Помогнете ми да си направя ДЕКЛАРАЦИЯТА

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
daromi

Мнение от daromi »

desko, сега е сезонът на зелето и тиквите. И двете са добре за изчистване на организма. Има и капия, която е много вкусна сурова. Друго, което действа много добре (и първо на кожата) е Алое. Продават в аптеките напитки от Алое. Има поне от две фирми с различни цени. Съчетай някое от тези неща с ТЕС и пиши за резултатите.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хайде пак да питам. То си питах на семинара, но сега да доуточня. Може пък и да стане работата.
Става въпрос за мъжът ми. Вчера се събуди с ужасни болки в областта на опашната кост. Той казва, че е в ляво от опашната кост, май не било точно в костта. Уж тъпа болка, но трудно ходи, сяда, става. Мисли си, че е мускулно нещо. От обяд си прави доста често ТЕС, ама засега няма ефект. Декларацията му е следната: Въпреки, че изпитвам силна болка в ляво от опашната кост, която ми пречи да се движа, аз напълно и берзрезервно приемам себе си. Къде бъркаме се пита в задачката???
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Според мен, ако това е подходяща настройка, още след първия или втория тес мъжа ти е щял да "чуе"(усети) следващото, с което да продължи. Има два варианта - първия: да го е усетил, но да не му е обърнал внимание и втория: това да не е подходящата настройка.

Във всеки случай, без да претендирам, че съм специалист, аз не бих продължавала с една и съща настройка без ефект (освен ако не съм започнала предизвикателство, разбира се).

Успех!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Ами мъжът ми уж сменя някои и други фрази. Опитвам се и аз да му помогна, но и на мен не ми идват много, много идеи :( Общо взето се въртим в кръг. Не съм и толкова опитна, пък мъжът ми хич даже и затова ни е малко трудничко и ако може мъъъъничко помощ, идейки, молим
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хей, да се похваля, днес мъжът ми е по-добре. Дори снощи ми се похвали, че по-малко го боли. Обаче аз след поста, който написах и отговора на Ния, си го разпитах едно хубаво, какво чувства, когато прави ТЕС. И той ми каза, че започвало да го тресе, да му става адски студено. Тогава му викам, че е трябвало да ми каже. Това означава, че сме на прав път. Абе важното е, че днес е доста по-добре, кръста започнал да го боли. Но и там ТЕС-ал. Днес дори е на работа, представяте ли си :) Цялата работа май е в килограмите. Трябва му диетка, такъв ни е извода.
Приятен ден желая на всички
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Понякога ТЕС има забавено до 48 часа действие.
А и като сте правили ТЕС той пи ли много вода, ти прави ли му физически ТЕС, Елиминирахте ли възможни ПО, опитахте ли се да бъдете по-конкретни в описанието на проблема и т.н. Изобщо приложихте ли наученото на семинара за преодоляването на пречките при приложение на ТЕС?
Според мен - НЕ. Концентрирали сте се единствено върху промяна на фразата. :roll:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

За водата-вярно, не се сетих. Не съм му и правила ТЕС, той държеше сам да си го прави. А чрез промяната на фразите, съответно тръгнахме да правим и по-конкретно описанието. А относно ПО, моичкия е толкова нервен, когато има проблем, че хич даже и не ме изслушва, пък камо ли да тръгне да се рови по-навътре. То е ясно, че и това трябва да се ТЕС-а, което написах преди малко, ама като за начало и за това да се убеди, че ТЕС работи, съм доволна :) Полека, лека ще го въвеждам, защото иначе набързо ще избяга :wink:
Хм, интересно е, сега се замислих, че всичко, което казахте на семинара, горе долу го знаех от книгата или от форума. Само, че като ми дойде на зор нещо и хич и не се сещам какво да правя :roll: То и на изпитите бях такава де, хи хи. Но определено съм ви страшно благодарна за помощта, която оказвате, че без вас накъде :)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Сега се сетих и още нещо. Иване, сигурно ще ми се смееш, че ми идват такива прозрения, ама си е вярно, че с практиката, започват да ти идват отговорите.
Сетих се, защо от вече 1 година имам постоянно проблеми с гърдите. Постоянни запушвания, екземи и какво ли още не. Отговорът ми е, че не винаги ми е приятно да кърмя малкия. И то не толкова, че ми е неприятно, а че ми идва тежко. Трудно се наспивам, изневрвям се, когато се събуди и иска да суче и суче по половин час и неможе да заспи. И проблемите на физическо ниво са налице и съответно аз си намирам причина да искам да спра да кърмя. Да, ама разбрах за ТЕС и ще им ударя една тесла :)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Да взема да се оплача, ако разрешите :wink:
От 1 месец съм леко болна така да се каже-хрема, гърло най-вече и немога да се оправя. Не съм го ТЕС-ала, тъй като си мислех, че ще се оправя. Явно сбърках :roll: От вчера обаче реших да пробвам с ТЕС. Да, ама пак ми е трудно да започна. Уж пробвах със зачервено гърло, после минах на налепи по гърлото, после че немога да преглъщам, ама нещо не се получава. Немога да измъдря какво да правя :? Уж всичко ми е ясно, а като започна да правя нещо и все едно влизам в задънена улица.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Започни с това което чувстваш в гърлото.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Оф, аз съм изпаднала в някаква дупка и нещо немога да се добера и да изкоча от нея. Тук от два дена нищо не правя. Сякаш ме връхлитат случки от миналото и аз минавам покрай тях с бясна скорост :roll: Но немога нищо да ТЕС-на. Ръцете ми все едно са замръзнали. Какво ми става, къде съм, незнам :?: :cry:
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте отново. Аз си излязох от дупката и сега упорито си ТЕС-ам.
Обаче имам едно питане за една бременна жена. Има разширена вена от вътрешната страна на бедрото. Та въпросът ми е може ли да ползва предизвикателството със солта или да си прави сериите без предизвикателството?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вероятно имаш предвид без солта. :?:
Може да го прави със солта.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Да, това имах в предвид. Пак не съм се изразила правилно :oops:
Щом може, ще и предам и се надявам да е сериозна и да се оправи. Иначе ще се наложи секцио да ражда. Тя между другото е в края на 8-мия месец.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Днес започнах да си тес-ам страха. И интересното е, че веднага започнах да кихам :lol:
А, и да ви се похваля. Почивните дни имахме гости-неможете да познаете кой :wink: - свекървата. Определено бях изкрючително спокойна и днес, когато си заминаха също се чувствах така. Незнам кое ми е повлияло повече-ТЕС или това, че си е счупила ръката и неможе да контролира всичко и повече се занимаваше с малкия, отколкото да командори :wink: Но определено ми е много спокойно на душичката в момента.
Публикувай отговор