съмнения, че имам мигрена, но така и не ми се изясни съвсем какво точно е мигрената, с лекари не мисля, че има смисъл да се занимавам.

Относно тая болка, която описах, премина бързо, без да я тесам, а след това не съм имала главоболие или разни такива дискомфорти.

Иначе си продължавам с Предизвикателството доста успешно.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Вчера четох какъв конфликт е мигрената според ГНМ. Напълно е възможно да е мигренозен пристъп, защото нещата много се връзват.

Продължавам да си работя успешно по Предизвикателството.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

От няколко дни изпитвам непрекъсната жажда, непонятно ми е защо се получава така! :roll: Пия само вода, понякога и билков чай, който не действа като диуретик. Не ям солено, както и други подобни храни... Не виждам причина да съм непрекъснато жадна, при положение, че извън 10те чаши вода пия още по два литра вода някъде.

Мисля в понеделник да си проверя кръвната захар, макар че не ми се връзва малко.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

При приложение на ТЕС този ефект се наблюдава понякога. Познавам хора които пиеха по 10л вода на семинарите.
Нещо чистиш вероятно.
Последно промяна от ivangp на 26 Окт 2009 16:20, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Благодаря! :wink:

Аз все пак си проверих кръвната захар, нормална е за момента!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

ivangp написа:При приложение на ТЕС този ефект се наблюдава понякога. Познавам хора които пиеха по 10л вода на семинарите.
Нещо чистиш вероятно.
Писала съм го и преди, но аз в началото на приложение на тес преди намколко години пиех десетки литри на ден вода. По-скоро е хубаво това. Сега не наблюдавам такива ефекти.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Наистина е много интересно това с жаждата и определено има много логика да е така! :D

Тесах я и вече усещането е в доста по приемливи граници.Усещам непрекъсната жажда, но не ме тормози.

Продължавам си успешно с предизвикателството. Работя и със сина си, но за това ще разказвам, когато разбера какви са резултатите.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Нуждата от вода може да е свързана с фазата на луната.
Публикувай отговор